Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość Myrevin
{ _iftar_ dziś Gościu stwierdził z uśmiechem na ustach, że zabijanie AKowców po II ws to była konieczność realiów ponieważ ZSRR chciało mieć przy sobie państwo przyjazne sobie. I on to mówi przed kamerą, na oczach całego świata. I co??? I gówno } o Ale my sami zrobiliśmy chyba wszystko żeby takie rzeczy były możliwe. Bydłoszewski był przeciwny uhonorowaniu Pileckiego. Pomnik wystawiony armii czerwonej na warszawskiej Pradze zniknął dopiero przy okazji budowy metra. Filmy opluwające Polskę jak np Ida są finansowane ze środków państwowych, na film o Pileckim kasy nie było. Są dokumenty mówiące np o zdradzie "solidarności" przez Geremka, ale w mediach to nadal wielki Polak. Są dowody (dokumenty) na to że Rosjanie nie mieli zamiaru interweniować, mimo tego że Jaruzelski o to zabiegał, ale nadal dyskusje trwają. Itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w każdym normalnym kraju byłby taka reakcja, ale u nas.. politycy i dyplomaci powiedzą że to deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bracia, módlmy się za braci muzułmanów. Oni też należą do Isusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Decyzją kanclerz Angeli Merkel, niemiecki rząd zwiększy fundusze na pomoc dla uchodźców. Od przyszłego roku każdy land będzie otrzymywał, co miesiąc, 670 euro na każdego imigranta. To nie jedyna decyzja w sprawie uchodźców, która zapadła podczas spotkania szefowej rządu z premierami 16 krajów związkowych. } o A nam jak któryś przesiedzi rok to może coś skapnie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Koniec z uchodźcami ekonomicznymi i nowa lista „krajów bezpiecznych” W celu ograniczenia liczby imigrantów ekonomicznych, państwo niemieckie nie będzie wypłacało kieszonkowego w postaci gotówki. W zamian za to uchodźcy będą otrzymywać bony na świadczenia socjalne. } Ciekawe jak będzie u nas, to jest pomysł do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, teraz doczytałem, musi siedzieć pięć lat i trzeba to udowodnić. 6000 euro na pięć lat to mamy 100 euro miesięcznie. U Niemców 6 razy tyle na jednego dostaną landy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tzw polskiego rzadu
Przez pół roku, nie z własnej winy (bankructwo pracodawcy) nie miałem pracy. Mam na utrzymaniu dziecko i żonę. Przez 5 miesięcy nie byłem w stanie płacić czynszu. Spółdzielnia "nasza "praca" z Częstochowy złożyła przeciwko mnie pozew do sądu, w efekcie z nakazem zapłaty zaległości 2100zł + 640!zł za pełnomocnictwo procesowe. O ile nie mam pretensji o moją zaległość ( to oczywiście moje zobowiązanie, nie uchylam się i zamierzam zapłacić jak tylko będe w stanie) to to dodatkowe 640zł przekracza o 30% koszt czynszu za 1 miesiąc i jest dla mnie kwota po prostu dobijającą. Kwota jest oczywiście zgodna z ustawą o kosztach zastepstwa procesowego, tak świetnie się w tym kraju urządziły co niektóre grupy zawodowe, w tym przypadku adwokaci administracji. Obecnie znowu pracuję od połowy sierpnia, natomiast termin do zapłaty mam wyznaczony do dwóch!! tygodni!! Nie będe was "szanowny" rządzie "polski" pytał o to jak mam to zrobić, nie posiadając obecnie zadnych oszczędności (każdy grosz do ostatniego wydałem na żywność dla rodziny w okresie kiedy nie miałem pracy). Poradzę sobie, lewy nie jestem, w najgorszym wypadku niech komornik wchodzi i np; lodówkę zabierze, proszę bardzo. Natomiast o te bezczelne kłamstwa które rozpowszechniacie w temacie stanu gospodarki, niskiego