Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyzni

Polecane posty

Gość gość
Ja p*****le. Wojna plci. Znowu! :-O A temat byl dlaczego mezczyzni zyja krocej. Jakby pozwolili poprowadzic sie kobiecosci i to nie tej zmanipulowanej materialisyce cielesno fizycznej lecz tej prawdziwej pelnej milosci i wspolczucia, ktora nigdy nie mogla sie rozwinac to by i 200 lat zyli w zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Zgadzam się. gość No jest wojna płci, ale czyja to wina? Jak podawałam konkretne argumenty to widziałaś/eś, jak wyglądała kontrargumentacja - "to nieprawda, bo baby są złe, bo tak i już!" -.- Co z tego, że jedna osoba odniesie się do tematu, jak 5 innych będzie spamować postami nie na temat, prowokując wojenki i trollując. Ot, standardowy poziom dyskusji na kafe. x Brakuje tu porządnej moderacji. Te niby-moderacyjne filtry tylko przeszkadzają i wkurzają. Chciałam dodać post o mitach wegetarianizmu, to uznało go za spam i kilkaset znaków wartościowej wypowiedzi poszło się jebać... Z kolei słowo jebać mogę sobie napisać bez żadnych ogródek ;) Fuck logic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki234
Pantegram dziś tak kobiety kończą rozmowe gdy nie mają już argumentów. inaczej - gdy nie potrafią już obronić swoich kłamstw. Jak byś nie zauwazyła są tu mod... które usuwają tematy nie korzystne dla kobiet tematy które mówią prawde jakie są kobiety. Obserwuj a zobaczysz że i ten temat będzie usunięty i nie pisz o drobnostkach że facet nie postawił szklanki tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Panowie z kim Wy sie zadajecie, ze tak narzekacie? Z jakimis materialistkami, egoistkami? Jesli tak to zerwac kontakt i szukac porządnej kobiety, czy malo ich jest na swiecie? Moze za bardzo skupiacie sie na powierzchownosci i wygladzie niz wnetrzu i duszy. Moja mama zawsze powtarzala, ze najwazniejszy jest charakter a o wyglad zawsze mozna zadbać. Z madra i dobra kobieta mozna dozyc setki i ani razu sie nie klocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy drogie Panie czemu dajecie sie prowokowac jak Was to nie dotyczy? Panowie mowili o jakichs egoistkach, materialistkach, ktore manipuluja a nie o Was. A niestety rozni ludzie chodza po swiecie. Widocznie zle trafili. A i zywnosc nie jest taka zdrowa jak kiedys to tez ma wplyw n na zdrowie ale kobiety w dzisiejszych czasach tez zbyt zdrowe nie sa :-( Po prostu mezczyzni nie uwazaja na siebie, sa nieostrozni i czesto porywaja sie z motyka na slonce. Do tego zle i niezdrowe nawyki zywieniowe i tak to jest. Kobiety czesciej uwazaja na to co jedza i unikaja czesciej ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzisz czyli twoja mama wie dlaczego nie dożywamy setki. A co jeszcze ci mama mówiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kasa i władza, chciwośc i kłamstwo to co współczesne kobiety kręci najbardziej" - PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RĘKAMI, OBIEMA NOGAMI ...I SIUSIAKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja zawsze twierdziłem na łamach netu że kobiety mają tylko dwa instynkty:macierzyński(tu niestety są wredne wyjątki)i materialistyczny...za co byłem tutaj przesladowany zarówno przez naiwnych facetów jak i przez kobietki... Gratuluję odwagi podjecia tematu autorowi. Osobiscie dodałbym ze praktycznie wszystkie sprawy rozwodowe w Polsce prowadzą sędziny więc żaden facet na starcie nie ma szans na pozytywny wyrok w sprawie.A to, że kobiety sa urodzonymi aktorkami w tych sądach sprawdza się zawsze,o czym panie dobrze wiedzą- szczególnie te,które oglądają od lat program niejakiej p.D w TVN.W tym programie wszyscy faceci to są skończeni samce debile(albo zostaną uczestnicząc naiwnie w tym programie ) którzy głownie piją,biją ,molestują i gwałcą...