Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Morelove
Ja mam nabrzmiałe i bolesne piersi juz od tygodnia i jakos 10 dni ciągnął mnie brzuch . Teraz mam bole miesiączkowe ale nie są mocne jak zawsze i nie boli caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia pamietam cie z kwietniowek2015 - pisalas duzo o problemach finansowych. Mam nadzieje ze juz lepiej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Mój synek marzec 2015 a nie 2013 ;) mnie bolą piersi i brzuch pobolewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Jagodowomi, słaba krecha to też krecha :))) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy faktycznie problemy ale mąż znalazł prace... no dużo się wydarzyło w tym roku. JASIA kp 5.5 miesiąca ale ciuszki i inne rzeczy zostały wiec kasy mniej pójdzie ;) Morelove spokojnie nie nakręcaj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Esmi a ilo dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Ja nie mam objawów prawie, łatwiej mnie wkurzyć i jak w piątek odkurzyłam, to mnie potem brzuch ciągnął, ale poza tym nic się nie dzieje. Ale ja to chyba zawsze tak bezobjawowo przechodzę ciąże... Czy któraś z Was, też taka bezobjawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_r22
W czw. Zrobilam bhcg 148. Om 6.10. Wczoraj na papierze zobaczylam czerwona krew. Ale tylko na papierze. Na bieliznie nie. Pojechalam zaraz do gin. Dostalam duphaston 3x dz. Krwi nie ma ale od czasu do czasu jest brazowy sluz przy podcieraniu. Boli mnie brzuch i krzyz. Leze od wczoraj. Mam nadzieje ze bedzie ok ale piersi mniej bola. Chyba jutro pojde powtorzyc bete. Nie wiem czy to nie za niski poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula cykle.mam 28-29 @ mam na 15 listopada zobaczymy ale nie chce sie nakrecac. W pierwszej ciazy pierwsze 3 dni plamilam. W razie czego dostalam duhospan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy990
Dzisiaj rano zwymiotowałam, a potem jeszcze z 30 minut mnie mndliło. To samo około 11 jak byłam w sklepie. Na szczęście była ławka. Trochę wcześnie bo to dopiero 6 tydzień. Powiedziałyście już wszystkim, że jesteście w ciąży? Bo o mojej narazie tylko mąż wie. Czekamy na wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nikt nie wie ale chyba musze powiedziec rodzicom i tesciowej tymbardziej ze teraz beda mnie non stop w lozku widywac. Ja nie mam jeszvze wymiotow animdlosci U mnie dopiero 4 tyg 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz powiedziałam. W poprzedniej ciąży tez szybko wszystkim powiedziałam i było wszystko ok i teraz stwierdziłam ze tez powiem, bo czułam ze jakbym nie powiedziała to jakbym sama kusila los o nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciazy powiedzialam dopiero jak ja stracilam czyli w 10tc... Mialam jakies przeczucia zeby nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Esmi to masz regularne cykle. Ja miałam @ 1 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
My na poprzednim forum na kafelki siedzialysmy do momentu aż ostatnia nie dołączyła i przeszliśmy na fejsa bo tam łatwiej się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
Peggy ja tylko siostrze i mężowi oraz 2 najbliższym koleżankom no i dziewczyna z kwietniowe 2015 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ww sumie to jest dobry pomysł z tym facebookiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Czesc wam. Ostatni okres mialam 12 pazdz. A moje cykle ostatnio sa 26 dniowe. Przytulanko bylo 21 owu 24-25 Wczoraj powinnam byla dostac okres a do dzis go nie ma. Brzuch jak na okres pobolewal mnie juz w czw i dzis tak czulam w plecach i wczoraj na wieczor tez mialam delikatne bole krzyzowe. Jestem mama poltorarocznego synka. W pierwszej ciazy tez chyba w dzien okresu czulam takie bole i w dniu okresu byly dwie widoczne krechy. Myslicie ze moge byc w ciazy ? Ze plemniki tyle czasu przrzyly do pekniecia jajeczka? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscto ja mozliwe ze jestes zrob test. Podobno plemniki dlugo zyja. Nam jak kochalusmy sie na 4 dni przed owu to sie nie udalo. Jak kochalismy sie 2 dni przed to sie udalo. Tobie tez zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Wydaje mi sie ze sie nie udalo bo nie mam takiego sluzu obfitego .prakytycznie sucho mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamuski :) a ja w obecnej ciazy mam nowy objaw - calkowity wstret i atak na wymioty na dziale miesnym - surowe kawalki miesa wywoluja u mnie odruch wymiotny. Dodam ,ze uwielbiam mieso ale to silniejsze ode mnie. W pierwszej ciazy nie mialam takiego odruchu. Ale poki co jeszcze mie wymiotowalam :) moze tym razem bedzie lepiej bo w pierwszej ciazy wymiotowalam baaardzo czesto az do 6 miesiaca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
cześć dziewczyny a ja już sama mam wątpliwości czy się udało czy nie, kilka dni wcześniej byłam na 100% pewna że się nie udał aż do momentu gdy zaczęły mnie tak dziwnie boleć piersi, raz mnie bolą raz nie za testowałabym ale do piątku mam czas to chyba jeszcze za wcześnie miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Wanilia a czy pamietasz moze czy mialas sluz przed spodziewana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam. Kilka dni przed @ i kilka po (gdy juz nie przyszla) mialam ciagnacy sie bezbarwny sluz - jak ten plodny. Az bylam zdziwiona. Ale nie ma raczej reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993 z telefonu
My się kochaliśmy 22 a podejrzewam ze obu była 24 natomiast @ 1.10 Kiedy się wybieracie do lekarza na wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia miałam tak w pierwszej ciąży. Całkowity wstręt do mięsa, cała ciążę nie jadłam. Niestety wstręt do surowego mięsa mi został i jak już muszę to przygotuje cos ale bardzo rzadko mi się to zdarza bo mnie odrzuca. Choć z jedzeniem juz nie mam problemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 3,5 letnia corka na wiesc o rodzenstwie bardzo sie ucieszyla po czym stwierdzila iz ona chce tylko siostre. Na koniec dodala "mamo ale jak bedzie brat to go oddamy prawda?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia dobre hehe. Moj syn tez chce siostre. Ja mam slyz od jakis 2 tyg albo troszke dluzej. Non stop czuje mokro. W zwiazku z wczorajszym plamieniem bylam eczoraj u gina dostalam duphaston 3x dziennie. Byl tylko pecherzyk ciazowy malusienki. Ale om to 6.10. Termin u mojej gin mam 24.11. Mam l4 i nakaz lezenia od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoJoa
Hej dziewczyny! Ja mdlosci mam juz od tygodnia, wlasnie w 6 tygodniu sie zaczely, ale nie bardzi moge sobie pozwolic na lezenie, 15-miesieczny brzdac biega po domu. Mdli mnie kiedy mu czytam ksiazeczki ☹ Ja mam wstret na zapach ryby, stoisko rybne w supermarkecie omijam szerokim lukiem. Innych objawow brak na razie. W pierwszej ciazy mdlosci zaczely sie ok. 8tyg., od razu chodzilam na siku co chwile i maz zwrocil uwage, ze zaczelam chrapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×