Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość gość
Albo to prowokacja albo autorem jest osoba chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnie! Będziemy emitować na TVP, czy sprzedamy serial TVN, a może Polsat lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Nie . Ja myślę, że najlepszy tytuł by był"Jak wydymać frajera który strzela ślepakami ". ( to dla tych , którzy twierdza ,że dziecko nie może być moje). Albo ewentualnie " Kretyn który nie ma świadomości efektów działań chemii" ( dla tych , którzy sa mądrzejsi od mojego lekarza a mi wytykają niedouczenie). Wybaczcie, że nie strzelam tu wykładu o leczeniu białaczki i tego konsekwencjach . Może założę osobny watek pomyśle. Ale opanujcie sie na litość boską czy w kogo tam wierzycie bo troche za daleko to zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin, jak to w końcu było z tym szantazem? Słyszałeś to nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Bingo! Drogi gościu masz racje ze jestem psychiczny. Po niektórych komentarzach nadaje sie wyłącznie w kaftan bezpieczeństwa i do pokoju bez klamek. Dobranoc wszystkim i dalszej rozrywki moim kosztem życzę, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, daj spokój. Wiesz jaka to kasa będzie? Większa niż nam kafeteria płaci :D Instaluj te kamery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak Cię uraziłam, to szczerze przepraszam, faktycznie się zagalopowałam. X Konrad chce Ci odpowiedzieć, ale kafeteria uważa mój komentarz za spam ;> WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Lena nie chodzi o Ciebie akurat. Spoko. To, że pozwoliłem wejść z buciorami we własne życie i bylem wylewny ( może za bardzo jak na to miejsce) nie oznacza jednak, że w waszej szeroko pojętej wolności słowa możecie mnie bezkarnie obrażać. Ja nikogo nie obrażałem - a jedyne obraźliwe komentarze były w obronie własnej . Wolność słowa jest tu błędnie rozumiana i podsycana przez anonimowość. Zapraszam do powiedzenia mi tego wszystkiego prosto w oczy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×