żony,kochanki,dziewczyny biedne.Jest to idealny,instruktażowy wręcz program dla kobiet,które zamierzaja pozbyć się męża zabierajac mu wszystko włacznie z wolnościa osobistą.Polecam ten program panom aby zobaczyli jak zapraszone tam cyklicznie kobiety potrafią grać rolę nieszczęsliwych włącznie z płaczem itp syndromami oraz jak doskonale kłamią w blasku kamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem kobietą ale przyznaje ci 100% racje, i walcze o wasze prawa, wszystkich nie rzucaj do kosza ale wiem że niedobrych jest masa, tych normalnych jest mniej nie dziwie sie ze tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 17:51 Po pierwsze: również słyszałam, że przy rozwodach bardzo ciężko o przychylny wyrok dla faceta przede wszystkim pod względem opieki nad dziećmi i to jest faktycznie skandaliczne. Na szczęście o tym problemie mówi się coraz szerzej i sytuacja podobno stopniowo się poprawia. Myślę, że największy wpływ na poprawę sytuacji mają sami ojcowie, którzy faktycznie coraz bardziej angażują się w wychowanie dzieci, przełamując pewien stereotyp ojcowskiej oziębłości. Po drugie: "w TVN.W tym programie wszyscy faceci to są skończeni samce debile(albo zostaną uczestnicząc naiwnie w tym programie ) którzy głownie piją,biją ,molestują i gwałcą...żony,kochanki,dziewczyny biedne.Jest to idealny,instruktażowy wręcz program dla kobiet,które zamierzaja pozbyć się męża zabierajac mu wszystko włacznie z wolnościa osobistą." KAŻDY KIJ MA DWA KOŃCE. Programy TVNu przekazują całą masę naprawdę durnych i naprawdę szkodliwych stereotypów (dlatego staram się ich nie oglądać). Ty zwróciłeś uwagę na stereotyp biednej, zastraszonej kobietki (a prawda jest taka, że kobieta tkwiąc w związku z przemocowcem jest współwinna tej przemocy, pod którą się podkłada), ja zwróciłam uwagę na to, że TVN szczuje kobiety przeciwko innym kobietą, pokazując zdradę zawsze tak, że to ta druga, kochanka jest winna, a facet - nie, bo on przecież ma prawo myśleć drugą główką, ona go uwiodła, on nie mógł się oprzeć i tym podobne pierdy... Zauważ, że w tym przypadku również robi się z faceta debila, który nie umie powiedzieć "nie" i nie wie, co się dzieje, kiedy dobiera się do niego obca baba (to strasznie żenujące, btw), a co gorsza, całą winę za zdradę zwala się na kochankę, kiedy to w rzeczywistości kochanki bardzo często przez bardzo długi czas nie wiedzą, że uwodzi je zajęty gość, bo on celowo i z premedytacją ukrywa fakt, że nie jest singlem. Podobnie szkodliwych i durnych stereotypów mogłabym wymienić jeszcze z milion. Jedyna rada - nie oglądać programów TVNu, bo one faktycznie potrafią odmóżdżać ludzi, sugerując, że patologiczne zachowania są całkiem spoko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministki działają m. in. na rzecz wydłużenia urlopu OJCOWSKIEGO i na rzecz równego podziału opieki przy rozwodzie (nie likwidacji alimentów, chciałoby się - ideą jest by strona płacąca płaciła odwrotnie proporcjonalnie do włożonego w wychowanie czasu - im więcej czasu dziecku poswięcasz tym alimenty nizsze). To feministki działają na rzecz prawa ojca do opieki nad dzieckiem w czasie jego choroby. Feministki walczą także o prawo do pomocy dla MĘŻCZYZNY, który jest ofiarą