Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wyczerpanie organizmu, ból mięśni, wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałabym się poradzic odnosnie nastepujacego problemu. Nie wiem czy łączyc ze sobą wszystkie te objawy czy jest to zbieg okoliczności. Od dwóch tygodni odczuwam ogromne wyczerpanie organizmu. Nie jest to zwykłe przemęczenie, bo w normalnym stanie człowiek po wypoczynku I śnie regeneruje siły, u mnie to nie następuje. Bolą mnie wszystkie mięśnie, uczucie jakby ręce I nogi były z ołowiu, palce sztywnieją, do tego na potęgę wypadają włosy. Na samym początku strasznie bolała mnie szyja, doświadczałam dziwnego uczucia drętwienia, ale myslalam ze mnie przewiało. Na szyi pojawilo sie kilka malych "guzków" nie wiem czy to wezly chlonne. I pozniej zaczelo sie to ogolne wyczerpanie I bole. Dodam ze jestem osoba aktywna fizycznie I zdrowo sie odzywiam. Chcialabym sie poradzic czy moze to byc cos powaznego, dodam ze w przeszlosci mialam juz duze bole miesni ale nigdy nie towarzyszylo temu takie wyczerpanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są wyniki badań krwi (morfologia, tarczyca)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wyniki sa dobre, nie ma nic niepokojacego, lekarz odesłał mnie oczywiscie ze stwierdzeniem "ach to pewnie przemęczenie". Wzielam wolne od pracy bo nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. Nie mam sily na nic, nawet wyjscie do sklepu po zakupy jest mega wyzwaniem. Miesnie bola tak jak przy przeciazeniu, ale nic silnego nie dzwigalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba trzeba robić dalsze badania, mi wypadały włosy przez hormony, ale po braniu przez kilka tygodni oeparolu na włosy dużo lepiej już jest, bierzesz jakieś witaminy, suplementy?? Masz jakiś większy stres itp ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwoneczkaMala
Znam Oeparol i tez polecam :) Jest tani i znajdziecie go w każdej aptece. Warto się wspomagac w okresie jesieni czy wiosny :) Ekekty sa serio bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co zgadywać, najlepiej zrobić kompleksowe badania u specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi tez ostatnio zaczely wypadac wlosy, mam wiecej pracy co prawda, ale tak samo jak autor prowadze zdrowy tryb zycia. Dobre jedzenie, sen i sport. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko sprawdź syndrom przewlekłego zmęczenia, fibromialgię i ew zrób badanie na borielozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym zrobila jakies badania dodatkowe, gdyz skads te objawy musza sie brac, ja na wypadanie wlosów biorę vitapil mama, bo mi wlosy wypadaja po porodzie i pomaga, ale nie czuje przewlekłego przemęczenia i bólu mięśni przy tym, wiadomo jestem zmęczona opieką nad dzieciem, ale sen pomaga i wszystko wraca do normy, takze sadze, ze powinnac zrobic dodatkowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×