Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 2 archiwum

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś "No to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika." Pno ale z ciebie chlopie jedno wynika,jak sie ciebie od 9 lat czyta smiech.gif -DESPERACJA I STRACHxxAle ja grzecznie poprosiłem o zacytowanie postu, w którym napisałem konkretną rzecz wg ciebie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę całość bo może nie pamiętasz...x"Shatyn dziś i o tym mowie niedouku,ze ty nawet historii Tatarow i ich bohaterstwa nie znaszxxNo to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika.Pośmiejemy się z ciebie wszyscy..."xx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jest tak...xOtulona nakłamała, nakłamała a potem, podobnie zresztą jak w przypadku reszty tej "trójcy", po złapaniu na kłamstwie, zamiast przeprosić to zaczęła próbowac obrażać....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś wiec ja ci grzecznie odpowiedzialamxxGdzie jest odpowiedź na trzy moje prośby o uzasadnienie twoich włąsnych słow cytując mój post w którym tak napisałem jak zmyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i ja nie potrzebuje zadnych wydumanych notariuszy,zeby sie o tym przekonacpi tylexxProponowałem REALNEGO a nie wydumanego notariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś tak jak ty nie potrzebujesz,tego,ze paru rzeczy o motorazycji nie wiedzialam,tylko ja sie potrafie do tego przyznac..a ty nie masz innego wyboru jak isc w zaparte - bo bylbys skonczony usmiech.gifxxNie musze iść w zaparte.Sama przecież przyznajesz, że wiem o czym piszę i się na tym znam, bo na moją prośbę o zacytowanie postu z którego wynika, ze nie znam się na tym o czym napisałem, nie potrafiłaś zacytowac ani jednego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś dziekuje,nie skorzystam,niech zatem bedzie po twojemu,ze moja intuicja mnie zawodzi w ocenie-okejxxTo jest oczywista oczywistość... Tak jak nie chcesz zacytować moich postów jako uzasadniena twoich słow, tak samo nie chcesz konfrontacji która by cię kosztowała. Nie tylko pieniądze o czym sama wiesz.:DNie nalegam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a nas to nie interesuje..swoje zdanie na Twoj Temat mam wyrobiony,pierwsze wrazenie jest najwazniejsze pamietaj-nawet w NeciexxJa wiem, ze was to nie interesuje...:DBo dobrze wiecie, ze kłamiecie na mój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och nie..ty chcesz wiedziec jak ja wygladam,albo Myro-rozumiem twoja ciekawosc,ale ze wzgledu na to jak operujesz prywatnymi informacjami,z zycia osobistego waznych dla nas osob sie nie dowiesz nigdyxxKompletnie mnie nie interesuje jak wyglądasz. Dla mnie jesteś obrzydliwym babonem i to nie ma zwiazku z wygladem.Myro to tępy, przepity facecik który oprócz obrażania nie potrafi nic tutaj napisać co byłoby z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak zaplacisz za notariusza,a raczej ochrone-ktorej notabene nigdy u notariusza nie maxxJak widze korzystałas z usług dziadowskich notariuszy. Facet u którego załatwia się sprawy milionowe, musi mieć ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A iftar?Sama wiesz ile tutaj ujawniła moich prywatnych rzeczy.Ja odpłaciłem jej się skromnie, pisząc jedynie o jej stanie cywilnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci odpowiadam ile. Dużo, iftar. Dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak chcesz iftar to wymienię każda sprawę moją o której napisałaś ale równocześnie będę wymieniał każdą twoją sprawę o której tutaj nigdy nie wspomniałas i ja nie wspominałem.Zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i powtorze:nie wiem kiedy ty znales Ifcie-ale z cala pewnoscia nie jestgruba-dwa- Myro-stwierdzil tak:'czego ten dziad od tej kobiety chce" xxxNiech iftar się zgodzi to opublikuję parę jej zdjęć.I wtedy przekonamy się kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milionowe sprawy.... :D Ciekawe za jaki akt notariusz liczy miliony? :D Że spadki czy darowizny, sprzedaż/kupno nieruchomości mają takie wartości nic dziwnego. Że w kancelarii czasem przekazuje się