przemocy domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko powinno byc przy tym ojcu co ma kase bo on sie nim lepiej zaopiekuje a nie przy kobiecie która nie ma kasy, my potrafimy pracowac i wychowywac dziecko a wy nie potraficie tak. We wszystkim wam chodzi o kase d****** dużo jest szmat na bezzrobobciu co nie wychowuje dzieci już i jak mi to wytłumaczysz , a miejsc pracy jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko powinno byc z tym rodzicem co ma kase a nei z kobieta o niie ma jej, bo to wali nieźle w budrzet państwa itd. wogole jak płacic kobiecie któa jest już dla mnie obca bo po rozwodzenie, wogole dziecko powinnoo isc do ojca a mama niech sobie szuka pracy, dlaczego wy kobiety jestecie takie głupie i zakłamane d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda. Dużo jest takich wrednych zakłamanych kobiet. Sam miałem do czynienia z jedną taką co twierdziła że \"kłamstwem sie brzydzi\" a jak jej to było na rękę (zresztą baaardzo często) to cel uświęcał środki. Obojętnie co by nie opowiadała to zawsze była najświętsza np. jak to były chłopak ją zdradził a ona mu wybaczyła. Ale nic nie wspomniała że ona też go zdradziła. Do kościoła chodziła przynajmniej 2 razy w tygodniu ale chyba nie słuchała co tam mówią bo ciągle kłamała i się puszczała. Nie wspomnę o jej pseudo samobójczych próbach (były chyba 4). Niestety takie kobiety istnieją i jest ich więcej niż mogłoby sie wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mężczyzny który nad życie kocha swoje dziecko liczy sie to by zapewnić mu jak najszczęśliwsze dzieciństwo zwłaszcza jak sam wychowywał sie bez ojca ,on wie co to znaczy, dlatego mężczyzna zniesie bardzo wiele ,niestety aby go dobić i zniszczyć psychicznie kobieta zabiera mu to co kocha najbardziej odbiera dziecko i robi wszystko by to dziecko przestało go kochać .Nikt prócz tych zraniony@@@ców nie zrozumie co to znaczy cierpieć co znaczy amputacja duszy i miłości. Wiem że jest wiele kobiet zranionych przez mężczyzn i odwrotnie. Moim zdaniem każdy kto posługuje się dzieckiem jako narzędziem do czynienia krzywdy drugiej osobie nie zasługuje na miano bycia człowiekiem. Niestety w naszych sądach siedzą znudzone życiem sędziny których niewiele obchodzi co mamy do powiedzenia one liczą czas do końca pracy po prostu chcą jak najszybciej skończyć prace i maja głęboko ojca bo się utarło że matka to najlepsze dobro dla dziecka bez względu na wszystko. Kobieta nie musi działać zgodnie z prawem uchodzi jej to na sucho ,ja starałem sie działać zgodnie z kodeksem i sercem tak by dziecku nie zrobić żadnej krzywdy niestety żony to nie obchodziła ,a mnie serce pęka kiedy dziecko wiesza mi sie na szyi i prosi z płaczem TATUSIU NIE ODCHODŹ NIE ZOSTAWIAJ MNIE TUTAJ JA CHCE DO NASZEGO DOMKU. Dziecko widzi że ojciec jest bez silny i powoli zaczyna rozumieć że w zasadzie ojciec nic nie może i zaczyna go nienawidzić i winić za wszystko ,aż do czasu kiedy będzie na tyle mądre i zrozumie cała sytuacje i dowie sie jak było naprawdę ,niestety wtedy zwykle jest zapóźno bo nabyło juz cech swoje matki i jej rodziny a w swym zachowaniu bardzo ja przypomina gdyż nie miało przeciwwagi w postaci ojca który wpoił by jej wartości którym sam hołduje tak więc miała racje moja żona twierdząc że ona ma racje i dziecko jest jej ,tak jak wszystkie rzeczy i dziecko które jest zabawka aby móc ranic. Jedyne co mnie cieszy to to że żona rozwaliła sie pół roku temu samochodem i nie było co zbierać a dziecko jest ze mną. Nie będe