Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Asia noo czuję się wzdęta ale nie wiem czy to nie przez to że przecholowałam ze słodyczami bo wczoraj zamiast obiadu zjadłam dwa batony i paczkę takich orzechów w czekoladzie :D zwykle tak nie robie ale normalnie masakra tak mi sie chciało :D ja w ogole nie wiem czy mi ten czop odszedl czy nie, nie ogarniam :/ Wróciłam właśnie z rodzinnej posiadówy i znowu tekst : "chyba znowu Ci się brzuch powiększył" no K dziwne :D Teraz muszę usiąść do projektu a tak mi się nie chce nie mogę już patrzeć na te obliczenia... A Wam jak mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puffka ja nie jadlam nic wzdymajacegoStaram sie duzo jesf warzyw owocow a taka wzdeta jestem masakea asia uk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mój mąż montuje klimatyzację. Polecam hihi. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tez tak ale spytam . Od jakiejs godziny mam twardy brzuch pomijajac fakt ze caly dzien mam go wzdetego nie mialam wymiotow biegunki ani nic. Dziwi mnie to ze od godziny rowniez zauwazylam klucie w pochwoe tak co 10minut trwa to minute az mnie wykreca normalnie i po 10minutach znowu mam to samo a do tego piwcze mniw na gorze brzucha. Mam nadzieje ze to jeszcze nie to . Moze macie tak czasen? Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Witam ponownie! :-) Asiu, ja u siebie nie obserwuje takich ekstremalnych objawów.. wydaje mi się, że jak coś występuje regularnie to może być na rzeczy.. obserwuj swoje ciało.. trzymam kciuki :-) Mnie w upały ratuje klimatyzacja w salonie :-) - też polecam! To teraz o dzisiejszej wizycie. Ogólnie to jesteśmy zaskoczeni opieką, personelem, salami porodowymi i poporodowymi bardzo pozytywnie (Gliwice). Wszystko wywarło na nas wielkie wrażenie! Ok, to ktg - leżałam godzinę podpięta bo puls skakał jak szalony! Syn strasznie się wiercił, kopał.. w końcu się uspokoił po trzykrotnej zmianie pozycji i pomiary wyszły w porządku. Potem badanie ręczne: rozwarcie 3 cm. I usg gdzie zmierzono mi parametry syna, przepływy itd. Wszystko w porządku - syn 2800 36 tc. Łożysko stopień II :-) I kontrola 1 lipca na kolejne ktg w szpitalu, chyba że wcześniej się zacznie samo ❤ Wybraliśmy indywidualną opiekę położną i jeszcze mam nadzieję, że jak się zacznie to i pokój indywidualny będzie wolny :-) Mają takich 5 jedynek :-) Dowiedziałam się, że w szpitalu nie kąpią maluszków - chusteczkują.. dziecko ma się cały czas przy sobie, ogólnie rozmawialiśmy z położną która udzieliła nam cennych informacji :-) Po sn bez przeciwwskazań medycznych po dwóch dobach do domu, po cc też dwie doby! Wypełniłam plan porodu i po 3 godz nas puszczono :-) Jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Tak mało nas dzieli.. ❤ jeszcze trochę i będziemy rodzicami!!! Pozdrawiam!!! I dobrej nocy! Padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza, bardzo fajna sprawa z taką wizytą w szpitalu gdzie masz rodzić. Wszystko wiesz, pooglądałaś, popytałaś, pewnie jesteście dużo spokojniejsi :) Maleństwo już ma taką wagę, że porod w tym tyg mu nie zaszkodzi, tym bardziej możesz być spokojna. Trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej :) Ja już siedzę jak na szpilkach, najchętniej bym dziś się pakowała do szpitala, ale mam jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, to mnie troche oderwie od tego parcia na szpital ;) spania jak widać nie ma mimo, że tak przyjemnie chłodno, po 5 się obudziłam i koniec ;) Młody daje o sobie znać, ale całkiem łaskawy dla moich narządow wewenętrznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja jadę dziś do położnej na wizytę, zobaczymy co powie. u nas fajnie chłodno bo deszczyk padał w nocy. z jednej strony też bym chciała już urodzić a z drugiej to myślę sobie a niech siedzi sobie jak najdłużej w tym brzuszku i rośnie, tyle wytrzymałam to i te trzy i pół tygodnia wytrzymam :) tym bardziej że żadnych objawów porodu nie mam. chyba że ja ich wcale nie czuję. mam bardzo leciutkie plamienia ale bardzo słabe. raz na jakiś czas twardy brzuch i ból dołu brzucha jak na okres. ale to tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mageliza u mnie się już uspokoiło póki co ale noc była straszna! Myśleliśmy już że w trójkę będziemy ale póki co cisza. Super że tylko dwa dni jeśli bez komplikacji u mnie po porodzie sn to od 6do 24h trzymają najdłużej . Marianna znam to uczucie