Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Legalna dobrze płatna praca

Polecane posty

Gość gość

Firma Alten Care24 Plus oferuje zatrudnienie jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Proponowane przez nas oferty pracy za granicą są sprawdzone i bezpieczne, a sama praca – całkowicie legalna. Zatrudniamy pracowników na umowę zlecenie i opłacamy wszystkie świadczenia. Zapewniamy Tobie: • legalną i bezpieczną pracę • atrakcyjne wynagrodzenie • opłacone składki ZUS • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy • dojazd do i z Niemiec • stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech • możliwość nawiązania stałej współpracy Naszym opiekunkom zapewniamy organizację podróży i pokrycie jej kosztów w obie strony, a na miejscu darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne na terenie Niemiec. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego, a także zakresu obowiązków. Od osób, które chcą nawiązać z nami współpracę, wymagamy znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym, doświadczenia w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz dyspozycyjności na okres minimum dwóch miesięcy. Zainteresowanych pracą za granicą w charakterze opiekunki osób starszych zapraszamy do przesłania cv na adres altencare24plus.jozef@gmail.com lub kontakt telefoniczny tel: 793380914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRS: 0000431293 Kapitał zakładowy: 5 000.00 zł (pięć tysięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galuniaxx
Tutaj macie sprawdzone namiary na tego typu agencję http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/ Pani Violetta to uczciwa osoba i zawsze pomocna! Warto mieć na uwadze też takie opinie i rekomendacje osób, które z tą agencją do pracy wyjeżdżały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baratka
Pani Violetta jest godna zaufania i stara się jak najbardziej pomóc. Obawy przed wyjazdem były, na szczęście się nie sprawdziły. Nie było ciężko, starsza pani okazała się bardzo miła. Pieniądze dostałam tak jak było w umowie, bez żadnych problemów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena5635
Mój mąż od 4 lat pracuje w Niemczech jako spawacz a ja z dzieckiem jesteśmy w Polsce. Taka rozłąka nie jest dla nas dobra, planujemy razem zamieszkać w Niemczech. Na tej stronie znalazłam oferty pracy w Niemczech https://avanti-medic.eu/aktualne-oferty Firma Awanti Medic zajmuje się kompleksowym organizowaniem i sprawami formalno - prawnymi dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Znam trochę język niemiecki, chciałabym skorzystać z tej propozycji pracy. Czytałam w Internecie, że szybko wypłacają wynagrodzenie, sporo dobrych opinii mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TrafficMonsoon - Moim zdaniem obecnie najlepsza firma tego typu online dla każdego do zarabiania w internecie oraz reklamowania innych biznesów, stron internetowych czy blogów. https://trafficmonsoon.com/?ref=adii3 Wystarczy się zarejestrować i od razu możemy zarabiać na klikaniu reklam nawet 2$ dziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Niemczech jako opiekunka, ogłoszenie znalazłam na http://www.praca-niemcy.com, polecam szukać w internecie, agencji jest teraz bardzo dużo, warto negocjować warunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym bardzo chciała jako opiekunka do Norwegii, sprawdzam tę stronę http://www.pracanorwegia.pl/ pod kątem takich ogłoszeń, ale rzadko coś się pojawia, bo podobno bardzo trudno opiekunce znaleźć prace w Norwegii, jak nie zna norweskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka S
Widzę, że wspomniałyście tutaj o violettas-pflegeagentur24h . Również uważam, że jest to dobre miejsce pracy dla opiekunek. Jeśli macie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znacie język niemiecki, to myślę, że poradzicie sobie w tej pracy. A zarobki uważam również za przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trykotka234
violettas-pflegeagentur24h oferuje średnie zarobki na poziomie 1400 - 1600 euro więc jest to bardzo dobra stawka jak na kobietę w Niemczech. Jeśli ktoś lubi opiekę nad osobami starszymi to polecam. Pani Violetta to przemiła osoba, która potrafi pomóc jak ktoś ma jakieś problemy niekoniecznie związane z pracą. Warto jechać przez jej agencję do pracy w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulenka90
Ja też nie narzekam na stawkę. Kuzynka pracuje w sklepie i zarabia 800 euro, a w Niemczech jest od 7 lat. Praca nie jest wcale taka ciężka - jak się dostaje faktycznie trudny "przypadek" to i stawkę p. Koper oferuje wyższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×