Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittleLolita87

kosmetyki amway opinie

Polecane posty

Gość gość
Znacznie lepszy i o niebo tańszy jest bloker Ziai. Bez sensu przepłacać i to aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym hitem amwaya był kiedyś ich odplamiacz, reszta to reklamowa ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyków marki Amway używam już od jakiegoś czasu, a to dzięki swojej przyjaciółce, która mi je poleciła. Uważam, że są bardzo dobre jakościowo i warte swojej ceny (która jest wyższa niż tych dostępnych w drogerii). Opinie o Amway także zachęcają do wypróbowania kolejnych produktów. Ja niezwykle cenię sobie transparentny podkład pod makijaż oraz tusz do rzęs, który spektakularnie wydłuża i pogrubia moje cienkie i krótkie rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki Amway może nie należą do najpopularniejszych i najbardziej znanych kosmetyków na rynku, ale moim zdaniem są nawet dużo lepsze. Popularny nie zawsze oznacza najlepszy. Z kosmetyków Amway mam tusz do rzęs, kredkę do oczu, płyn do demakijażu i antyperspirant. Wolę zapłacić nawet kilkanaście złotych więcej za dobry i skuteczny kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eufemija
Używałam i używam kilku kosmetyków Amway. Na uwagę według mnie zasługuje na przykład dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust. Jest naprawdę dobry i innowacyjny. Inne kosmetyki też się sprawdziły w moim przypadku. Uważam, że warto je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna spamerka robi kafeteriankom wodę z mózgu z różnych nicków. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amway to sekta, piorą mózgi swoim dilerom, nie wspieramy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zapłacić nawet kilkanaście złotych więcej za dobry i skuteczny kosmetyk. x A ja wolę zapłacić ADEKWATNIE do jakości dobrego, polskiego kosmetyku. Bloker Ziai bije na głowę amwaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amway to przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona607
Nie rozumiem, dlaczego tak się czepiacie tego Amwaya... skąd się biorą wasze opinie? Rozumiem, że ktoś używał i nie przypadło mu do gustu, ale powtarzanie utartych sloganów jak się nawet nie spróbowało to trochę nie fair. Rozmawiamy tu o produktach, a nie Amway jako firmie/organizacji prawda? Ja sobie cenię ich produkty za skuteczność wydajność i to nie tylko kosmetyki, ale i produkty gospodarstwa domowego i garnki - jak dla mnie Zepter i te inne mogą się schować!!! Oczywiście nie wszystko musi wszystkim pasować, ale żeby od razu tak hejtować z góry. Sprawdźcie i same sobie wyróbcie opinię i kosmetykach i innych produktach Amway - moja jest jak najbardziej pozytywna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomych, którzy korzystają z produktów Amway od lat. Sama dopiero niedawno dałam się namówić. Na pierwszy ogień poszła pasta Glister i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Produkt dobry jakościowo i wydajny. Skuteczny - dobrze usuwa przebarwienia, ale jednocześnie delikatny - idealny dla osób o wrażliwych zębach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się mogę wypowiedzieć na temat pasty do zębów Amway - Glister. To najlepszy produkt, jakiego kiedykolwiek użyłam! Jest rewelacyjna, usuwa przebarwienia, pięknie wybiela zęby, mimo że z założenia nie jest produktem wybielającym. Owszem, nie jest tania ale za to jaka wydajna. Mam już ją pół roku i jeszcze się nie skończyła. W mojej opinii jest najlepsza! Ostatnio wypróbowałam również tusz do rzęs - tak, zgodzę się z poprzedniczkami, jest drogi. Ale wystarcza na bardzo długo a jego jakość jest rewelacyjna. Produkty Amway mają to do siebie - bardzo wysoka jakość, serio - warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Amway stosuję już od ponad roku i te, które mam spełniają moje oczekiwania. Przede wszystkim są bardzo wydajne. Wystarczy niewielka ilość danego produktu, żeby osiągnąć oczekiwany efekt. Dlatego moim zdaniem cena zakupu jest proporcjonalna do jakości. Zwłaszcza, że miałam okazje stosować inne, podobne produkty innych, znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam transparentnego podkładu pod makijaż Amway i jestem bardzo zadowolona. Z podkładami różnie bywała, czasami zupełnie nie trafiałam i albo podrażniały mi skórę, albo zbijały się w grudki i podkreślały zmarszczki. Teraz zwracam uwagę przede wszystkim na jakość i skład kosmetyków. Niestety moja cera nie zniesie już każdego taniego wynalazku, jaki jej zafunduję, więc wolę wydać raz na porządny kosmetyk i mieć go na długo, bez dodatkowych atrakcji (w postaci wysypki lub wyprysków na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srodki czystosci Amwaya po prostu smierdza....znajomi, ktorzy je niegdys kupili sami to z czysem przyznali, a jakosc byla jesli nie taka sama, to nawet gorsza od kupionych w normalnej drogerii. Podobnie z kosmetykami - jakosc watpliwa, zapach odrazajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia198455
