Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

{ Po zakończeniu działań wojennych w 1945 roku Brytyjczycy wycofali się z Iranu. } o Także to nie muzułmanie nas przyjmowali niekompromitująca się osobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kompromitacja Myrevina polega na nieznajomości historii i tylko tego." x twoja kompromitacja polega na tym że gowno wiesz ale powtarzasz brednie i klamstwa jakiejś wyborczej, tvnu czy krytyki politycznej. ale jak ci pokazac prosto w glupi pysk że klamiesz to zamykasz mordę i udajesz że to nie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już wiemy na kogo głosować na jesiennych wykopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wiesz dlaczego walą ci się topiki? Tak Platforma Obywatelska walczy za agitującymi na rzecz Pisiorów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest nowy top!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te muzułmańskie "kraje",które przyjmowały niby Polaków w czasie drugiej wojny światowej stanowiły jeszcze wtedy albo terytoria zależne od Wielkiej Bryranii albo Francji.To były w pierwotnie tereny ich kolonii a na krótko do proklamowana niepodległości, protektoraty. Więc decydentem w tej sprawie one nie były tak jak ci się wydaje. To były działania stanowiące wynik porozumienia z zarządzcami tamtych terytoriów. Nie odmawiam gościnności tamtym narodom absolutnie ale one w tej sprawie miały niewiele jeszcze do powiedzenia. Natomiast UK przykłaowo miało dużo do powiedzenia i mogło zrobić dla Polaków więcej. Ta "nicjatywa" to były wg mnie ochłapy wobec tego co my.zrobiliśmy dla brytyjczyków w czasie II WŚ. Ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu są szczegóły: Po ataku Niemiec na ZSRR Armia Czerwona od północnego zachodu, a od zachodu i południa wojska brytyjskie dokonały uderzenia na Iran. Skutkiem radziecko-brytyjskiej interwencji było osadzenie na tronie proalianckiego Mohammada Rezy Pahlawiego. ZSRR zabezpieczył sobie dostawy sprzętu i broni przez terytorium Iranu. W podpisanym w styczniu 1942 roku traktacie trójstronnym Iran otrzymał gwarancję swojej suwerenności i integralności terytorialnej oraz zapewnienie wycofania wojsk radzieckich i brytyjskich w terminie 6 miesięcy od zakończenia wojny. We wrześniu 1943 Iran wypowiedział wojnę III Rzeszy. W okresie wojny Iradż Eskandari postanowił utworzyć nową irańską organizację lewicową, która miała grupować krajowe siły "demokratyczne, patriotyczne i postępowe". Zamiarem Eskandariego było przyciągnięcie do organizacji zarówno swoich rówieśników sympatyzujących z marksizmem, jak i starszej generacji irańskich lewicowców. Powstanie partii o nazwie Partia Mas (Tude) ogłoszono w 1941, a jej pierwszym przywódcą został Solejman Eskandari. Iradż Eskandari wszedł do kierownictwa organizacji. W ciągu kilku lat formacja zyskała szerokie poparcie społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jest ważne: W podpisanym w styczniu 1942 roku traktacie trójstronnym Iran otrzymał gwarancję swojej suwerenności i integralności terytorialnej oraz zapewnienie wycofania wojsk radzieckich i brytyjskich w terminie 6 miesięcy od zakończenia wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co se mogly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar ma rację.Kraje arabskie "se" mogły przyjąć emigrantów z Polski w czasie II WŚ.Nie ma racji tylko w czym innym.Nie jestem geniuszem. Po prostu znam historię jak widac po moich postach.Za to iftar jest "geniuszem" w innej dziedzinie. Np sprawy religii katolickiej.Twierdziła ona, że w tej religii Jezus nie jest Bogiem...Taki z niej "geniusz"....