Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Skoro goście nie reagują na moje prośby to i ja nie reaguję na ich prośby. Przecież napisałem: Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Nie zrozumiałeś bido intelektualna... (Shatyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ja jestem przyzwyczajony do tego że jak cię przycisnąć to znikasz. niczego innego się po tobie nie spodziewalem. taka jest wlasnie twoja "sila argumentow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro goście nie reagują na moje prośby to i ja nie reaguję na ich prośby. Przecież napisałem: Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Nie zrozumiałeś bido intelektualna... (Shatyn)lapka.gif] shatyn kim ty jestes? kuba, Bogiem czy kubanczykiem?:D:D normalnie zwariowany wariat:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie olewajcie maaagdalenki bo szkoda dziewczyny. tak się siłą wciska w doopę bez wazeliny, na sucho, a wy nic? bądźcie ludźmi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie znęcajcie się nad Shatynem. To bardzo chory człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa dorzynanie narodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam , że w trybie pilnym należy wydać dekret by o składzie przyszłego Parlamentu RP nie decydowali zwykli obywatele!zniszczą Polskę a ją trzeba ratować. niech głosują tylko elity , biznesmeni z 100 miejsc najbogatszych Polaków , generalicja i ludzie ze sluzb mundurowych. Shatyn co Ty na to. Polska w potrzebie ratujmu ja przed złymi wyborami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ _iftar_ dziś } o Aha... no to w ogóle to były kłamstwa, ustami lewackich polityków, że to unia sfinansuje ich pobyt tutaj. :D Co gdzieś wypowiedź polityka PO, to unia przecież to sfinansuje. Czyli możemy tak stracić niezłą kasę.... :D Rotacja będzie niezła. Ale zawsze będzie to np 7000 uchodźców, a że nigdy to np nie będą ci sami i że nie dostaniemy od unii ani centa.... :D No ale przecież posłowie żyją z naszej kasy to i łatwo im wydawać nie swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unijne i polskie mośki ,jak zwykle dobrze kombinują jak wydudlać kasiorkę z polskiego nieświadomego gojka , aby go wydudlać na ich cele i jeszcze bardziej go zadłużyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.prawica.net/960 Shatyn co ty na to? Takiej Polski chcesz? A reszta będzie plakac jak Pis nic nie zrobi, juz zapowiedzieli, ze nie zawetuja tej decyzji. Tylko partia KORWIN moze cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się zgadzam z iftar (posty dotyczące rosyjskiego dyplomaty idioty) w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecznik Watykanu nic nie wie o zaproszeniu prezydenta Andrzeja Dudy do Watykanu. Wcześniej mówił o tym prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Na konferencji prasowej w Warszawie Szczerski powiedział, że prezydent został zaproszony przez papieża Franciszka do złożenia wizyty w Watykanie.x- Zazwyczaj papież nie zaprasza głów państw czy innych polityków do wizyty w Watykanie. Zazwyczaj to oni o to proszą i są mile widziani. Ale za każdym razem, gdy do Watykanu przyjeżdża głowa państwa, to ona wcześniej o to prosi. Nie sądzę, by papież wystosował jakieś indywidualne zaproszenie. Oczywiście, papież podkreśla, że wszyscy są mile widziani i być może dlatego ktoś może czuć się zaproszony. Nie sądzę, żeby było jakieś indywidualne zaproszenia od papieża do złożenia wizyty - powiedział ksiądz Federico Lombardi, pytany przez Polskie Radio i Polsat.xxI po co było robić z siebie i swojego szefa idiotów?Widac taki zwyczaj...:OPo czymś takim Szczerski powinien wyleciec z Kancelarii Prezydenta."Polski prezydent pis nie zareagował. Liżą kk doopę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://www.prawica.net/960 Shatyn co ty na to? Takiej Polski chcesz? xxx ja pier...le :O czasami sobie myślę że to już koniec normalnego życia nigdy nie chciałam ani Unii ani demokracji od początku miałam przeczucie że to przyniesie nam sam syf , no i tak jest ! długo się "nie nacieszyli" zwolennicy tej sodomy i gomory, złudne obietnice zrobiły swoje mamy kraj w którym wszystko jest na półkach tyle że nie ma pracy a zarabiają tylko ci co tak naprawdę gófffno robią , mamy pare kilometrów autostrad i wyremontowane kamienice tyle że większość młodych ludzi opuściła swój kraj a pozostali sami starcy schorowani smutni i samotni :O od początku mówiłam ,że nie ma się czym zachłystywać ...zachód tak naprawdę nigdy nie był cool jak wydawało się większości :O cudze chwalicie - swego nie znacie przysłowia są mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwartek, godzina 21. W Muzeum Powstania Warszawskiego kończy się