Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ile trwa połóg? Mam straszna ochotę na seks ale mój chłopak się boi o dziecko jak położna powiedziała że mogę niedługo urodzić szczerze. Znim gadalam i nadal upiera się przy tym aby poczekać więc nie będę nalegała spruboje inaczej go zaspokoić chociaż nie wiem czy tego on chce ale próbować warto najwyżej odrzuci mnie a pr,y takiej formie aktywności fizyczne i mi się lepiej zrobi. Mógłby by sie dziedziczki już po malutku szykować na świat bo większość z was też odczuwa się już ciężko z nadmiarem tych kochanych kilogramów Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Asia polug trwa 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Kurde ja już chcę urodzić przez tę durną cukrzycę. Cukier skacze mi nawet po kanapce z jajkiem i rzodkiewką :/ co się dzieje ja się pytam... Frustruje mnie to już niemiłosiernie... Jem to co wcześniej a cukry w kosmos... Już mi po prostu niedobrze od tego żarcia... Musiałam się wygadać... Jeszcze tydzień, do szpitala i niech wywołują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anilorak dzięki za informacje mamamalgosi nie ,aciekawie masz z tymicukrami ją na szczęście nie mam cukrzycy . Ale też bym chciała już być po porodzie Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
anirolak mój mąż to cały czas powtarza że mogłabym być w ciąży cały czas, bo tak mu się podobam, dla niego teraz jestem najpiękniejsza, im większy brzuch tym bardziej :) dzięki temu chociaż nie czuję brzydsza :) dobrze że mamy ładną pogodę, naprawdę cieplutko bo jest tak 20 stopni. wiem że w Polsce jest więcej ale dla mnie wystarczy tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula bardzo miły jest twój mąż że ci nie daje odczuć tych paru dodatkowych kilogramów które zresztą nosisz i za niego . U nas pada ciągle w Szkocji i jest nie ciekawie nic się nie chce A co dziewczyny z pokarmem jeśli karmić będę butelka mlekiem modyfikowanym? Odciągać muszę? Sory że takie głupie pytania ale nie wiem Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Asia, dla niego te kilogramy nie robią różnicy, jesteśmy ze sobą 10 lat, wcześniej byłam chudzielec, po pierwszej ciąży zostały mi kilogramy i brzuszek, ale zawsze mi powtarza że nie chce żebym była chudsza. nigdy nie narzekam na niego, bo naprawdę jest kochany. nie powiem że nasz związek nie jest teraz inny niż na początku, myślę że jest bardziej dojrzalszy. jeśli chodzi o pokarm to jak nie ściągniesz na początku możesz dostać zapalenia, bo będzie zastój, jeśli będziesz go mieć w piersiach. a to nie chcesz karmić swoim mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio sie rozpisałam i niechcący skasowało mi się zanim wysłałam odpowiedź :( Jakież miałam nerwy.Mnie się ciąża nie dłuży,wręcz przeciwnie tak szybko zlatuje bo ciągle znajdę sobie jakieś zajęcie.A to układanie w szafach,segregowanie obuwia, dla dziecka już prawie wszystko gotowe tylko mąż musi umyć okna w tym tygodniu chyba że będę chciała przyspieszyć poród to ja wskoczę :D w dzień nawet fajnie sobie chodzę i nie boli mnie za bardzo no chyba że przesadzę z zakupami to sobie muszę siąść ale w nocy jest najgorzej. Tak jak i wy ja też sikam,krocze boli,ból bioder,nie mogę się przekręcić z boku na bok,jęczę aż się sama dziwię bo nie przytyłam przecież dużo.Tak ja wy średnio 12-13 kg Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula może i bym chciała ale jak już pisałam jak byłam malutka miałam wzw b teraz jestem nosicielem i w sumie nie ma żadnych przeciwwskazań ale ze względu bezpieczeństwa wolę aby maluszek był karmiony nie moim mlekiem . Ją ze swoim chłopakiem jestem 5lat na początku,atku byłam chudzielec ale później już jak zaczęłam normalnie jeść miałam lekki brzuszek nie lubil jak byłam taka mocno chuda teraz nie mówi nic na temat mojego wyglądu czasem zazartuje grubasie do mnie powie ale to raczej tak pieszczotliwie i modli się aby mały przyszedł najpóźniej za dwa tyg bo jest mi coraz ciężej nawet jak się przewracalam z boku na bok to swoje jakbym co najmniej 3km przebiegła szybko . Mimi ją za dwa tyg jak nie urodze umyje wszystkie okna i wypastuje panele na czworaka może mały wyskoczy szybciej narazie czekam tak jak położna mówiła że do 10lipca napewno urodze tylko mam leżeć bo mogę już teraz urodzić. Mały jest dzisiaj strasznie *****iwy to rano wsadził mi nogę tak w żebro że normalnie wiszczalam z bólu chłopak się bał iść do pracy myślał że rodze a później i tak do teraz że nogi wyciąga w zdluz brzucha to dupka sobie kręci się a do tego te uczucie jakby zaraz miał mi wypaść pewnie wiecie o co chodzi . Mógłby już być łóżeczko stoi i tak czeka sobie na królewicza a go nie ma w 37tc mógłby już być bo to już nie wcześniak i mi lżej by było. Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula może i bym chciała ale jak już pisałam jak byłam malutka miałam wzw b teraz jestem nosicielem i w sumie nie ma żadnych przeciwwskazań ale ze względu bezpieczeństwa wolę aby maluszek był karmiony nie moim mlekiem . Ją ze swoim chłopakiem jestem 5lat na początku,atku byłam chudzielec ale później już jak zaczęłam normalnie jeść miałam lekki brzuszek nie lubil jak byłam taka mocno chuda teraz nie mówi nic na temat mojego wyglądu czasem zazartuje grubasie do mnie powie ale to raczej tak pieszczotliwie i modli się aby mały przyszedł najpóźniej za dwa tyg bo jest mi coraz ciężej nawet jak się przewracalam z boku na bok to swoje jakbym co najmniej 3km przebiegła szybko . Mimi ją za dwa tyg jak nie urodze umyje wszystkie okna i wypastuje panele na czworaka może mały wyskoczy szybciej narazie czekam tak jak położna mówiła że do 10lipca napewno urodze tylko mam leżeć bo mogę już teraz urodzić. Mały jest dzisiaj strasznie *****iwy to rano wsadził mi nogę tak w żebro że normalnie wiszczalam z bólu chłopak się bał iść do pracy myślał że rodze a później i tak do teraz że nogi wyciąga w zdluz brzucha to dupka sobie kręci się a do tego te uczucie jakby zaraz miał mi wypaść pewnie wiecie o co chodzi . Mógłby już być łóżeczko stoi i tak czeka sobie na królewicza a go nie ma w 37tc mógłby już być bo to już nie wcześniak i mi lżej by było. Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Cześć ! To i ja napiszę co u mnie :-P Byłam wczoraj na wizycie. Niestety z nadmiaru wrażeń nie znam pomiaru syna :-) ale za to wiem że mój mały ma sprzęt długości 20 mm :-) Byłam z mężem na wizycie. Oglądaliśmy go wzdłuż i wszerz. Zapowiada się wszystko w porządku. Przepływy ok, serce ok, parametry też.. Zdjęto mi pessar, mam być gotowa w każdej chwili, bo mam rozwarcie na 2 cm :-) W niedzielę jadę do szpitala na ktg i wówczas podjęta zostanie decyzja czy zostaje w szpitalu albo kiedy będę musiała się zgłosić na oddziale. Na wszelki wypadek skierowanie do szpitala już mam.. Torby spakowane :-) Pokój do dokończenia, niewielkie zakupy trzeba zrobić.. Będę miała indywidualną salę i położną. Jedno jest pewne - do 38 tc będę mamą :-) Niestety, nie wszystko jest takie piękne :-( Wczoraj wyszły plotki sprzed kilku lat.. plotki które wczesniej zniszczyły by moje małżeństwo.. musiałam z mężem szczerze rozmawiać.. okropnie się czuje i wiecie co: kłamstwo ma krótkie nogi.. Na razie jest ok.. taka byłam zdenerwowana że czułam to po synu, że dostał adrenalinę do krwi.. Jesteśmy razem 14 lat, za 2 dni mamy 10 lat po ślubie ( choć mam 29 lat) i musimy dac sobie radę! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza super wiesci jestes juz bardzo blisko zeby spotkac sie z synkiem:) Ja sie dzisiaj dowiedzialam ze od niedzieli zostaje sama na miesiac albo dluzej,niby wiedzialam o tym duzo wczesniej ale teraz jak znam konkreta date to jakos mi tak smutno..no coz jakos damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mageliza to super niedługo będziesz mamusia a z mężem się ułoży nawet najgorsza rzecz która się zrobilo da się wybaczyć i wszystko ułożyć gdy ludzie się kochają pamiętaj że dzidzius jest najważniejszy. Wszystko inne się ułoży. Mama Magda nie ciekawie że zostajesz sama ale nie ma co panikować dasz sobie radę . Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliuss
mageliza musisz teraz myśleć o małym.Tamto to już historia i tak musicie do tego podejść.U mnie ok.Trochę lezakuje trochę siedze-ale niedługo bo mnie zaraz zaczyna boleć.Najgorzej że nie śpię w nocy za dużo.Do bezpiecznego skonczonego 37 tyg jeszcze 12 dni.w piątek mam badanie.Asia uk-moim zdaniem za bardzo się przejmujesz swoim wyglądem i tym że niby przestalas być atrakcyjna dla chłopaka -uwierz mi oni zupełnie inaczej myślą -nie ryzykuj teraz seksu żeby tylko sobie coś udowodnić bo szkoda maleństwo narażać -szczególnie jakby zaczęło sie szybciej to by to między wami potem zostało i potem mógłby być problem.Z tego co pamiętam Ty też miałaś leżeć tak jak ja a widzę że dość dużo się ruszasz.Oby nam wszystkim udało się dotrzymać do bezpiecznego terminu!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalius położna mówiła że mam leżeć aby donosić do 37tc a w niedzielę zaczynamy 37tc ale musiałam jeździć do lekarza 200km i chódze tylko tyle co w domu a Zdrówko Maleństwa jest u mnie przede wszystkim tylko brakuje mi tej fizycznej bliskości dużo rozmawiałam z chłopakiem dzisiaj i wiem że się boi tego że może dziecko uszkodzić czy coś mi może się stać zwłaszcza że boli mnie często krocze a w nich jest nie do zniesienia myślałam że może w ten sposób zalagodze bóle Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak rozpoznać że brzuch się obniżył?. Dzisiaj rano wstałam i jak siedzę albo stoję to 3palce się mieszczą między brzuchem a piersiami. Nie wiem jak inaczej wam to wytłumaczyć więc tak napisałam może któraś z was będzie wiedziała o co chodzi. I ile czasu do porodu może upłynąć od obniżenia brzucha? Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
AsiuUK, brzuch się obniża od kilku dni do kilku tyg przed porodem. Tak czy siak masz jeszcze czas zanim cokolwiek się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamarianna tak mam jeszcze 3tyg mniej więcej ale zaciekawiło mnie to . Dziękuję za odpowiedź Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Ciekawe która bedzie następna:) my zaczynamy 37 tydzien, jeszcze chwila i zobaczymy kiedy maluch zachce wyjsć. Dziewczyny ponoć seks pomaga i przyspiesza wszystko także na koniec wręcz wskazane jest kochanie:) to nam mówili i na szkole rodzenia i lekarze. Miłego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagni tak ale czasem mężczyźni mają jakieś uprzedzenia że już za późno tak jak mój do wczoraj ale gdy zadzwonił do położnej i zapewniła że jak już jestem w 36tc w niedzielę 37 się zaczyna i jest bezpiecznie zmienił zdanie a ja miałam mega odlot po tak długim celibacie położna też mupowiedziala że lepiej aby wspolzyc te ostatnie dni to poród również będzie mniej bolesny i szybszy bo to ćwiczy naturalnie masaż szyjki więc się przekonał. Asia uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja bylam juz dzisiaj na ostatnich badaniach na szczescie i jestem padnieta,jeszcze tylko w poniedzialek na ostatniej wizycie wymaz no i juz przed sama cesarka wynik na krzepliwosc krwi bo musi byc jak najswiezszy i wkoncu bedzie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milciaxx
Hej dziewczyny :) Dziś byłam już na ostatniej wizycie. Do terminu 12 dni, szyjka gotowa do porodu i rozwarcie na jeden palec. Bardzo sie cieszę już bym chciała żeby było po wszystkim jeszcze teraz te upały są okropne:( od poniedziałku mam bóle jakbym miała dostać okresu zaraz i czuje jakby wbijali mi szpilki w pęcherz dlatego mam nadzieje że to kwestia paru dni/godzin :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milciaxx - na kiedy masz termin? Bo chyba coś podobnie do mnie... ja mam na 3 lipca. W sobotę zacznę 40 tc , niby mam bóle takie miesiączkowe, kłucie w jajnikach, nogi puchną, chodzę rozdrażniona i ogólnie wszystko mnie już boli :( chyba zaczął odchodzić mi w kawałkach ten czop śluzowy ( taka żółta lub mleczna galaretka ) w niedziele ost. egzamin na uczelni więc muszę wytrzymać a po nd z mężem chyba coś pokombinujemy bo już ciężko mi strasznie , zresztą to już najwyższy czas żeby poznać synka :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 5 lipca :) jesli chodzi o czop to już wyleciał 2 tygodnie temu :) najgorzej jest wieczorami bo bardzo mnie boli całe podbrzusze dlatego bardzo liczę że to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ten czop odchodzu juz 2tydzien klocie tez mam w podbrzuszu i bole jak na miesiaczke ale u mnie to chyba za wczesnie na porod to koncowka 36tc niech maly poczeka z 2tyg i wyjdzie bo juz mi tez ciezko jest z tym wielkim brzuszkiem a zreszta juz wszystko przugotowane i tak pusto a moglby juz lezec w lozeczku ktore czeka na niego asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wow faktycznie lada chwile będziemy wszystkie rodzić :) oby poszło po naszej myśli, trzymajcie się Dziewczyny!!! A sex jest zawsze dobry na koniec ciąży :):):) Miłego dnia Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×