Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Szatyn nie podszywaj sie pod Myrevina. On nie moglby napisac takich bzdur ale ty ze swoim lewackim zgnilym umyslem jestes do tego zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuja znowu judzi czy ma przerwę? gnoję ścierwo po różnych topikach i zauważylem ze jak się ze 3-4 sensowne posty napisze w ktorych się go zjedzie to spieprza z podkulonym ogonem i przez pol dnia go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, otworzyli lotnisko bo Shatyn miał ladować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś To co jeden z drugim widział w De nie ma zadnego znaczenia w sprawie polskich imigrantów w krajach arabskich podczas II WŚ.ppodales ich jako przyklad,zatem ci napisalam,ze nie wiesz o czym piszesz,przyjedz do DE,to moze wtedy sie obudzisz- i jak juz to "jedno z drugim widzialo" polonisto-teatrologu i fotografie w jednym od siedmiu bolesci xxxW żadnym swoim poście o emigrantach polskich w krajach arabskich nie podawałem De jako przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do reszty twoich postów otulona nie odniose się bo są tak żałosne, ze nie ma jak sie do tego odniesć merytorycznie.Rozumiem tą twoją falę hejtu w obronie skompromitowanego dzisiaj, po raz już nie wiem który, myrevina.Merytorycznie nie potrafisz się postawić a więc starym zwyczajem forumowego tumaństwa, zamiast argumentów używasz inwektyw...To załosne ale na twoim a generalnie waszym poziomie a właściwie poziomku..Także daj sobie spokój bo na mnie to juz nie działa...Bidusiu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ja ci po prostu radze tak-jedz do Niemiec i sam ich zobacz,to raz dwa pozyj chociaz jeden rok jako mezczyzna( w domniemaniu ich muzulmanin,ktory dokonal apostazji) i wtedy pogadamyxxKogo mam zobaczyć? Emigrantów polskich w arabskich krajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się raczej za szmate i czyść te niemieckie kible bo to, prawdopodobnie, wychodzi ci najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś { Przypomnę ci tylko, że ich kraje (generalnie kraje muzułmańskie) podczas II WS przyjęły do siebie tysiące polskich uchodźców wojennych. }oWOW! Nic o tym nie wiem, jakiś link?xx:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U chociażbyś stanęła na kiblu i odśpiewała Marysliankę to tej kompromitacji myrevina nie zamażesz...:D:DDaj sobie spokój i przestań sie jeszcze bardziej kompromitowac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szatyn nie podszywaj sie pod Myrevina. On nie moglby napisac takich bzdur ale ty ze swoim lewackim zgnilym umyslem jestes do tego zdolny.xxTo nie ja. To naprawdę myrevin...:D:D:DA więc to o nim jest twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten znowu pierd....li o jakimś omamiscie.Nienormalny .Wiesz ilu ludzi tutaj tak nazwales ? Mnie kiedyś tez jak obsmialem twoj***ajanie. Dzis tu zajrzalem i znowu kogoś nazywasz omamista.Puknij ty się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten znowu pierd....li o jakimś omamiscie.Nienormalny .Wiesz ilu ludzi tutaj tak nazwales ? Mnie kiedyś tez jak obsmialem twoj***ajanie.Dzis tu zajrzalem i znowu kogoś nazywasz omamista.Puknij ty się w głowęxxNAzywam tak osoby które opierają to co tutaj wypisują na własnych zmyślaniach czy omamach a nie na faktach sprawdzalnych.Np jak ten "fakt" o moim donoszeniu na dziadka...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten postkomunistyczny śmierdziel tu przylazl. znowu trzeba mu parę slow prawdy o tych ścierwach z PO napisać żeby się zamknął i przestał ujadać. przyjmij gnido do wiadomości że się skończyliście. polacy przestali już wierzyć w klamstwa i propagandę i rozprawią się z wami na jesieni. a potem się pis mam nadziej weźmei za tych wszystkich kwiatkowskich i innych sukinsynow ktorzy państwo traktowali jak swoją wlasność. do następnych wyborow smrod już nawet po was nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do czego ty,wlasciwie Shatyn masz sie odniesc merytorycznie?,jezeli o tym co ja pisze-ty wiesz jedynie z portali,albo z innych mediow-ani nie zyles w Afryce,ani nie zyles w DE-twoja wiedza,czy tez raczej przekonanie jest oparte na przekazie mediow PL,a nie z autopsji jak u mnie-zatem probe dyskusji z toba,uwazam za bezprzedmiotowa-bo ty sie nie posilkujesz argumentami ze swojego zycia w tych krajach,ani z zadnego osobistego doswiadczenia,jedynie z wiadomosci,ktore do ciebie naplywaja od innych-i tylexxxMerytorycznie mogę się odnieść do ostatniej kompromitacji myrevina czyli do sprawy polskich uchodźców w krajach arabskich w czasie II WŚ.Do tego potrzebna jest WIEDZA a nie własne doświadczenia w krajach Afrykańskich czy w Niemczech.