właśnie premierowy pokaz filmu „Pilecki”. Gościem specjalnym jest prezydent Duda. Po projekcji kolumna trzech samochodów prezydenckich rusza sprzed muzeum. Ale nie jedzie w stronę Pałacu Prezydenckiego ani hotelu Belweder, gdzie wciąż mieszka głowa państwa. Auta „na bombach” – czyli z włączonymi kogutami – kierują się w stronę... Żoliborza! W okolicach placu Wilsona, a więc kilkaset metrów przed celem podróży, wygaszają nagle światła i nie zwracając na siebie uwagi, znikają w jednej z bocznych uliczek. Prezydent przyjechał do prezesa Kaczyńskiego.xTakie spotkanie to sensacja. Prezydent raczej przyjmuje gości, niż ich odwiedza. Do absolutnej rzadkości należą też sytuacje, w których prezes PiS gości w domu kogoś spoza rodziny. Całe dnie spędza w siedzibie partii w centrum Warszawy i jeśli z kimś rozmawia, to właśnie tam.xNiezwykłe nocne spotkanie na Żoliborzu trwało dokładnie 2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie chciałam ani Unii ani demokracji od początku miałam przeczucie że to przyniesie nam sam syf , no i tak jest ! długo się "nie nacieszyli" zwolennicy tej sodomy i gomory, złudne obietnice zrobiły swoje xxA co chciałaś?Komunę i wspólnotę krajów demokracji ludowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac ciągnie niektórych do komuny i Zwiazku Radzieckiego oraz RWPG...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie politycy powinni przede wszystkim zająć się opodatkowaniem rolników. Z tego, co wiem, jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego stwierdzający, że jest to łamanie podstawowego prawa, tzn. równości obywateli.xNikt nie lituje się nad drobnym przedsiębiorcą, któremu interes "nie pójdzie". I tak musi płacić podatek i tak. Nie rozumiem, dlaczego przy takiej dziurze budżetowej nie szuka się tutaj źródła dochodu.xCałość: http://tnij.org/ln23ikf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xStanisław Pięta z PiS genialnie to skomentował na FB: "Myślałem, że głoszenie przez Pawła Kukiza postulatów: usunięcia religii ze szkoły, legalizacji prostytucji, narkotyków i wprowadzenia związków partnerskich to chwilowa aberracja niedoświadczonego polityka, który ma jednak dobre chęci i będzie twardo trzymał się linii patriotycznej. Dzisiaj nie ulega dla mnie wątpliwości, że komitet Pawła Kukiza to formuła przychylna dla PO i palikociarstwa. Kukiz popierał już, Tuska, Schetynę, HGW i jak widać nic się tutaj nie zmieniło. Szkoda tylko wielu uczciwych ludzi, którzy nabrali się na jego ględzenie o antysystmowości. Realna zmiana sytemu może nastąpić tylko w wyniku totalnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości oraz zmiany Konstytucji RP. Paweł Kukiz niestety nie może w tym pomóc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Realna zmiana sytemu może nastąpić tylko w wyniku totalnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości"xxBył już jeden taki który pytał, oczywiście retorycznie, "czy chcecie wojny totalnej?"...:OTeż mu chodziło o totalne zwycięstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polactwo się tak przed wojną urządziło, że nawet żreć co nie miało w wojnę i za zupę się najmowało za wolność waszą i naszą. a prostytuty przed wojną krążyły i wymachiwały szabelkami. dobreze , że ich znaczną część wybito w Katyniu jak kaczki chore na świńską grypę. winni są śmierci ok. 6 mln Ludzi w tym setki tysięcy Dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn omija niewygodne dla siebie posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEK podczas akcji „Hejt stop”: Dziś jest pora stworzyć wspólny front przeciw nienawiści i nacjonalizmowi I Jak mówiła dziś premier Kopacz na briefingu przy okazji akcji „Hejt stop”: I „Chciałam podziękować wolontariuszom ze stowarzyszenia Projekt: Polska, za ten płynący z serca sygnał, płynący na cały świat, o tym, że Polska jest krajem tolerancyjnym, przyjaznym, otwartym. Dziś zamalowałam ten nienawistny napis, ale tak naprawdę zamalowanie tego na ścianach jest tylko jednym z etapów. Da się wykorzenić nienawiść, jeśli polskie, mądre społeczeństwo zrozumie, że nowoczesny patriotyzm, którego jestem zwolenniczką i który popieram, zawiera w sobie miłość do Ojczyzny i tolerancję. Dziś jest pora, aby stworzyć taki jeden, wspólny front, przeciwko tym, którzy te napisy umieszczają, nie tylko na murach, ale także w internecie. I dzisiaj trzeba powiedzieć stop: dla nienawiści, dla tolerancji, dla nacjonalizmu. Kiedy w Europie szalał fanatyzm, Polska była symbolem wolności i tolerancji” I źródło: http://300polityka.pl/live/2015/09/26/pek-podczas-akcji-hejt-stop-dzis-jest-pora-stworzyc-wspolny-front-przeciw-nienawisci-i-nacjonalizmowi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×