Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prywatny Gabinet Psychologiczny mgr Irena Maślankowska Opole opinie

Polecane posty

Gość GrażynaG
Śmiało można poddać się leczeniu i terapii. Pani psycholog jest jak najbardziej kompetentną osobą, życzliwą, rzetelną. Ma ogromne doświadczenie, wie jak postępować w bardzo trudnych sytuacjach, nie brakuje jej wyczucia i konkretnych metod działań. Proponuję skorzystać z usług i pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaSZ
Mam problemy z anoreksją. Korzystałam z porad i terapii u kilku psychologów, ale najbardziej sensowną okazała się Pani I. Maślankowska. Jej zakres działań i doświadczenie oraz wiedza merytoryczna wspomagają mnie w trudnych działaniach związanych z wyjściem z tego problemu. Polecam szczerze i gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia1234
Od wielu lat walczę z dwubiegunówką. Szukałam pomocy u kilku psychiatrów, ale z taką chorobą ciężko sobie poradzić. Niestety leki nie zawsze dają dobre efekty i poprawę zdrowia. Zwróciłam się o pomoc do psychologa pani Maślankowskiej. Jej czysty, przyjemny gabinet sprzyja atmosferze zaufania, stwarza aurę spokoju i bezpieczeństwa. Pani mgr Irena jest bardzo komunikatywna i potrafi świetnie pokierować rozmową i skłonić pacjenta do szczerych wypowiedzi. Polecam wszystkim szukającym pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella8
Pani Irena Maślankowska to psycholog z powołania. Zna się na swojej pracy i wykonuje ją rzetelnie i uczciwie. Jej umiejętność nawiązania kontaktu z pacjentem sprawia, że człowiek inaczej patrzy na świat. Już po pierwszej wizycie nic nie jest takie trudne do rozwiązania. Jej terapia na prawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teofuś
Problemy związane z natręctwami zmusiły mnie w końcu do poszukania pomocy u fachowca, specjalisty. Trafiłem z polecenia do mgr I. Maślankowskiej. Ta pani po obszernym wywiadzie i działaniach na każdym kolejnym spotkaniu, potrafiła zapanować nad moją przypadłością. Teraz wiem, że problemy były w głowie. jestem wdzięczny pani Irenie za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teofuś1
Problemy związane z natręctwami zmusiły mnie w końcu do poszukania pomocy u fachowca, specjalisty. Trafiłem z polecenia do mgr I. Maślankowskiej. Ta pani po obszernym wywiadzie i działaniach na każdym kolejnym spotkaniu, potrafiła zapanować nad moją przypadłością. Teraz wiem, że problemy były w głowie. jestem wdzięczny pani Irenie za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teofuś1
Problemy związane z natręctwami zmusiły mnie w końcu do poszukania pomocy u fachowca, specjalisty. Trafiłem z polecenia do mgr I. Maślankowskiej. Ta pani po obszernym wywiadzie i działaniach na każdym kolejnym spotkaniu, potrafiła zapanować nad moją przypadłością. Teraz wiem, że problemy były w głowie. jestem wdzięczny pani Irenie za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta pani pomaga również w derealizacji , depersonalizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale siara
Przeciez widac, ze to wpisy na jedno kopyto. Az tak nie ma pacjentow, ze systematycznie tu zachwala na wabia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec to prawda, ze na psychologie ida ci, ktorzy sami sa pokreceni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie zrobiła antyreklamę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani psycholog przedobrzyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza1
W gabinecie pani mgr I. Maślanowskiej zawsze czuję się bezpiecznie i jestem zrelaksowana dzięki specyficznej aurze, którą ta pani zapewnia swoją osobowością pacjentowi z problemami związanymi z depresją. Polecam jej profesjonalizm i wspaniałe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek i Aga
Jestem z mężem po sesji terapeutycznej dla małżeństw z problemami. Pani psycholog bardzo profesjonalnie prowadzi psychoterapię i dużo ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się o sobie, poznaliśmy się po raz kolejny ale inaczej. Wszystko zaczęło się wreście układać. Jesteśmy zachwyceni pracą i postawą pani mgr Ireny Maślankowskiej. Po cyklu wizyt i sesji możemy stwierdzić, że ta pani to bardzo dobry fachowiec i osoba kompetentna. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linet
