Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Aleksandraaa, mam to samo! I też już bym się kładła na cięcie. Niby jeszcze trochę do terminu ale już Młody tak mi dokucza i te wszystkie dolegliwości, o których piszesz... Ale jeszcze chwilę, już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intencją szczera rozmowa jest dobra bo już dwa razy taką miałam al teraz jak coś mówię poważnie to płakać mi się chce bo się denerwuje a mój chłopak się śmieje że taka beksa jestem . A co do ruchów mój mały też już mniej się rusza bardziej wypina tylek i nogi a tak mu się nie chce albo mało miejsca ma waga moja stoi w miejscu od 2tyg więc nie wiem czy jeszcze utyje mam nadzieję że tylko mały rośnie hehe Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Chyba juz kazdej dluzy sie ten czas do rozwiazania,mi tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia masz tak jak ja. Wszystko podopinane na ostatni guzik i juz psory czas wyszukuje sobie na sile roboty bo sie strasznie nudze lozeczko rozlozone juz dlugi czas posciel obleczona i przykryta przescieradlem zeby sie nie zakurzyla moj sciagnie w ndiu kiedy wyjdziemy ze szpitala albo ja sama jak wroce i zedrze folie z przewijaka a i zalozy baldachim wozek stoi od czwartku przygotowany z nosidelkiem zeby pozniej sie nie meczyc pokoj ogarniety ubranka tez , torby spakowane jedna moja druga malego tylko zostalo mi wsadzic kosmetyczke ale jeszcze moze dzisiaj albo w srode kupie w aptece plyn do higieny intymnej i krem do pupy malemu.... Odniose sie do kilku przyszlych mam bo kilka pisalo o bolu krocza itp ja tak mam rowno od tygodnia ze mnie boli krok momentami nawet mnie zlapie skurcz w kroku plecy mnie bola brzuch ciagnie w dol od soboty leci sluz taki lekko zolty a moze to juz czop nie wiem bo to pierwsza ciaza i czekam na skurcze ze sie ruszyc nie bede mogla wtedy bede wiedziala ze to jest wlasnie ta chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Mi leci aż za szybko. Boje się, ze urodzę zaraz (ale już coraz mniej :))) a ja bym bardzo chciala dotrzymać do lipca :D od dzisiaj mamy mały remoncik i to przez to :D poza tym dociera,do mnie, ze za moment ilość obowiązków zwiększy się dwukrotnie i jest to doslownie,ostatni moment kiedy jest tak łatwo :))) mamamagda - masz rację, zawsze pewniej jest rodzić w szpitalu, gdzie przyjmuje Twój lekarz. Pisałaś ostatnio, ze musisz znaleźć opiekę do dzieciaków na czas porodu, udało się? To musi być stresujące kiedy wiesz, że nikt z rodziny nie zajmie się maluchami i jeszcze opieki szukać trzeba :((( dziewczyny ja już nie pamietam co to seks przez pessar :P a teraz jak mi go zdjęli to boję się kochać, bo boję się, że zaraz urodzę :D w ogóle ostatnio do mnie dochodzi, ze zaraz poród. I pomimo tego, że swój pierwszy wspominam bardzo dobrze to jakoś coraz mniej mam ochotę na drugi :D i taka przybita chodzę. :D już się umówiłam z mężem, że wyjeżdża gdzieś z córką na całą niedzielę żebym mogła sobie odpocząć, pobyć sama, pójść na jakieś ostatnie zakupy :P chyba tego mi trzeba przed ogólnym chaosem, który nastąpi jakby nie patrzeć zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Albo nie inaczej - prześpię pół dnia, o! Potem długo nie będzie takiej możliwości. :D pozdrawiam Was Dziewczyny w ten dziwny pogodowo dzień. Moja córa śpi obok, zaraz wstanie z drzemki i będzie szaleć :D i koniec spokojnego siedzenia :D Fridka bardzo ładne imię dla Syna. Wszystkiego dobrego dla małego Adasia :) u nas chyba stanie na Dominiku, bo nadal nie mamy pojęcia co wybrać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamamalgosi u mnie synek też będzie miał na imię Dominik takie nietypowe a wśród znajomych rodziny nie ma żadnego Dominika więc mi pasuje. Ją gotuje dzisiaj rosół i potrawke z indyka jutro jedziemy 200km na pobranie krwi i omówienie wyników odnośnie mojego wzw b mam nadzieję że będzie ok. Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
mamamalgosi jeszcze niestety nie znalazlam i to mnie stresuje najbardziej,mam nadzieje ze sie uda i jakos przetrwam te kilka dni w szpitalu i nie bedzie potrzeby zostawania dluzej,za tydzien wizyta zobaczymy co tam powie ciekawego jeszcze musze w tym tygodniu zrobic te ostatnie badania toxo morfologie mocz i jeszcze jakies jedno,no i pobierze mi wymaz na tego paciorkowca a doslownie przed samym porodem jeszcze odebrac wynik na krzepliwosc krwi do ciecia,naprawde chciala bym byc juz po wszystkim i byc w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie Dawidek. Co do koloru pępka to nie wiem jaki jest, mam małą brązową linię na brzuchu, ale nie bardzo ciemną. Też jestem już bardzo drażliwa, wszystko mnie już wkurza dookoła. Byłam dzisiaj u ginekologa i mały waży 3020g (37tc- dokładnie 36+1), wszystko jest ok. Lekarka powiedziała mi, że jest wszystko ok i nic się nie dzieje. Zrobiła mi posiew i chyba już koniec badań, ewentualnie mocz za 2 tygodnie, a jak nie dojdzie do porodu w ciągu miesiąca to wtedy morfologia. A wiecie co? Później byłam w szpitalu, w którym chcę rodzić i rozmawiałam z położną, nawet mnie zbadała. Stwierdziła, że mam 1 cm rozwarcia i wg niej urodzę trochę wcześniej niż wskazuje termin. A w sobotę idę na pierwsze ktg. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ale mam dzisiaj lenia,najchetniej to bym sie polozyla i lezala a tu jeszcze po syna do przedszkola obiad na szczescie juz zrobilam no i wkoncu trzeba dokonczyc prasowanie...macie dziewczyny takie dziwne uczucie ze idziecie i nagle nie macie sily w nogach i rekach?mi ostatnio sie robic cos takiego i musze usiasc bo nie moge isc i do tego jeszcze troche slabo sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