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel (SPD) opowiedział się w piątek za poprawą relacji z Rosją w celu rozwiązania kryzysu wywołanego napływem uchodźców oraz zakończenia wojny domowej w Syrii. Zakwestionował też utrzymywanie przez dłuższy czas sankcji.xxI już wiadomo skąd się wzięło tylu imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sejmowe kamery uchwyciły moment, gdy poseł Jerzy Szmit (PiS) zabiera tablet, który nie należy do niego. On sam przekonuje, że był to efekt "omyłki" i “roztargnienia”. Tak tłumaczy się w liście do marszałek Sejmu. Dotarliśmy do tego pisma. xNa nagraniu widać, jak olsztyński poseł PiS Jerzy Szmit podchodzi do stolika sekretarza komisji, etatowego pracownika Kancelarii Sejmu. Cała scena trwa kilkanaście sekund. Parlamentarzysta przygląda się dokumentom, ogląda tablet, odkłada go na miejsce. Po chwili jednak bierze do ręki plik dokumentów, które podaje mu pracownik Sejmu, kładzie je na urządzenie, bierze do ręki wszystko i odchodzi. x- Kończy się kadencja, więc musimy się rozliczyć z Kancelarią Sejmu. Również ze służbowych iPadów. Można je zatrzymać, ale trzeba zapłacić, choć naprawdę niewielkie kwoty, do 500 złotych - mówi jeden z naszych rozmówców. - Gdy pracownik obejrzał film, poszedł do posła Szmita. Ale ten początkowo zaprzeczał, że ma jakikolwiek tablet - dodaje ta osoba, zastrzegająca sobie anonimowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn w IPN znajdują się twoje teczki, w związku z tym mam pytanie. Dlaczego donosiłeś na swojego nieżyjącego dziadka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moskwa z jednej strony wiąże nadzieje z prezydenturą Andrzeja Dudy, polityka nowego pokolenia, który pozostaje otwarty na pragmatyczny dialog. Z drugiej, nie kryje oczekiwań, że prezydencka polityka zagraniczna oznacza mniejszą spolegliwość Warszawy wobec Brukseli. Słowem, Polska antyrosyjska i antyeuropejska to marzenie kremlowskich strategów. Brak spoistości UE i NATO, tym razem w wyniku naszych działań, stworzy bowiem przestrzeń dla nowych koncertów mocarstw z udziałem Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn w IPN znajdują się twoje teczki, w związku z tym mam pytanie. Dlaczego donosiłeś na swojego nieżyjącego dziadka?xxA skąd taka informacja? Bo ja o niczym takim nie wiem.Dodam, że jeden mój dziadek umarł cztery lata przed moimi narodzinami a drugi kiedy miałem 5 lat i to niecałe.A wiec skąd masz takie informacje bo w mojej teczce ich nie przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz skąd to wiesz?To ja ci podpowiem... Omam... Juz zaczyna świtać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłowie zdecydowali, że piesi będą mieć pierwszeństwo zarówno na przejściu dla pieszych, jak i przed nim. Zmiany mają obowiązywać od 2017 roku.xZa przyjęciem ustawy głosowało 215 posłów, przeciwko - 180, a 32 osoby wstrzymały się od głosu.xProjekt nakłada na kierowców obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, który nie tylko znajduje się na przejściu, ale i oczekuje na możliwość wejścia na nie. Jedynie pierwszeństwo przed pieszym będzie mieć trawmaj.xProjekt przygotowała grupa posłów PO.xxxWyjątkowo debilny przepis...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie śledztwa ws. rzekomego znieważenia byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego na antenie Radia Maryja w lipcu tego roku. Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum-Zachód nie stwierdziła znamion czynu zabronionego.xxCzyli wg prokuratury można kogoś porównywac publicznie do Hitlera...:ONawet prezydenta własnego państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jak się patrzy na foto dokumentujące stojących karnie w szeregi nowych doradców pana-duda-prezydenta, to serce się raduje a i do wniosku się dochodzi, że takiego garnituru „pacjentów” nie powstydził by się nie jeden zakład pracy chronionej. No, na bogato jest!xo kogóż my tu mamy? Dwóch czy trzech nonejmów (kim jest taki na przykład Paweł Mucha?), oraz kilku pacjentów z pierwszych stron gazet, których dolegliwości osobowościowe są powszechnie znane i od dawna obserwowane, wzbudzając powszechne zainteresowanie. Taka na ten przykład Barbara Fedyszak-Radziejowska (u niej PiS wygrałby sondaże nawet gdyby nie istniał), czy wielkich zasług i urody Irena Zofia Romaszewska, konspiratorka pierwszej wody i dziedziczka sowitego odszkodowania za peerelowskie szykany.xA czyż szacunku waszego nie wzbudza nominacja na stanowisko doradcy, znanego i powszechnie szanowanego profesora Andrzeja Zybertowicza? Jego rozliczne schorzenia i odchyłki budzą powszechny respekt, a u niektórych to wręcz wzbudzają zazdrość. Może to nie jest (jeszcze) pacjent formatu Macierewicza, ale bezdyskusyjnie gra w ekstraklasie i całkiem dobrze mu to wychodzi. xCałość: http://tnij.org/ri1i54h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś { Po zakończeniu działań wojennych w 1945 roku Brytyjczycy wycofali się z Iranu. }oTakże to nie muzułmanie nas przyjmowali niekompromitująca się osobo.xxxNie? A kto? Bo to o czym napisałeś to jest efekt porozumienia podpisanego chyba w 1942 roku.Podobnie zresztą Amerykanie po wojnie opuścili tereny Francji czy Włoch itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Myro w przeciwienstwie do ciebie widzial na zywo,tych emigrantow w Niemczech,wiec niedouku,wysuplaj z renciny pare groszy,kup bilet do NW i sobie popatrz jacy to emigranci smiech.gif ,o czym tu z toba dyskutowac jak ty pojecia nie masz o czym wogole piszeszxxA ty masz?To co jeden z drugim widział w De nie ma zadnego znaczenia w sprawie polskich imigrantów w krajach arabskich podczas II WŚ.A moze ma? To napisz jakie...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziobro podk***ił lewactwo! hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja kompromitacja polega na tym że gowno wiesz ale powtarzasz brednie i klamstwa jakiejś wyborczej, tvnu czy krytyki politycznej.ale jak ci pokazac prosto w glupi pysk że klamiesz to zamykasz mordę i udajesz że to nie do ciebie.xxNo to teraz wskaż DWA takie przypadki. Podaj linki do stron z tego forum, na których zdarzyła sie taka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to w ramach cenzury tak odnawiasz temat ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Każdy mój topik ma taki sam tytuł jak ten z dodatkiem słowa "archiwum" i kolejnym numerem. Żeby kazdy mógł go odszukac bez problemu i udowodnic mi moim postem, że nie miałem racji, kłamałem, nie znam się itp, itd.A nowe topiki powstają z przyczyny blokowania się starych, poprzednich.Jeszcze cos wyjaśnić bo musze znikac na czas jakiś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac poczekałem grzecznie 5 minut i okazało się, że już nikt żadnych wątpliwości nie ma, łacznie z omamistą, który tym razem znalazł w swoim omamie fakt donoszenia przez mnie, w wieku niecałych 5 lat lub wcześniej, na własnego dziadka...:D:DNo to znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
_iftar_ dziś Muzułmańskie kraje w czasie II ws to se mogły smiech.gif Shatyn ty geniuszu historii... } o Paradoksalnie, myślę że te kraje miały wtedy mniej do powiedzenia jak Polska dzisiaj. Niemcy już zmienili prawo i nie mają obowiązku azylantowi przyjmować rodziny. U nas nie nadal jest prawo że musimy sprowadzać, ale zamiast faktu że zgodziliśmy się przyjąć uchodźców i zmienić prawo wzorem Niemiec, nie. Nasz sejm zajmuje się Ziobrem... bóg wie czyim w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem po co wy dyskutujecie z tym idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×