Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyzni

Polecane posty

Gość Bokser 32
gość dziś Brawo , trzeba k***y walic jak szmaty , grupami nawet bo zasłużyły na to alimentami i tym że są materialistkami. Za duzó sie pozwoliłą szmatom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro ze szmatławcem postąpił, brawo panowie !!! :) jestem z wami, na swoim koncie mam 4 kobietki, 4 razy nokaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to szmaty do ******** i w*******lenia. maja urodzić kolejnego mężczyzne, potomka żeby nazwisko nosił i elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az miło popatrzeć na te filmy i sie uczyc jak posługiwać sie kobietami (k*****i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paker lepszy, tak powinno być, nawet pantoflarze uciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.02 Myśle że z tobą to bym sie dogadał ale nie masz racji w tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantegram
"I mężczyźni i kobiety mają braki w wiedzy o anatomii człowieka, co wynika z tego topika. Otóż uświadamiam młodzież: mężczyźni żyją krócej, ponieważ są bardziej narażeni na choroby układu krwionośnego i narządów wewnętrznych (miażdżyca, choroby serca, nadciśnienie itp.) a te właśnie są najczęstszą przyczyną zgonów u progu starości czyli w wieku ok. 60 lat. Mężczyźni, którym udało się tego uniknąć żyją średnio tak samo długo jak kobiety, a kobiety, które te choroby dopadły umierają w podobnym wieku z tych przyczyn." A z jakichże to uwarunkowań anatomicznych ma wynikać to, że mężczyźni są bardziej narażeni na choroby układu krwionośnego i narządów wewnętrznych? x "Mężczyźni w wieku średnim przybierają tłuszcz na brzuchu, w odróżnieniu od kobiet, które statystycznie częściej tyją w okolicach bioder i ud, a zatem tam, gdzie nie ma ważnych narządów wewnętrznych." Skąd niby wiadomo, że kobiety statystycznie częściej tyją w okolicach bioder i ud? Masz na to jakieś linka może? Z tego co wiem, to, gdzie najbardziej odkłada się tłuszcz, zależy od typu sylwetki - jeśli kobieta jest gruszką, będzie tyła najbardziej w pupie, biodrach i udach, jeśli zaś jest jabłkiem, najbardziej będzie tyła w brzuchu, nie słyszałam jednak nigdy, by otyłość typu gruszka była typem dominującym u kobiet zaś otyłość typu jabłko dominującym typem u mężczyzn. Nie wspominając już o tym, że przybieranie tłuszczu to nie kwestia płci czy wieku, ale prowadzonego trybu życia i diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie na zgode tak będzie najlepiej i nikt nie będzie smutny, ja przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Na pewno wpływa na to wiele czynników, które mogłyby być stosowane też przez mężczyzn od wielu lat, tylko mężczyźni o to nie dbają. Chodzi chociażby o takie proste czynności jak http://www.sklepikseniora.pl/kosmetyki-c3751.html Kto tego zabrania mężczyznom? Nikt. Po prostu kobiety o to dbają, dzięki czemu żyją o tyle dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sie dziwilam, ale jest o tym artykul poszukam.otoz kobiety umieja sie cieszyc z drobnych rzeczy,maja mniejsze wymagania i wieksze poczucie wdziecznosci.sa bardziej elastyczne i zgodne.mezczyzni sa wiecznie niezadowoleni, chciwi i nic im nie sprawia radosci, mimo iz wiecej maja-lepsze zdrowie, szacunek, wladze.mysla ze wszystko sie im nalezy z gory i nie potrafia powiedziec dziekuje.przyklad:kobieta sie cieszy z wakacji i wyjazdu nad morze, mezczyzne to frustruje, bo szef pojechal na karaiby a jego stac tylko na Baltyk.kobieta sie cieszy z pensji ktora zapewnia dobre funkcjonowanie, mezczyzna musi zarabiac kokosy zeby czuc sie spelnionym, mimo iz stac go na to co potrzebuje.kobieta umie odczuwac szczescie i radosc, mezczyzna nie.kobiety zyja swoim zyciem, mezczyzni porownuja sie z innymi i potrzebuja wspolzawodnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
bo meżczyzni czesciej i więcej pija i giną w wypadkach samochodowych i czesciej popelniaja samobójstwa Dlatego umieraja szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
jakbyś porównał srednia dlugosc zycia robotnika na kopalni do proboszcza to byś sie przekonał ze mezczyzni wcale krocej nie zyja od kobiet.. Osobiscie nie znam księży ktorzy by umierali przed 70--tym rokiem życia nigdy tez nie slyszalem o Górniku ktory by zył wiecej niż 65 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto mezczyzni umieraja przez swoja glupote typu "ja tego nie zrobie? ja tego nie zrobie?... potrzymaj mi piwo" i kaplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamałam się bo ciągle mam ciężko w życiu ,w szkole pod górkę, ale nie poddawałam się mimo trudu skończyłam ,bo chodziłam na korki, matury nie zdałam no 1 egzaminu zabrakło mi i wszystko co miałam zdane przepadło, prawo jazdy mam ale kupę razy podchodziłam by zdać, powodzenia u facetów zero, prace znalazłam ale nie na miejscu za wsiowe grosze bo mieszkam w małym mieście i liczą się znajomości, do tego brak znajomych, przyjaciół no i zerowy kontakt z ojcem, bo rodzice są po rozwodzie no czy ktoś ma gorzej czy tylko ja tak mam życie dla mnie to porażka i dzisiaj chciałam z matka pogadać a ona nie truj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety żyją dłużej od mężczyzn z prostego powodu, żeby mogly wreszcie odpocząć na koniec życia, kiedy mężczyźni wreszcie umrą.. To jest nagroda za życie z Wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety żyją dłużej, bo piją sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×