gotówkę.. to już zupełnie inna sprawa. Nie miałem okazji być u wielu notariuszy... może czterech... u żadnego ochrony nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Milionowe sprawy.... smiech.gif Ciekawe za jaki akt notariusz liczy miliony? xxA czy ja napisałem, ze to są milionowe koszty notariusza?Gdzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Shatyn dziś A iftar?Sama wiesz ile tutaj ujawniła moich prywatnych rzeczy.Ja odpłaciłem jej się skromnie, pisząc jedynie o jej stanie cywilnym..ptwoich? jak ty smiesz w ogole cos takiego posylac?xxxNic nie posyłałem... I o posyłaniu nie napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko byłą odpowiedź na twój post na ten temat. Nie ja ten temat poruszyłem tylko ty, otulona...x"otulona_snem dziś i powtorze:nie wiem kiedy ty znales Ifcie-ale z cala pewnoscia nie jestgruba"xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz po co to robisz tchorzu?-zebyc zobczyc rownowage,a nigdy tez nie zobaczysz usmiech.gifpgorszej kanalii niz ty,nigdy w necie nie spotkalamxxWiem po co to robię. To odpowiedź na twój post w tej sprawie.I ponieważ ci odpowiadam to jestem tchórzem?I kanalią?Bo ty o tym napisałaś?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś No i mamy przykład tego jakim indywiduum jest Shatyn... xxNo mamy.Łapię ci nie kłamstwach i manipulacjach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś mam net 20 lat 20 LAT-i nic tak bardzo zakompleksionego,z pretensja do czegos wyzszego-nigdy sie nie objawilo-a tu mamy potomka robotnikow z NH-skad was przesiedlili zebyscie tam pracowali ? xxZakompleksiony bo potrafi odpowiedzieć na twoje posty?:D:DMoi rodzice nie byli robotnikami o czym sama wiesz... Iftar ich poznała osobiście to się możesz spytać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Shatyn dziś pzostaw Ifcie w spokoju,dobrze ci radzexxPo raz któryś z rzędu mi grozisz a ja ci po raz któryś odpowiadam... Nie boję się twoich gróźb.A co do iftar.Wiele razy to jej proponowałem. Ale nigdy tego nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i swojej buzi nia sobie nie wycierajxxJA?Popatrz na poprzednia stronę i zobacz kto kogo zaczął zaczepiać... To już będziesz wiedziała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie dyskutuje na prywatne sprawyxxNie? A to???xxotulona_snem dziś mam net 20 lat 20 LAT-i nic tak bardzo zakompleksionego,z pretensja do czegos wyzszego-nigdy sie nie objawilo-a tu mamy potomka robotnikow z NH-skad was przesiedlili zebyscie tam pracowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Czasem się zastanawiam czy bardziej wzbudzasz we mnie litość czy pogardę. Chyba litość bo pogarda generalnie jest mi obca.xxNo oczywiście. Ta litość twoja wynika z tego, że nagle wystraszyłąś się, że mogę podać twoje prywatne sprawy do wiadomosci publicznej tak jak ty to uczyniłaś...To żałosne iftar...I powtórzę. Przestań się mnie czepiać a ja nie będe się czepiał ciebie.To zresztą proponowałem już od roku czy dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myro to tępy, przepity facecik który oprócz obrażania nie potrafi nic tutaj napisać co byłoby z sensem. } o No ale chociaż po tej wypowiedzi każdy stwierdzi że na nic innego poza obrażaniem nie zasługujesz. :D Poza tym lepiej używać alkoholu niż tego towaru, po którym ty tu posty płodzisz. Na pewno po alkoholu człowiek by tak nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ostrzezenie vs grozba wygogluj niedoukuxxNie musze bo w twoim wydaniu to to samo...Jak u każdego prymitywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chociaż po tej wypowiedzi każdy stwierdzi że na nic innego poza obrażaniem nie zasługujesz. smiech.gif Poza tym lepiej używać alkoholu niż tego towaru, po którym ty tu posty płodzisz. Na pewno po alkoholu człowiek by tak nie pisał.xxAle jak zaproponowałem otulonej żeby zacytowała posty z których wynika, ze nie wiem o czym pisze to okazało się, że takich postó nie ma.Z tego wynika (i z twojej powyższej wypowiedzi), że tylko człowiek po zazyciu towaru mocniejszego niz alkohol pisze rzeczy na których się zna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×