Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
mama Magda. i co jakie wózki ci się podobają? bo mi bebetto są cudowne, i z białym stelazem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie wózki ci się podobają? bo mi bebetto. szare w kropeczki i do tego biały stelaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na wózki firmy Adamex? możemy powymieniac sie linkami z art. które zakupiłyście lub zamierzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)! A_asia87 dziekuje za pomoc:-),moze chłopiec bedzie jak mialas ochote na ogorasa?;-)ciekawe,czy to sie sprawdza?pozdr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna i gość mi jak narazie podoba się stokke i wózki mimo ale jeszcze fajne są qunny tylko że 3 kołowe a ja wolała bym jednak żeby były 4 koła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Wózki mima miało być przepraszam za błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
MamaMagda90 a jakie wozki Ci sie podobaja?:-)mnie znajoma zaproponowala odsprzedac wozek 3w1 kol.czekoladowy z dodatkami bezu,ladny.Mysle,ze niezaleznie jaka bedzie plec by pasowal?Jak myslicie Dziewczyny??? CHCe wlasnie niebrudzący.Chce za niego 500zl,choc myslalam,ze mniej,bo ona tez go kupila za 500zl i juz byl używany..jak sadzicie??Ja dzis do lekarza na 17.40 moze sie dowiem jaka plec...milego popoludnia dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aaa ten wozek jest firmy TAKO WARIOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gośc321 stokke mima i qunny:)w tych kolorach napewno będzie dobry i dla dziewczynki i dla chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_asia87
Gość 321 Ginekolog na ostatnim usg coś zobaczył między nogami, ale powiedział, że to jeszcze za wcześnie żeby potwierdzić czy to chłopiec. Poczekam do następnej wizyty a za miesiąc pewnie będę miała połówkowe więc może wtedy uda się zobaczyć coś więcej. W sumie aż taka ciekawa nie jestem płci, ważniejsze jest dla mnie czy się dobrze rozwija:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yanka wózek superrrr a ile kosztuje taka bryka? jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
MamaMagda90 fajne te wozki:-)b.ladne:-).A_asia87 jasne rozumiem Cie,najwazniejsze,by dziecko bylo zdrowe.A te połowkowe badania czyms sie roznia??czy tak mowicie Dziewczyny,bo to polowa ciazy?:-)bo sie gubie juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Polowkowe bo to połowa ciąży,według mnie dlatego tak się mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15:56] cały zestaw 3w1 za 1700zł trochę dużo ale cóż długo czekałam na dzidzie to nie bede sobie załować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny badania ok:-)i...bedzie dziewczynka!!! O ktorej tak marzylismy:-)z mezem:-):-)jestesmy b.b.b.szczesliwi.Oby tak bylo do konca..Nastepna wizyta 25lutego:-).Pozdrawiam serdecznie:-*:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gośc321 gratuluję i cieszę się waszym szczęściem,niech córcia zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, gratuluję spełnienia marzenia :) :) niech zdrowo rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki Dziewczyny za mile zyczenia i wzajemnie,dla Was i Waszych Dzidziusiow rowniez.Buziaki,milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Teraz tak mysle o tym wozku od znajomej czy nie za ciemny dla dziewczynki czekoladowo-bezowy???hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu321, bardzo praktyczny i ciepły kolor! Beż lekko rozjaśni całość :) ja mam czarny z beżowymi wstawkami i uważam, że będzie dobry tak samo dla chłopca jak i dla dziewczynki :) a jak masz mozliwość kupna od znajomej fajnego wózka, to też chyba bym się nie zastanawiała... 500zł, to niewiele za 3 w 1. Pooglądaj go dokładnie, pomontuj wszystkie elementy, sprawdź, czy Ci będzie pasował i jeśli tak, to masz wózek z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna - dziekuje za doradzenie w kwestii wózka :-)tez tak myśle.A czarny z wstawkami beżu też jest uniwersalny:-).Dziękuje Kochana,pozdrawiam i milego dnia dla Wszystkich Dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321, wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
jamam. wózek Adamed, tyle, że inny model - Jogger z 2014roku. Gondole oceniam na 5, spacerowkę na 3/4. gondola duża - moja córka jako że usiadła bardzo późno jeździła w niej do 10-11mies. W spacerować często mi zjezdzala ale nie wiem czy to przez jej konstrukcje czy raczej przez to jej późne siadanie. B często opada nam budka - coś się w niej luzuje, trzeba często dokrecac. Ale to pewnie win atej jednej jednostki- spieszymy się w fabryce. Wózek na duży kosz na zakupy- jestem tam w stanie upchnąć bardzo dużo , i dużo akcesoriów - osłonki na nóżki, mini przewijak (ceratka) moskitiery, osłonki P deszczowe. Wózek bez problemu jeździł z nami i lesie, plaży i innych nierownosciach. kupilabym to po raz drugi chyba :) ale w innych kolorach na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
i nas w domu pracowicie, bo córeczka cały czas coś lapie. zaczęło się od jakiegoś tajemniczego popuchniecia w szpitalu, potem jelitowka, teraz mocne przeziębienie włącznie z placami. to już trwa 2 tym. oczywiście ja jako że w ciąży przechodzę wszystko razem z nią. już nie mam sił. sama jestem chora a w dodatku mam maryjnego, mało śpiącego w nocy 1,5roczniaka. snu i spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Mamomalgosi, trzymaj się w tym kotle :* życze zdrowia i cierpliwości!!! A sprawdzony w terenie wózek to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja przy dwójce synów miałam wózek x lander i powiem wam że również przetestowałem go w chyba każdym terenie przywiózł też masę zakupow nie raz bardzo ciężkich nic się nigdy nie zepsuło i naprawdę byłam bardzo zadowolona sprawdził mi się i przy pierwszym i przy drugim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321- gratuluje rownież dziewczynki :) super bardzo sie cieszę !! A co do wózka , najlepiej kupować uniwersalne kolory :) zawsze moze sie przydać gdybys jeszxze kiedyś miała chłopca :) mi w odcieniach szarości sie tez bardzo podobają. Ten wózek podany w linku jest super , bd myślec nad nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 321 z całego serca gratuluję tej upragnionej dziewczynki !! Oby każdej z nas te marzenia spełniły się tak jak Tobie. Z drugiej strony zastanawia mnie to dlaczego chcecie swoim wymarzonym upragnionym dzieciom chcecie kupować/ubierać używane rzeczy.Ja wszystko kupię nowe bo sama nie chodzę w second handach i nie wyobrażam sobie by moje dziecko miało chodzić w używanych rzeczach.Nie śpię też w używanym łóżku tylko nowym to jak można takiemu malutkiemu dziecku żałować czegokolwiek i traktować gorzej niż siebie.Myślę że dziecko to spory wydatek więc żałować 2 tys na wózek czy 500 na łóżeczko to trochę skąpstwo. Chyba że kogoś nie stać to wtedy nie podlega dyskusji. Wiem że ja mojemu dziecku żałować nie będę. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje za mile slowo Airina.Mimi,ja uwazam ze nie warto kupowac nowego wozka ,dlatego tak zrobi i nie dlatego,ze mi zal,a dlatego ze za ta kase kupie wiele innych rzeczy.Co do ciuszkow kupie nowe,ja tez nie chodze w uzywanych.Ale kazdy ma prawo do swoich wyborow,ja nie krytykuje nikogo.Milego weekendu Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×