już mówił jak zgineła bo nie chce isć siedziec, ale tak powinny kończyc głupie chciwe suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Mężczyzni mieli wypisywać wszystkie świństwa, kórych doznały od kobiet, to duzo czasu by to im zajęło. Ale jak widac panie nie mają co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nas meżczyzn po prostu do grobu wpedzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość vvv wczoraj mylisz pojecia prawda nie rowna sie chamstwo...ale jestes w koncu tylko kobieta i ciezko ci to pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche nie trafiles z programem pani D,wszak jest to paskudny feministyczny program ktory pod przykrywka rozmow w toku podaje przekaz ze kobiety sa wiecznie w polsce gnebione,i zeby niebylo raz byl program o bitych mezczyznach hmm.. no tak dla rownowagi i zachowania pozorow wszechstronnosci tematow tam omawianych ale jesli myslisz ze te kobiety opowiadaja swoje historie to sie mylisz...pewien dociekliwy reporter znalazl na pania D haka,otoz mial niezbite dowody na to ze 'zaproszone' kobiety to oplacone pozorantki,aktorki i statystki trenowane przez gospodynie programu co maja mowic i jak grac zeby wygladalo dramatycznie i realistycznie,oczywiscie pol polskich kobiet oglada to ze lzami w oczach bo sa naiwne i tyle im wystarczy zeby je przekonac do tego ze faceci to zaraza i taki wlasnie cel ma ten program ukazac mezczyzn jako najgorsze padlo niewarte spluniecia a za wszystko odpowiada pani D niezrzeszona dzika feministka,razem ze swoimi stronniczymi psychologami,ktorych notorycznie wymienia bo jeden by niewydymal uczyc sia naokraglo ciagle nowej gadki co tydzien. Jestem zwolennikiem bicia kobiet i wam mówie Panowie, lejecie ile chcecie bo zasłużyły na to jak sie nie bije kobiet to głupieja szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki234
ja wiem ze dla kobiet prawda jest obrazliwa bo one niemaja ani krzty samokrytyki,no chyba ze jecza przed lustrem ze w dupci celulit cycki zamale czy moze nogi krzywe...ale to wszystko a niewidza ciemnych stron swojej osobowisci ktore dla mezczyzny sa tak widoczne i wielkie jak czerwony autobus za grosz poczucia winy u was,przyzwyczailyscie sie ze facet zawsze przyjdzie pierwszy na kolanach niewazne co bedzie i tak to wykorzystujecie,nasza bezsilnosc kiedy jestesmy zakochani,pluje na kobiety ktore tak intymna i delikatna sfere jak uczucia wykorzystuja jako walute przetargowa i mam do tego pelne prawo I Pantegram jak bys była normalna to bys nie broniła swojej głupiej płci co wiesz sama jaka jest ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety cala dobe moge przerzucac swoja lopata gowno na facetow bo sa wprawnymi klamcami a facet raz a dobitnie powie co o kobiecie mysli z tym ze to wszystko to jest swieta prawda,my nie zmyslamy drogie panie,wiele mozna nam zarzucic ale od zmyslania na tej planecie jestescie wy :D zmyślają bo nie chce im sie robić. nie od dziś wiadomo ze jestescie darmozjadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opiszę całego procesu rozwodu ale przykład bezmyślności kobiety której podpowiada adwokat co ma przed sądem przedstawić by męża pogrążyć. Pracowałem w firmie, miałem sam założoną działalność po godzinach pracy a na dodatek na lewo dorabiałem naprawą i malowaniem i blacharką samochodową. Miałem zwyczaj że po wypłacie z firmy wbrew kolegom najpierw zanosiłem żonie całą wypłatę a dopiero później szedłem z nimi na piwko. Wcześniej pisałem o moich przejściach a to już