Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kobiety na stały związek o to moje wymagania czy znajdę ?

Polecane posty

Gość gość
czy szanowanie sie to takie duże wymagania? ja sam szanuje siebie wiec nie rozumiem o jakie wymagania ci chodzi? ze szmaty nie zrobisz jedwabnej szaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to macie posrane we łbach, jest albo dzi/w/ka albo dziewica i według was nie ma nic pomiędzy nawet jeśli nie dziewica miała jednego partnera przez kilka lat i nikogo więcej, a dziewica potrafiła zrobić loda niejednemu przypadkowemu mężczyźnie na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jeszcze 10 razy tego posta :P x ja pisałam o autorze i dziewczynie z mazur. oczekuje dziewicy a jak dziewica oczekuje prawiczka to problem ;) Ja sama długo byłam dziewicą, mam takie kolezanki - i nie znam przypadków które opisujesz. Z pewnością się zdarzają, jednak nie są zbyt częste. Przynajmniej wśród normalnych, wykształconych ludzi na poziomie. Bo to wszystko zalezy od środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy posrane w łbach :) życie jest proste czarne jest czarne a białe jest białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam o autorze i dziewczynie z mazur. oczekuje dziewicy a jak dziewica oczekuje prawiczka to problem oczko.gif Ja sama długo byłam dziewicą, mam takie kolezanki - i nie znam przypadków które opisujesz. Z pewnością się zdarzają, jednak nie są zbyt częste. Przynajmniej wśród normalnych, wykształconych ludzi na poziomie. Bo to wszystko zalezy od środowiska/////////////////////////////////////////////////////////////// WYKSZTAŁCONYCH TWIERDZISZ ŻE JESTES WYKSZTAŁCONA TO POWIEDZ CZEGO DOKONAŁAŚ ILE MASZ PATENTÓW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz kobiety które preferuje duży biust hmmm ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×