Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 2 archiwum

Polecane posty

Gość gość
pod czyjes zdjecie w niecie latwo sie podszyc,podobnie zreszta jak zdjecia tych hmm..dobra zeby nie obrazac tych kobiet "artystyczne" co wklejales xxPokazałem wam JEDNO zdjęcie... Bajczaro...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty w ogole nie wiesz o czym mowisz,ty nie znasz tego regionu,ba nie znasz nawet jednego Tatara i jednej Tatarki i smiesz takie rzeczy tu bredzicxxOK.Podaj JEDEN przykład na to, że nie wiem o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem prawie wszystkich mieszkańców wsi zamieszkałej prawie w całości przez Tatarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś >>> to co piszesz moim zdaniem to brednie pisowskie. np. we Francji doskonale radzą sobie z islamem, ale jak wiemy nie jest to państwo wyznaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak cie traktowac powaznie no jak?xxZaraz zobaczymy kogo powinno się traktowac poważnie.A po czym?Ano po tym jak zacytujesz fragment mojego postu (czy też cały post) z którego wynika, że nie znam się na tym o czym pisze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Otulina daj spokój. Aby z kimś prowadzić rzeczową dyskusję to ten ktoś powinien coś wiedzieć, coś widzieć, coś znać. Guglowanie ma swoje zalety ale z niedouka magistra nie zrobi.xxNo włąśnie.Otulina nie nadąża z googlowaniem ale powinna chociaż wiedzieć, że muzułmanie w Białymstoku to Tatarzy...:ONic nie wie, nic nie zna i nic nie widziała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> to już taka pisowska gadka szmatka, że aż boili. a co katolicy nie gwałcą ? nie wspominam juz o księżach pedofilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś jezeli nie rozumiesz argumentow,kogos,kto zyle w ich kraju( tych niby uchodzcow,a tak naparwde sa to najzdzcy ISIS),i porownujesz ich do Tatarow zasymilowanychxxI jedni i drudzy są muzułmanami. Dla jednych i dla drugich Koran to jest świętość.I nic ani nikt tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-to zaslugujesz na to,zeby np taki mlody byk,albo raczej ich horda wdarla ci sie do mieszkania i sciela ci na zywca glowe,jednoczesnie filmujac to twoja komorkaxxDziękuję za życzenia i z powodu dobrego wychowania i bycia człowiekiem nie odpowiem ci "nawzajem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś w sumie w tym wieku,i w taki stanie zdrowia i tak dla nich do niczego nie bedziesz potrzebny,bo wedlug nich jestes starym apostata,ktoremu z mieszkania nalezy zabrac to co cenne,a ciebie ukatrupic xxCzyżby to był cytat z mojego postu, obrazujący moją niewiedze w temacie o którym się wypowiadam?A z którego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myrevin dziś >>>to już taka pisowska gadka szmatka, że aż boili.a co katolicy nie gwałcą ? nie wspominam juz o księżach pedofilachxxMyrevin jest po prostu głupi...I tyle. Popatrz na poprzedni mój topik, na jego koncówkę i porównywanie przez Myrevina obecnego prezydenta Dudy do Tuska z 1987 roku...:OTo wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz np na otuloną...xJa pisze o muzułmanach Tatarach mieszkających w jej mieście od lat a ona...:O... xotulona_snem dziś poza tym Czeczency o ktorych piszesz to co innego niz Libijczyk lub Irakinczyk-mowie gdybys pozyl w Afgryce tyle lat co ja to mialbys zupelnie inna perspektywe,a tak masz tylko z filmow na yt,a nie z autopsji jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona do mnie...x"-to zaslugujesz na to,zeby np taki mlody byk,albo raczej ich horda wdarla ci sie do mieszkania i sciela ci na zywca glowe,jednoczesnie filmujac to twoja komorka"xxAle ma ogromne pretensje, że kiedyś, podobno 8 lat temu napisałem, że z chęcią bym ją w jej głupia dupę kopnął czy coś takiego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doucz sie niedouku kim byli i sa TatarzyxxJuż od dawna wiem, że Tatarzy byli i są muzułmanami i o tym właśnie pisałem.A niedoukiem jest ten który mieszkając wiele lat w Białymstoku nie wiedział, że muzułmanami mieszkajacymi w ilości ok 2 tysięcy właśnie w tym mieście, są Tatarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś poczytaj o Tatarskich oddzialach w pierwszej wojnie,na to nie bedziesz mogl liczyc,jak ci na chate w KrK wjedzie Libijczyk lub Irakijczyk i o tym mowie niedouku,ze ty nawet historii Tatarow i ich bohaterstwa nie znaszxxI jak poczytam to się okaże, że się nie znam na tym, i że Tatarzy nie są muzułmanami?Bo