sprawa rozwodowa. Przeczytałem pozew rozwodowy w którym między innymi pisało że mąż nie łożył na utrzymanie rodziny !!!!!!! Ludzieeeeeeeeeeeeee mało we mnie piorun nie trzasnął. mając doświadczenie ze stronniczością sądu, napisałem małą karteczkę a na niej: do sędziego. proszę spytać żonę czy oddawałem wypłaty w całości. Mój adwokat podał karteczkę sędziemu przed rozprawą. Tu oddaję cześć sędziemu " mężczyzna i dwie ławniczki. Sędzia w końcu wyciąga karteczkę i czyta to co pisze na kartce : czy pani mąż oddawał wypłaty w całości?? Zona cóż miała odpowiedzieć/ : Tak ! To o co Pani chodzi,- pyta sędzia. A o te pieniądze z fuch !!!i tutaj sędzia i ławnicy za brzuchy się połapali i starali się nie wybuchnąć śmiechem. Owszem pośmiali sie ale wyrok dostałem zgodny z oczekiwaniem żony włącznie z exmisją na którą sam się zgodziłem dla dobra dzieci. Teraz się z tego śmieję, ale stracić dorobek 16 lat życia tylko dlatego że nie jestem kobietą, to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki234
Pantegram wczoraj chcesz byc bezstronna a tlumaczysz wybryki przedstawicielek swojej plci irracjonalnie i nawolujesz do konsumpcji,z tej bezstronnosci wyszla ci taka sama paplanina jaka mozna obserwowac w wielu kolorowych pisemkach ,ujal bym to tak w skrocie: my kobiety mamy kryzysy/kaprysy,ale nalezy nam wybaczyc bo wtedy jestesmy szczesliwe odwdzieczamy sie w wiadomy sposob nigdy z wlasnej inicjatywy a uwielbiamy dostawac prezenty wtedy jestesmy radosne i kochamy facetow....czyz nie tak brzmi glowne przeslanie twojej wypowiedzi? jak dla mnie bije egoizmem i konsumpcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pantegram Mówiłem ci że są tu mode.... a ty nie wierzyłas. zobacz już dwie strony znikneły usuneły je. ten temat jak i wiele bedzie usunietych tez do wieczora. czy to normalne twoim zdaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste bo mają w doopie to co faceci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mężczyźni i kobiety mają braki w wiedzy o anatomii człowieka, co wynika z tego topika. Otóż uświadamiam młodzież: mężczyźni żyją krócej, ponieważ są bardziej narażeni na choroby układu krwionośnego i narządów wewnętrznych (miażdżyca, choroby serca, nadciśnienie itp.) a te właśnie są najczęstszą przyczyną zgonów u progu starości czyli w wieku ok. 60 lat. Mężczyźni, którym udało się tego uniknąć żyją średnio tak samo długo jak kobiety, a kobiety, które te choroby dopadły umierają w podobnym wieku z tych przyczyn. Mężczyźni w wieku średnim przybierają tłuszcz na brzuchu, w odróżnieniu od kobiet, które statystycznie częściej tyją w okolicach bioder i ud, a zatem tam, gdzie nie ma ważnych narządów wewnętrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie i sie uczcie Panowie tak trzeba robić z kobietami bo za bardzo na dużo im pozowollismy. Jestem wjększy od tego pakera i mam troche więcej siły mam ochote tak zrobic kobiecie nie tylko jednej, co mnie cieszy to to ze czesciej widze jak Mężczyzna bije kobiete na ulicy w Polsce a nikt nie reaguje nawet meżczyzni, myslałem ze tego nie dożyje. Na filmie widać jak kobietka płacze i sie boi ale niech to was nie zmyli one po chwili sie ogarna i leca na policje lub uciekaja , trzeba walic po mordach z pięsci az beda prosic o wybaczenie, kobieta musi byc zastraszona. Bijmy je za s*******nstwo, bo jak nazwac to że nam utrudniaja życie nie przed ślubem tylko po i okradaja i zdradzaja, pozdrawiam . Katujcie kobiety w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×