Byłam pierwszy raz u pani mgr Ireny Maślankowskiej ale wyszłam bardzo pozytywnie nastawiona do świata i zaskoczona miłym oraz taktownym podejściem do pacjenta. Bardzo fachowe podejście, profesjonalne badania analityczne, rzetelny wywiad, sugestie co do terapii. Jednak najważniejsze dla mnie to wskazanie przez panią Irenę źródeł problemów i kompetentne zalecenia. Polecam profesjonalizm pani Maślankowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena T
Pani mgr I. Maślankowska jest doskonałym, certyfikowanym psychologiem. Jako terapeutka spełnia oczekiwania pacjentów w zakresie kompetencji, doświadczenia i skuteczności w rozwiązywaniu różnych problemów. Przy tym jej cechy osobowości tj. empatia, życzliwość, cierpliwość zachęcają do wizyt i sprawiają, że można jej zaufać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ta pani przyjmuje na nfz i ile się czeka na wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotta Z
Bardzo sympatyczna, miła osoba z dużym doświadczeniem w pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą uzależnioną od internetu, gier i telefonów. Fachowość i profesjonalizm pani Maślankowskiej wyprowadził moje dziecko z uzależnienia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaK5
Pani Maślankowska to sprawdzona psychoterapeutka o nieposzlakowanej, dobrej opinii świetnego psychologa z profesjonalnym podejściem do pacjentów dorosłych i dzieci. Jej psychoterapie są skuteczne i wnoszące zmiany w życiu, mobilizujące do aktywnych przemyśleń i pracy nad sobą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego, że tak trudno się do niej zapisać :) ale warto poczekać na swoją kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia10
Ze wszystkich psychologów i psychoterapeutów , do których chodziłam szukając pomocy w związku z moją depresją, najbardziej cenię sobie panią I. Maślankowską. Tylko ona potrafiła spojrzec na mnie jak na człowieka cierpiącego, który nie może sobie poradzić w życiu. Otrzymałam od niej fachową pomoc, solidne metody zwalczania objawów, trafne środki farmakologiczne, indywidualną, skuteczną terapię, która mnie wspiera, uczy mysleć nad tym co robię. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola K
Przechodziłam kryzys małżeński. Pani psycholog i. Maślankowska pomogła mi rozwiązać problemy, wsparła motywując do pozytywnych zmian w życiu. Jej psychoterapia podbudowała moje wartości, nauczyła mnie technik asertywności, pomogła przeanalizować złe działania i doświadczenia. Ta pani to wyjątkowo zdolny fachowiec, psycholog z powołania, z dużym doświadczeniem i mądrością życiową. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez6
Pierwszorzędna psychoterapeutka, bardzo mi pomogła pozbierać się po rozwodzie. Podczas terapii nauczyłam się radzić sobie z emocjami, być asertywna, mówić o swoich potrzebach. Pani Irena jest bardzo kompetentna i fachowo przygotowuje terapie dla pacjentów, przy tym jest miła i życzliwa. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczna, miła , uśmiechnięta i do tego bardzo doświadczona z przyjemnością chodzi się na terapię do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Irena jest bardzo sympatyczna i zaskakuje swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wobec pacjenta jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori_Na
Przyjemny gabinet, kompetentna i sympatyczna pani psycholog, ceny za wizyty do zaakceptowania. Można zaufać i liczyć na wsparcie, terapia przemyślana, dobrze zaplanowana i bogata w różnorodne, nowoczesne formy psychoanalizy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie pani Irena,to pewnie już bylibyśmy po rozwodzie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemi 5
Jeżeli musimy sięgnąć po pomoc psychologiczną to w Opolu nadaje się do tego tylko i wyłącznie pani mgr I. Maślankowska. Korzystałam z porad i terapii u różnych magików, ale pani Irena to prawdziwa, kompetentna profesjonalistka z wiedzą fachową, oczytana, rozeznana w nowoczesnych nurtach i metodach leczenia i terapii. Mozna jej zaufać i liczyć na konkretne działania i wsparcie. Zachęcam do sprawdzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sympatyczny, 100% zaangażowana i pomocna nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona z pomocy psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzyłam, że psycholog może mi coś pomóc a jednak... pani Irena jest naprawdę doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×