o tym właśnie pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o tym mowie niedouku,ze ty nawet historii Tatarow i ich bohaterstwa nie znaszxxNo to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika.Pośmiejemy się z ciebie wszyscy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn.Społeczność kafererii postanowiła ci ufundować niespodziankę.Będzie to połączona prywatna konsultacja psychogeriatryczna jak i gerontoseksuologiczna w jednej z prestiżowych placówek służby zdrowia w Krakowie.Celem jest opracowanie dla ciebie planu długofalowej terapii zabezpieczającej przed skutkami.starzenia w sferze psychiki jak i seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona i nie tylko, ma taki zwyczaj, że sobie coś zmyśli, potem uzna, ze ja to jej zmyślenie napisałem i z tego powodu mnie krytykuje.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn.Społeczność kafererii postanowiła ci ufundować niespodziankę.Będzie to połączona prywatna konsultacja psychogeriatryczna jak i gerontoseksuologiczna w jednej z prestiżowych placówek służby zdrowia w Krakowie.Celem jest opracowanie dla ciebie planu długofalowej terapii zabezpieczającej przed skutkami.starzenia w sferze psychiki jak i seksualności.xxxDziękuję ale jak widac z moich postów, dla mnie to nie ma zastosowania.Natomiast przyda się bardzo otulonej, myrevinowi i oczywiście iftar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o tym mowie niedouku,ze ty nawet historii Tatarow i ich bohaterstwa nie znaszxxNo to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika.Pośmiejemy się z ciebie wszyscy...:D:D:Dxxxty w ogole nie wiesz o czym mowisz,ty nie znasz tego regionu,ba nie znasz nawet jednego Tatara i jednej Tatarki i smiesz takie rzeczy tu bredzicxxOK.Podaj JEDEN przykład na to, że nie wiem o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nigdy o żadnej łasce z ich strony nie pisałem ani takowej nie oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar, jak zwykle prostacko i mało inteligentnie usiłuje odwrócić uwagę i zmienić temat.Chce ratowac swoją koleżankę otulona po jej kolejnej kompromitacji, czyli w tym wypadku pisania o czymś czego nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś zreszta bez sensu pytania,bo i tak na wszystko jest nie,bo jakbys znal Tatarow to bys takich bredni nie plutl pechowiec.gif Tatarow jako ludzi,i Tatarow jako historie RPxxA jakie brednie ja "naplotłem"?Wskaż jedną JEDYNĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o tym mowie niedouku,ze ty nawet historii Tatarow i ich bohaterstwa nie znaszxxNo to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika.Pośmiejemy się z ciebie wszyscy...:D:D:Dxxxty w ogole nie wiesz o czym mowisz,ty nie znasz tego regionu,ba nie znasz nawet jednego Tatara i jednej Tatarki i smiesz takie rzeczy tu bredzicxxOK.Podaj JEDEN przykład na to, że nie wiem o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za radę. A ja tobie radze poczytać i odpowiedzieć na posty skierowane do ciebie a które są powyżej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Drogo nas ten Bronek kosztował} o Ale Duda jeździł pociągami i płacił za hotele pieniędzmi podatnika. Co prawda nie wiem czy z tego by się uzbierała kwota miliona złotych, ale też tani nie jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie bede cytowacxxTo ja juz od dawna wiem, bo po prostu takie moje posty NIE ISTNIEJĄ.Sama to sobie zmyśliłaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polega na odnoszeniu sie do calosci POSTU,a nie zdan wyrwanych z kontekstu wypowiedzi danego useraxxToż włąśnie prosiłem o zacytowanie fragmentu lub całego postu...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto przykład na moje słowa:x"No to zacytuj mój post z którego coś takiego wynika."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ale ty do calosci postu nigdy sie nie odniesiesz z paru powodow:raz ze twoj intelekt jest miernawy i bazujesz jedynie na wiedzy z netu( on-warzawa chcial sie z toba spotkac stkurzyles,bo bez interentu-twoja wiedza rowna sie ZERO)-dwa po prostu sam w sobie jestes miernota intelektualna,co zreszta bylo widac po pierwszym poscie do mnie na pierwszych kaczkachpmierny,jestes i bierny,a pewnie wymagania masz ze ho ho ho xxxA to jest włąśnie przykłąd na zastępowanie argumentów obrażaniem rozmówcy.Taka przykra przypadłość niedouków mało inteligentnych...O chamstwie nie wspomnę bo to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×