bezrobocia, rzekomego braku rąk do pracy, czy wreszcie rzekomej zamożności naszego kraju, który niby stać na przyjęcie uchodźców pytac zamierzam jak najbardziej. Chciałbym się spytać np; o to kto i z czyich pieniędzy będzie opłacał miejsce zamieszkania tych osób. Czy osoby te przebywając w Polsce będą zobowiązane we własnym zakresie choć w części opłacić swoje utrzymanie. Czy wreszcie, w przypadku gdy będą ich obowiązywały jakiekolwiek opłaty, nawet w stopniu minimalnym czy symbolicznym, to czy jeśli ich nie spełnią z jakiegoś powodu na czas, czeka ich taka sama "przygoda" jak mnie obecnie spotkała.? To tyle ode mnie, szarego obywatela, Polaka. Mam nadzieje, ze zdobędziecie się na JAKĄKOLWIEK odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal doopę ściska, że Prezydent Andrzej Duda jedzie do USA, gdzie bedzie miał szereg spektakularnych spotkań i wystąpień. To źle! Taaak, a wyobrażacie sobie wesołego Bronka dukającego z kartk jakieś androny i i dużą szansę na to, że zaliczyłby jakieś krzesło przy okazji.Po pierwsze nikt by mu nie zaproponował żadnego wystąpienia, a po za tym on z kaszalotem, no nie żenada. Czy ktoś to sobie wyobraża :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obniżyć ZUS o 300 zł, podnieść kwotę wolną od podatku, obniżyć VAT do 20% i maszyna gospodarki sama ruszy. Polacy chcą pracować i konsumować, a państwo narzucając wysokie podatki wstawiło blokadę na gospodarkę. Prawdopodobnie celowo tak zrobiono żeby Polska gospodarka stała się tylko peryferyjną i uzupełniającą gospodarką innych państw. Tusk, który uciekł z Polski do Merkel obiecywał, że jak dojdzie do władzy to obniży VAT, a potem podniósł zaraz na 23%. Judaszek. Już dawno obliczono, że po obniżeniu podatków więcej pieniędzy będzie wpływało do budżetu państwa, pracodawców i pracowników, a tak każdy wie jak to wszystko wygląda i niejeden woli nic nie robić, wyjechać z kraju albo siedzieć na socjalu i tak marnym. Trzeba odzyskać wolność gospodarczą, bo wolność gospodarcza jest podstawą wszelkich wolności. Istotą niewolnictwa nie jest zamykanie kogoś, czy bicie kogoś. Istotą niewolnictwa jest praca na rzecz pana. Polacy nie potrafią się zorganizować politycznie tylko wybieramy cięgle fronty antypolskie. Trudno sprawdzić, które rządy zwijają Polskę od stoczni po kopalnie? Partie zmieniają tylko szyldy, a 80% ludzi od 1989 r jest tych samych w sejmie. Polacy przestali dbać o Polskę. O polską władzę, kulturę, religię, a zgodnie z przysłowiem jak dbasz tak masz.. czas przestać oglądać zdrady w polskojęzycznych programach zagranicznych, bo one już też niepolskie. W wyborach jesiennych trzeba odsunąć od władzy całe PO, PSL, SLD, PSL, partie palikota. No i bez żadnych Frasyniuków, Petru. Ile razy można wybierać w kółko tych samych ludzi? Oni już rządzili i swoją szansę zmarnowali. Czas na nowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są oburzeni,że Prezydent spotkał się wieczorem z prezesem w instytucie im.Lecha Kaczyńskiego, bo oni spotykają się o północy na śmietnikach, stacjach benzynowych i cmentarzach. W najlepszym razie u "Sowy i Przyjaciół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najlepszym razie u "Sowy i Przyjaciół" } o Dodajmy że za naszą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia wisiała na włosku. Jak ustalił "Super Express", nieznani sprawcy prawdopodobnie planowali zamach terrorystyczny na premier Ewę Kopacz (59 l.) x x x Ślepy snajper? Jaka premiera taki zamach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#DamyRadę