Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warto iść do college na te 3 lata w UK, praca potem jest

Polecane posty

Gość gość

ja się uczę w college, 1 rok HND czyli mam za sobą HNC i a HND trwa jak wiadomo, dwa lata. Mój mąż skończył tez HNC i potem HND ale zupełnie inny kurs, niż ja. jego kurs (po kursie sa kwalifikacje zbliżone do polskiego licencjata) był z rodzaju "creative industry". Dostał pracę w zawodzie po niecałych 2 miesiącach poszukiwania, za naprawdę niezle pieniądze, jak na początek kariery. według standardowego rozwoju kariery za jakieś 5 lat może zarabiać nawet 30 tysiecy funtów rocznie - nie w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj zaraz Cie tu bingol wysmieje i wyzwie :O ale nie odpisuj mu! to trollllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol zniknooooooooooouuuuuuu pewnie ma szlaban na kompa bo dostał jedynke z klasówki w gim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał pracę w zawodzie po niecałych 2 miesiącach poszukiwania, za naprawdę niezle pieniądze, jak na początek kariery. xxx dlaczego nie napiszesz jaką prace i za ile? dlaczego kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręcę nie wiesz, jakie zawody są w creative industry?? a dostał na start 19,600 rocznie (za 35 godzin tygodniowo). nie Londyn ani jego okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pakistanie czy sri lance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham? w Wielkiej Brytanii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz, jakie zawody są w creative industry? xxx nie, nie wiem - a muszę wiedzieć? i rozumiem, że 19,600 brutto czyli miesięcznie netto 1300 - po prostu szał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu, gdzie mieszkamy, pensja mojego męża plus moja to jest w sumie fajna kasa na świetne życie ale Ty najwidoczniej wiesz lepiej Znamy sporo Polaków i tylko dwoje zarabia tyle co mój mąż teraz lub więcej. sporo Polaków pracuje po 40-45 h tygodniowo żeby mieć miesięcznie netto 1200 f, a moj mąż ma 1350 netto za 35 h/tygodniowo... widzisz różnicę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a creative industries to m. in: film, tv, photography, architecture, design, IT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szal, czy nie szal, ale na pewno starczy na bardziej niz ok zycie :) ale wiadomo niewdziecznikom zawsze bedzie malo, tacy nie zasluguja na UK!! Spier/dalac gnoje do Pl natychmiast!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 a 1350 no faktycznie straszna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensje w UK sa smieszne niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:21 to SAM POCZĄTEK kariery, a mąż ma nie ma jeszcze 30-stki. mając 35 lat będzie zarabiał pewnie z 28-30 tys funtow rocznie. faktycznie, smiesznie niska pensja, nie ośmieszajcie się ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 150 funtów miesięcznie więcej przy ok. 30-tu przepracowanych godzinach miesięczniej mniej to JEST RÓŻNICA. bo ma nieco więcej kasy, a też nieco więcej wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba twoje iq :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28-30 tys za rok to 1800-1900 mc, Boze dla Ciebie to takie kokosy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Chyba twoje iq :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha kpiny sobie trolle robią. :D do Pl powinni ich deportować i zakaz wjazdu do mojego kochanego UK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:33 nie jestem autorką tematu ale uwierz mi, że 1800 funtow netto na miesiąc to są świetne pieniądze. jesli poza Londynem, to naprawdę świetne. Nie jest to jakieś bogactwo, kokosy, nie -ale to jest naprawdę dobra wypłata. mieszkam w UK od 7 lat, wiem co nieco. Napisz może, ile Ty zarabiasz i gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem do jelopa ktory twierdzi ze "Pensje w UK sa smieszne niskie!". Ja doskonale wiem ze sa to swietne pieniadze, wku/rwia mnie tylko zachlannosc polaczkow, wracac do Pl i zarabiac zl zamiast f, jak sie nie podoba!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyplomem z collegu możesz sobie wytrzeć doopę lub iść do pracy do McDonalda, wszyscy z uniwerka maja bekę z tych po studiach w collegu, że szkoła specjalna i single mothers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800 f mc w UK swietne pieniadze, idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj do 20:33 nie jestem autorką tematu ale uwierz mi, że 1800 funtow netto na miesiąc to są świetne pieniądze. jesli poza Londynem, to naprawdę świetne. Nie jest to jakieś bogactwo, kokosy, nie -ale to jest naprawdę dobra wypłata. mieszkam w UK od 7 lat, wiem co nieco. Napisz może, ile Ty zarabiasz i gdzie? xxx proszę bardzo - ja - prywatne sprzątania - 1200 miesięcznie mój mąż - kierowca ciężarówki - 3 tys miesięcznie mieszkamy poza Londynem dom, counsil, media - 1100f ubezpieczenia domu, nas, samochodów - 180f paliwo - 350f basen, siłownia karnety - 130f jedzenie, chemia, kosmetyki - ok 1000f zostaje ci trochę na odłożenie na wakacje czy jakiś niespodziewany wydatek szału nie ma! i nie ekscytujcie się tym tysiącem na jedzenie - mam syna nastolatka który je za trzech bo rośnie i ćwiczy, my również lubimy dobre gatunkowo jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuu, to się Polonia rozpasła na tych wyspach... Byłem, widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300 swietne pieniadze, nie no qrwa zart roku :D To ja juz wole swoje 2500 w Polsce. Co za nieudacznicy tam siedza, boze uchron nas przed tym kwiatem yntelygencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałeś tylko to co chciałeś widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ty inteligentny inaczej, zapomniales ze dostales podwyzke 1000zl :D pier/dolony bajkopisarz, kolejny klamca, a moze to ten sam co bingol, nawet te 2500 to ty widziales.. jak spales :D a ja wole nawet minimalna w UK niz miliony w Pl, za duzo powodow by pisac, pieniadze sa na ostatnim miejscu jesli o mnie chodzi, a wiekszosci tylko kaska we lbie, mysle ze kiedys zaplaca za swoja pazernosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doope (jak Ty to piszesz, ja tylko cytuję) wytrzeć dyplomem po 3 latach college? dobre sobie. bo znam sporo ludzi po college ktorzy mają teraz dobre prace. Znam tez Brytyjczyka, który po college + potem 2 miesiace welontariatu w swiatowej sławy firmie dostał znakomita pracę mając 25 lat i teraz, nadal nie mając 30-stki jeszcze, zarabia już ponad 40 tysięcy rocznie. ale na tym forum nie przemówisz do ludzi. jak zarabiasz więcej niż 1000 miesiecznie, to nie wierzą i muszą jakos żółć wylać. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wylewam tylko na trolla, ktorego styl pisania latwo poznac, nawet jak go troche zmieni i pisze jako kobieta, jak ostatnio. :D Biedactwo pogubilo sie juz w tych swoich klamstwach, co chwile jakies nowe ktore mozna latwo wylapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×