Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 2 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Shatyn zmyj te brązowe zacieki z ust. Naprawde nie wypada tak chodzić między ludźmi. Czemu się tak poniżasz?Robisz to za darmo czy ci płacą? A może ty uwielbiasz byc tyrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a i ukochany Pan Pertu! viva PO!viva Nowoczesna.pl, viva Shatyn!xxMoże i twój ukochany.Ja jestem zdecydowany hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz PO!a tylko tu u Ciebie na Twoim topiku PO kochają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn zmyj te brązowe zacieki z ust.Naprawde nie wypada tak chodzić między ludźmi.Czemu się tak poniżasz?Robisz to za darmo czy ci płacą?A może ty uwielbiasz byc tyrany?xxJak widze popatrzyłeś w lustro. I w twojej górnej wypustce zareagowały dwie ostanie szare komórki i ratując się przed kompletna degrengoladą postanowiły zrobić tzw "przeniesienie".Może zazyj pastylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kochasz PO!a tylko tu u Ciebie na Twoim topiku PO kochają!xxCzyli jak widze juz wiesz co ja czuje? Nono... To może jednak swiadczyć o powaznych schorzeniach psychicznych. Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn lubi być tyrany na ostro.PO męsku.Bez zbednej gry wstępnej i nawilżania.Ostra jazda w nowohuckim stylu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn lubi być tyrany na ostro.PO męsku.Bez zbednej gry wstępnej i nawilżania.Ostra jazda w nowohuckim stylu.xxA ten znowu o swoich erotycznych wizjach....:OIdź "chłopie" na ero i tam opowiadaj takie rzeczy. Może otulona ci pomoże...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn koorfa ja wszystko rozumiem ale na c***j zes tego paszteta wjepał w awatar to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także widzę , Shatyn coraz więcej sobie zjednujesz zwolenników Twojej partii ulubionej oraz wizji polityczno-społeczno-gospodarczej! brawo!oby frekwencja dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to symbol urody pisowskiej....:DMożna powiedzieć miss pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bys go cghociaz za te liscie schował bo po prawdzie nie wyglada na zadowolonego z bycia popularnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś także widzę , Shatyn coraz więcej sobie zjednujesz zwolenników Twojej partii ulubionej oraz wizji polityczno-społeczno-gospodarczej! brawo!oby frekwencja dopisałaxxWidzisz tak?Czyli powinieneś udac się do okulisty bo w rzeczywistości nic takiego nie występuje.Czyli albo masz coś z oczami albo te twoje ostatnie szare komórki cie oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bys go cghociaz za te liscie schował bo po prawdzie nie wyglada na zadowolonego z bycia popularnymxxTrudno. Pis miss musi byc widoczna.To cała uroda pisu. I ta fizyczna i ta programowa, polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już wiecie dlaczego shatyn POtrzebował wytwornicy zimna.:classic_cool: Tak,tak to nie był upał. To spektakularna walka o POparcie dla swych politycznych idoli przed nadchodzącymi wyborami spowodowało iż jego "brunatne zaplecze" zaczęło się aż żarzyć!Dopiero gdy przystawiłdo źródła niskiej temperatury nadeszła ulga jak i nowe POmysły na stosowne wklejki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz tak lubisz symbole to mogłes zamiescić w afku wypiete doopsko donka bo to o wiele bardziej symboliczne szczerze powiedziawszy a równie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn idziesz już spać? Niezapomnij nocnika dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak juz tak lubisz symbole to mogłes zamiescić w afku wypiete doopsko donka bo to o wiele bardziej symboliczne szczerze powiedziawszy a równie pięknexx"doopsko donka" jako symbol urody pisowskiej?Fakt, ze pasuje ale Donek mógłby się poczuć urażony a i sam symbol byłby, jak symbol, zawyżony w stosunku do faktycznej pisowskiej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn idziesz już spać?Niezapomnij nocnika dziś.xxPo pierwsze pisze się "nie zapomnij".Po drugie... Chce ci się całą noc warowac pod moim łóżkiem z rozdziawioną gębą ?To mogę cię zabrać jak tak bardzo chcesz.Czegoż nie robi się dla ubogich w rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole chociaż mógłbyś otrzeć morde z tej spermy która ci na nią nachlapali:O ide bo koorfa zygne zaraz. pewnie to zdrowe na cere. moze jak ci nasraja na twarz to odmłodniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole chociaż mógłbyś otrzeć morde z tej spermy która ci na nią nachlapalipechowiec.gifide bo koorfa zygne zaraz.pewnie to zdrowe na cere. moze jak ci nasraja na twarz to odmłodniejeszxxZażyj aviomarin powinno pomóc.O o s*****e co na miss pis nachlapali nic nie wiem. Musisz o to pytać w pisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to zdrowe na cere. moze jak ci nasraja na twarz to odmłodniejeszxxJak widze mówisz, z własnego doświadczenia. I jak widze jestes zadowolony bo pomogło i odmłodniałeś.Wybacz ale ja z twojej kuracji nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziękuję za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogóle to zamknij morde bo ci tupolew wleci do środka ty koorfa wschodząca gwiazdo partyjnych gangbangów kopreferencyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a w ogóle to zamknij morde bo ci tupolew wleci do środka ty koorfa wschodząca gwiazdo partyjnych gangbangów kopreferencyjnychxxCzyli zaczynasz odlatywać psychicznie... Szkoda...Ale cóż... Tak macie.Wybacz ale przestanę reagować na twoje posty do czasu aż się trochę uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno Kaczyński z Macierewiczem zakradli się włamali do domu Giertycha i chcieli mu porwać jego córeczkię. Shatyn może wiesz coś na ten temat więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co. choj ci w doope:) widzisz jak sie o ciebie troskam? na wszelki wypadek zaraz potem w ryja dla relaksu bo musisz byc przepracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podobno Kaczyński z Macierewiczem zakradli się włamali do domu Giertycha i chcieli mu porwać jego córeczkię. Shatyn może wiesz coś na ten temat więcej?xxTo całkiem prawdopodobne. Ale nic nie wiem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne że nie przestaniesz reagować radościa na fiuta w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne że nie przestaniesz reagować na fita w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja jeestem spokojny przynajmniej jeżeli chodzi o twoja kariere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×