Przybij pione :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt trudne nie do przełknięcia dla Shatyna pytania , temu spiertolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz, m.in. były redaktor naczelny „Uważam Rze” oraz twórca portalu Pitu-pitu.pl napisał na swoim profilu na Facebooku, iż spotkał się ze znajomym pracownikiem TVP, który, jak twierdzi wyjawił mu kulisy pracy w redakcji: "Spotkałem dziś znajomego pracującego na Woronicza. Poinformował mnie, ze każdego ranka odbywają się zebrania redakcyjne godne szkoleń Amwaya, w trakcie których dziennikarze, reporterzy, prezenterzy maglowani są propagandowo w sprawie Ludu Pustyni. Obowiązująca linia mówi, że nielegalni imigranci to ubogacenie, uzdrowicielski wpływ na gospodarkę, no wszelkie cuda na kiju, jakie słyszymy codziennie z mediów. Kiedy spytałem, czy ich kompletnie p*****aje…ło, usłyszałem odpowiedź: – „Ej nikt w to nie wierzy. Chodzi jedynie o to, żeby jakimś cudem przekonać opinię publiczną do tego, że rząd Kopacz ma rację. To wojna o przetrwanie, bo wiedzą, że jak przyjdzie PiS, to ich wszystkich wypier…li z roboty, i to bynajmniej nie za imigrantów. Jeśli jakimś cudem odwrócą tendencje sondaży tak, żeby przynajmniej powstała jakaś antypisowska koalicja, uratują stołki”. Jeśli dodam, że za występy w programach broniących przyjmowania nielegalnych imigrantów TVP zaczęła płacić po kilka stów, bo nikt nie chciał do nich przychodzić, lepiej opiszę rozmiar paniki? A jeśli dodam, że goście podpisują lojalki, że przez cztery lata nikomu nie powiedzą, że wzięli szmal za przedstawianie błogiego obrazu Ludu Pustyni, stanie się jaśniejszy obraz serwowany przez „ekspertów” przesiadujących w telewizji publicznej…?" Źródło: http://pikio.pl/tvp-placi-gosciom-za-proimigranckie-wypowiedzi-wpis-dziennikarza-podbija-internet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisy przenosimy do tematu: Shatyn na taczki.... WYBORY WYBORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenoście się na topik dla oszołomów a ja zostaje na tym tutaj, normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
A wystarczyłoby Olszewskiemu pozwolić zrobić lustrację. :o Pewno i Niesiołowskiego by nie było, Mazowieckiego, Kuroniem nie nazywano by ulic. Geremek (zdrajca) nie byłby "wielkim" Polakiem. Zadłużenia nie musiałby spłacać moje praprawnuki. :o W Warszawie gronkowiec co remont dróg nie uszczuplał by miejsc parkingowych. Za to że muszę szukać, czasem i pół godziny, miejsca do parkowania, sam bardzo chętnie bym ją kazał rozstrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno pisalem ze za rządów PO wróciła cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara,Shatyn to Cię szantażuje, że piszesz nadal na jego tropikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecny szczyt debilizmu władz, organizowanie maratonów w środku miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie wiarygodną wiadomość... Dziennikarz twierdzi, że spotkał znajomego z TVP, który mu powiedział.... Buaha ha ha X Te newsy właśnie dla takich prostaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Najlepsze przykłady manipulacji to w kropce nad burką u Olejnik. :D Olejnik pokazuje fragment rozmowy z Lewandowskim, rozmowa jest o tym co się czuje po strzeleniu bramki. A Olejnik mówi Lewandowski, człowiek który pomaga uchodźcom. :D Oczywiście nie wiemy czy pomaga, być może tak, ale pokazany fragment wywiadu miał się nijak do zagadnienia uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×