widzę że ten ból krocza to chyba wszystkim dokucza. mi najbardziej doskwiera ból bioder w nocy, aż się płakać chce. ten ból krocza to może dlatego że dzieci są już odwrócone główką do dołu. u mnie mały ustawił się tak już w 29 tygodniu, każdy mówi że bardzo wcześnie. i przez to bardzo gniecie w dół. u mnie już chyba żadnych badań nie będę miała robionych, oprócz usg, moczu i ktg. na to jadę w czwartek. ja też już wszystko mam naszykowane, kosmetyki i resztę rzeczy dla małego to kupowałam w Polsce, bo jednak tutaj wszystko jest bardzo drogie. oprócz pampersów bo są bardzo tanie. teraz paczka jedynek pampersa 23 sztuki kosztuje niecałe 6 zł. tak naprawdę to już w 30 tygodniu wszystko zrobiłam, bo bałam się że urodzę tak jak pierwszego syna i nic nie będzie naszykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ją mam nawet jak przykładowo obiore jednego ziemniaka to czuje że ręce robią się ciężkie i takie czuje zmęczenie wszystkie stawy mnie bola. A idąc do sklepu co 5metrrow robię odpoc,ynek bo trace czucie w nogach . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda, też tak miałam, że mi nogi odmawiały posłuszeństwa i robiło mi się słabo. To był niedobór żelaza. Ale teraz to np. strasznie mi dretwieją nogi, podobno to też normalne w końcówce ciąży. Ja na szczęście mogę sobie leżeć, obiad zrobiłam, piecze się, ale więcej już nic chyba nie muszę. Za oknem oberwanie chmury, senność szaleje ;) po obiedzie kawkę sobie strzelę z czekoladą, może Ty też? Jeśli nie masz nadciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna a u mnie nie pada co prawda ciemne chmury sa ale narazie bez deszczu:)za kawke podziekuje bo wogole nie lubie kawy pod zadna postacia i nie pije:)niedobor zelaza hmm niby biore ten tardyferon to raczej nie powinnam miec ale zobacze za tydzien w wynikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
U nas od rana tak leje, że pranie zamiast schnąć się kisi ;) Ja z kawą to miłość jest ogromna, miałam szczęście, że lekarz mi pozwolił pić. Ciśnienie mam zawsze 60/90 więc sobie nie odmawiam codziennie rano w łóżku razem z mężem, a w taki dzień jak dziś i po obiedzie ;) Poczekaj do wyników, ale jak bierzesz żelazo, to może po prostu wahania ciśnienia atmosferycznego Ci dokuczją, bo pogoda się zmienia co chwilę o 180 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Dokladnie wczoraj straszny upal a dzisiaj leje chociaz jest cieplo,moje pranie tez sie kisi:)a u mnie to pralka prawie non stop chodzi:)ciekawe jaka bedzie pogoda jak bedziemy w szpitalu mam nadzieje ze umiarkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja też bym się napiła kawy, ale niestety nie mogę. mam za wysokie ciśnienie. u nas też dziś cieplutko. tak około 20 w słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam takie pytanie. Czy robiłyście już badanie HBsAg, do lekarza idę dopiero w piatek i prędzej zniose jajko :D Mój wynik to: 0.324 dajcie znać jak to wyszło u was. Pozdrawiam anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Yanka ja mam wynik 0,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się już strasznie dluzy... Dziś zaczelam 39tydzien i fakt, ze termin za dwa tygodnie mnie przeraża bo nie wytrzymam tak dlugo... A przecież może byc nawet dwa tygodnie po terminie wiec nawet miesiac! Z jednej strony chcialabym chociaz wytrzymac do weekendu a z drugiej brzuch się tak stawia, że już mnie to meczy okrutnie. Czekanie i czekanie jest strasznie "nudne". Wszystko zrobilam, przygotowalam i tylko czekam i czekam a poki co nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Jest ok , nie przejmuj się. Powiem wam że masakra w sobotę mam egzamin a do 30.06 muszę projekt skończyć a za cholerę nie mogę się do tego przymusic . A jeszcze muszę z synem pojeździć po zakupy tzn. Buty ciuchy i takie tam bo 07.07 wyjeżdża na dwa tyg. Na kolonie . A to też już taki wiek ze sam już sobie wybiera , przymierza i niby to chłopak ale takie zakupy wykanczaja hehe. Ale co zrobić teraz dzieci szybciej dojrzewają . A takie to maleństwo było hehe. Sorry za tak pisałam z innej beczki. Ja dziś byłam na wizycie i babka pobrania na badania na te bakterie i powiedziała że to już ostatnie niby badania. Szynka mam bardzo miękka , powiedziała że coraz bardziej może wszystko boleć na dole bo główka jest bardzo nisko. Na szczęście nie mam rozwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Yanka jest ok. Nie Szynka tylko szyjka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Ja jutro o 16.30 mam wizytę. Jakieś mam takie przeczucia, że coś sie tam na dole już dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×