Polecam kosmetyki do makijażu, w moim przypadku sprawdził się tusz Amway Mascara 200. Ostatnio kupiłam sobie też podkład Aristry Self-Defining Sheer Foundation - transparentny podkład pod makijaż. Skóra po nim jest gładka oraz nawilżona. Na pewno nie będzie to moje ostatnie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosument
Rzucę tutaj argument, który ROZWALA wszelkie porównania z kosmetykami ze sklepów, nawet tymi z "wyższej półki". WSZYSTKIE kosmetyki oferowane przez AMWAY mają 100%-owa gwarancję satysfakcji klienta, to znaczy można go oddać w ciągu TRZECH MIESIĘCY od daty kupna i dostać zwrot WSZYSTKICH pieniędzy. Skoro kosmetyki z drogerii są takie "super" - dlaczego ich producenci NIE GWARANTUJĄ satysfakcji klientki, która je kupi? ;) Spróbujcie zwrócić szminkę Estee Lauder po miesiącu jej używania i zarządać zwrotu całych pieniędzy, bo jesteście z niej niezadowolone - z JAKIEGOKOLWIEK powodu. ;) Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosument
A tak poza tym, ktoś, komu nie starcza chęci nawet na to, by WYMYŚLIĆ nicka, którym podpisze swój post i wypisujący brednie o "śmierdzących" produktach AMWAY... Zostawię to bez komentarza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOGĘ ZAŁATWIĆ RABAT -30 % NA WSZYSTKIE KOSMETYKI MARKI ARTISRTY. PISZCIE NA @ paulina.broz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. W mojej opini osoby, które się czepiają Amway próbowały osiągnąć "poziom 3%" (jak ktoś wcześniej napisał), ale były zbyt leniwe aby cokolwiek zrobić... Lepiej pisać ze to sekta i pióra mózgi zamiast ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemirek
Produkty firmy AMWAY są naprawdę wysokiej jakości,jeśli komuś jakiś produkt nie odpowiada to bez problemu może go zwrócić pomimo że go używał i dostanie 100% zwrot gotówki.Powiedzcie jaka firma by sobie na to pozwoliła jak by produkowała jakiś chłam i dawała taką gwarancje satysfakcji klienta .Ta gwarancja świadczy o wysokiej jakości produktów firmy AMWAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam używać Hydra-V i z osoby, która używa kosmetyków bo powinno się używać. ale wybór byle taniej stałam się taką która chce używać i lubi efekt. chętnie dzielę się informacjami na temat gdyby ktoś chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie byłam przekonana do tych produktów, zreszta mało o nich słyszałam. Ale na urodziny dostałam od partnera zestaw hydra v (sama bym w życiu nie kupiła) i powiem szczerze ze jestem mega zadowolona! Rownież polecam maszynki do golenia, ktore podbieram mojemu partnerowi :D sa o tysiac procent lepsze niz te drogeryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chętnie opowiem coś więcej o produktach i najnowszych promocjach zajmę się realizacją zamówień itp zapraszam pod mail sutaszowa1993@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuch123
Od paru lat kupuję kosmetyki Artistry. Na pierwszy rzut oka są drogie, gdyż ich cena jest mniej więcej taka samą jak markowych kosmetyków z drogich drogerii. Ale jakość i wydajność rekompensują wrażenie dużego wydatku :) Np. podklad do cery dojrzałej jest tak lekki, że nie powoduje wizalnego pogłebienia zmarszczek, nie mówiąc już ,o tym że jedno opakowanie używam już 3 rok ... to o wydajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Czy ktoś może polecić krem podobny do hydra v z amway. Krem rewelacja ale szukam czegoś tańszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy jest tu chociaż jedna odpowiedz która nie jest spamem reklamowym ? Przecież to na kilometr widać ze te posty pisała jedna i ta sama osoba tylko zmieniała podpisy 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONSUS 36
Dnia 7.04.2019 o 20:14, Gość Miki napisał:

Czy ktoś może polecić krem podobny do hydra v z amway. Krem rewelacja ale szukam czegoś tańszego 

hej 

Z Artistry proponuję krem-żel z serii HYDRA-V jest troszkę tańszy lub popatrz sobie z serii essentials takie zielona opakowania 🙂 Jednak jeżeli masz bardzo suchą skórę a seria HYDRA-V jest za droga to może połącz tonik z HYDRA-V i krem nawilżający z essentials. Tonik jest bardzo wydajny wystarcza na 12 miesięcy i bardzo dobrze nawadnia tylko pamiętaj trochę na dłoń i wklepujemy a nie na wacik on nie potrzebuje odżywienia 🙂 

Mam nadzieję, że pomogłam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Firma pierwsza klasa,ceny odpowiednie do jakości produktów 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×