Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość KKKM
Oj żebyś chciał wiedzieć Pavlo. Przydałoby się, ale raczej nie dożyjemy takich czasów. Konrad założę part III jak mi wena przyjdzie:) muszę coś dobrego wymyślić. Nie wiem może to jednak faktycznie trojaczki będą - jedno moje, drugie jego a trzecie czarne :)! Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, pytaliśmy (nie prowadzę interesu sam), ale zainteresowania nie ma. Dzisiaj dzieciaki to nawet na w-f'ie nie chcą ćwiczyć. Od jednego dyrektora usłyszeliśmy, że szkoła to nie placówka wojskowa i na tym się rozmowa skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, mnie pasuje :D Ale lepszy dramat i zwrot akcji będzie, jak napiszesz, że jest jedno dziecko, Twoje. A potem się okaże, że próbki pomylili i jednak nie jest Twoje. Potem w szpitalu pomylili dzieci i dziecko jest czarne :D Wiesz, nie może być za prosto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
No fakt:) eh już mnie wena opuszcza powoli... Pablo ta moja to ma taki status w zasadzie nieokreślony. Ex nie ex ale jednak u mnie mieszka a za parę dni się okaże czy jest matką mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin wy będziecie raczej razem, bo mimo wszystko ty ją kochasz. A zbłądzić zdarza się każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, u mnie takich nie ma. To taka średniawa mieścina jest. Poza tym ja raczej odpadnę z tego, bo nie ukrywam, że sztuki walki lubię, ale póki co za bardzo mnie to męczy psychicznie. Bo fizycznie jeszcze daję radę. Problem też w tym, że ja nie mam odnowionej licencji. Także same problemy z tym. Myślę o zmianie roboty. Chcę tylko wspólnikowi jakoś pomóc to rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacięło. Marcin, wejdziesz na czat / skype na chwilę? Chciałbym się poradzić w jednej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Pablo kochać kocham. Tego akurat jestem pewien, że nie jest to desperacja ani lęk przed samotnością. Nie jest to moja pierwsza ani druga kobieta to wiem. Jej też zależy bo to widać. A czy to wypali to życie pokaże. Narazie walka trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodsza siostra zapytała: Mamo, gdzie braciszek mój? Brat twój w ciemnej celi siedzi, odsiaduje wyrok swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtem do celi klawisz wpada i zaczyna więźnia bić, młody więzień na twarz pada, serce mu przestaje bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadejdzie chwila błoga, śmierć zabierze oddech mój, moje ciało stąd wyniosą, a pod celą będą znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Ale Marcin ja bym wolała wiedzieć co u Ciebie OD CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Widzę, że zamieszkanie z była poprawiło Ci humor. Co na to Twoja rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Kiki dałem jej szansę. Próbujemy odgruzowywać od początku i żmudna robota przed nami. Dlatego będzie mnie mniej po pracy, bo będę z nią a nie wgapiony w ekran komputera. No chyba że będzie spać;) Ot i cała zagadka:) i teraz hejterzy na start;)!!! Konrad wejde za jakas godzinke ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, jasne. Dzięki :) Powodzenia. Jak dzieci wrócą ze szkółki poleci hejt, ale ZIGNORUJ :) Szczęścia życzę :) Tylko pamiętaj o scenariuszu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałeś szanse? Padłam i nie wstaje, p*****le poleżę, Ale jak pisałam Twoje życie, Twoje wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×