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i Shatyn..mozesz sie wsciekac ile chcesz,ale nic nie poradzisz na to,na co nic nie poradzisz xxAleż ja się na nic nie wściekam.Śmieje się z "wiedzy" myrevina i stada broniących go, mniejszych i większych, debili....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja pisze o polskich uchodźcach w krajach arabskich podczas ii wś.nie napisałem nic na temat muzułmanów w de.xczy dotarło???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten znowu o tych uchodźcach. nie bylo debilu żadnych uchodźcow. byli żolnierze na froncie w afryce. nie pojechali tam żeby przeczekać wojnę tylko żeby walczyć po stronie sojusznikow. nikt im łaski nie robil że ich tam "przyjal" tylko byli im potrzebni na froncie. czego z tych prostych faktow idioto nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Shatyn... ja wiem że ty zawsze masz "alternatywną" wizję tego co się dzieje. Ale dziś w kwestii muzułmańskich krajów, które przyjmowały polskich uchodźców, jak wykazano, to ty się skompromitowałeś. Kraje, które to niby czyniły nie były suwerenne... zatem to nie one podejmowały o tym decyzje. To że artykuł, do którego link podałeś, mówi o Iranie, manipuluje faktami. Owszem było to na terenie Iranu ale nie było tam wtedy suwerennej władzy. Więc to że muzułmanie przyjmowali polskich uchodźców jest manipulacją, oczywiście godną aparatu propagandy Stalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś tak rzeczywiscie Shatyn kangury to czarujace zwierzetaXXTo dobrze że ci sie podobają ale ma to tyle samo wspólnego z tematem co sprawa muzułmanów w De.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem było to na terenie Iranu ale nie było tam wtedy suwerennej władzy.xxTak? Bo? Może to potrafisz uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin podąża do następnej kompromitacji...:DAle poczekajmy na to co napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziś w kwestii muzułmańskich krajów, które przyjmowały polskich uchodźców, jak wykazano, to ty się skompromitowałeś. Kraje, które to niby czyniły nie były suwerenne... zatem to nie one podejmowały o tym decyzje. To że artykuł, do którego link podałeś, mówi o Iranie, manipuluje faktami. Owszem było to na terenie Iranu ale nie było tam wtedy suwerennej władzy. xxNo to czym sie skompromitowałem?Poprosze o fakty z rzeczywistości a nie z omamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o czym bredzisz ale teraz czekam na post myrevina w sprawie Iranu...I o tym jest mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś No to czym sie skompromitowałem?ptym,ze nie byles od poczatku szczeryptym,ze wyciagales prywatne sprawy jednej z najwazniejszych osob dla naszej trojki na widok publicznypi tym,ze dalej to musisz robic bo sie w spirale klamstwa zapetlilespwystarczy? xxxNie wystarczy bo od początku byłem szczery a sprawy prywatne wyciągnałem po wyciągnięciu przez rzeczoną osobę moich prywatnych rzeczy.Bo... Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubanczykom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie durniu w wikipedii. w 1941 iran zostal zajęty przez zsrr i anglię. no co za gląb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo będziesz szukac myrevin tych faktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnij szmatynowi że nie było tam suwerennej władzy :D ohahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeczytaj sobie durniu w wikipedii. w 1941 iran zostal zajęty przez zsrr i anglię. no co za gląbxxA II WŚ wybuchła... No kiedy? w 1939 roku i z tego co pamiętam, niedługo później pierwsi imigranci pojawili się w Afryce po ucieczce z Rumunii gdzie byli internowani.Głąbie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nieprawda Shatyn-ale przez wzglad na osobe,ktora naprawde cenie za to jaka jest,nie bede pisac o moich obserwacjach w latach w ktorych "dziaales"na jej szkodexxNo to po co o tym piszesz skoro nie chcesz pisac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Myrevin jest teraz zajetyxx:D:D:D:D:DJAk zwykle. Tchórz uciekł.... I udaje że go nie ma...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×