nie spania mój synek od 3juz mnie budzi siku a później figluje wypina się i zero spania a najgorsze że już zadko kiedy drzemie w dzień i czekam aż 21bedzie u nas i jakoś zasypiam co ja gadam padam . Paula to ty mniej więcej masz termin kiedy ją . Ją już zaczynam 37tc i mógłby brzdąc zacząć myśleć o wyjściu . Wczoraj chłopak mój złożył nowa szafkę na rzeczy małego ubrane zostało łóżeczko już karuzela zamontowana tylko tego najważniejszego przybysza nie ma jeszcze jakoś pokój ładniej wygląda z tymi jego rzeczami aż miło wchodzić. Już wczoraj mówiliśmy do brzuszka zeby o nas pomyślał bo wszystko gotowe. Ba ! Mój facet chyba wkoncu doszedł do wniosku że maleństwo już niebawem może być to nawet zaniósł fotelik do samochodu bez żadnych sugestii . Wyszorowal szafki nawet wszystkie byłam pełna zdziwienia że tak sam z siebie . Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Asia ja termin z USG mam na 22 a z okresu na 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda 90
My dzisiaj na wizyte,zapewne nic sie nie dzieje i porodu nie widac :)ale w sumie juz mi nie duzo zostalo do planowego przyjecia a mam jeszcze sporo rzeczy do kupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula a ja mam jakoś dziwnie z okresu wychodzi mi 23 lipiec a z USG 19 więc nie wiem który będzie prawidłowy położna liczy tak że dzisiaj wychodzi mi 37tc już. Mama Magda to nie przemeczaj się i odpoczywaj póki możesz. Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Asiu, ja też mam termin na 19-20 lipiec :-) ale uważam że do 10 lipca to już na pewno będziemy w trójkę :-) Też dziś po południu biorę się za sprzątanie. Od kwietnia mieszkamy na nowym i strasznie tu się kurzy. Można szlaku dostać! Dziennie wszystko trzeba wycierać a mi się juz nie chce ( dla mojego meza to zawsze jest czysto a ja przesadzam). Czysty Śląsk - pył w powietrzu! W czwartek musi mi okna umyć, jak nie będzie chciał to normalnie zawołam kogoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Jamarianna no tak, poznałam wszystko ale na prawdę zaczynam się tego wszystkiego bać.. :-( znieczulenia zewnątrzoponowego nie będą mogli u mnie zastosować.. jedynie leki przeciwbólowe.. Ja też mało śpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Mamamagda i puffka trzymam kciuki za dzisiejsze kontrole i czekam na relację :-) powodzenia! U mnie dziś 37 tc się zaczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hej ja też mam podobny termin z on na 18.07 a z usg 19/20 . Teraz czekam w kolejce do doktor i ciekawe co powie zapewne nic nowego. Może i lepiej bo mój syn 07.07 jedzie na kolonie na 2tyg prawie A ja muszę jesCze mu jakieś rzecZy pokupowac . Miłego dnia i mniej upalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mageliza ją to wczoraj nadzorowalam tylko ale powiem że jak posprzątam a on wejdzie mi w butach do kuchni bądź łazienki to szlak m ie trafia normalnie coś mnie nosi jeszcze jak chodziłam do pracy to nie byłam taka przewrażliwiona jak teraz zobaczę tylko kamyczek jakiś albo piachu troche to już chódze i wiszcze to chyba tylko dlatego że nie wiem kiedy synek się urodzi i wolę mieć czysto w domu bo później wiadomo ciężko będzie sprzątac. Albo jak gryzie paznokcie już mnie tak to dobija i jeszcze Pazura na podłogę a jak mu zwrócę uwagę to mówi to tylko jeden nie będzie widać. Ją też mam nadzieję że o 10bedziemy już w troje bo ile te puste łóżeczko może czekać na właściciela . Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza a czemu nie bedziesz mogla miec znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hejka ja po wizycie , wynik posiewu wyszedł dodatni więc będę musiała mieć antybiotyk przed porodem. Powiedziała że daje mi 10 dni . I mam jechać przy pierwszych skurczach by podali antybiotyk. Wolałabym jechać na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Ja już po wizycie u położnej. Wszystko jest dobrze. Moja waga przez dwa tygodnie nic się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Asia termin z usg zależy tylko od wielkości dziecka. U mnie już na pierwszym był mały więc dlatego mam termin na później. Ja mam już 36+5, więc kończę 37 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Oby mi ten posiew wyszedl ujemny dopiero dzisiaj bede miec pobierany ten wymaz a wynik juz odbiore sobie sama bo to ostatnia wizyta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem w 39t4d ciąży wizytę u mojej gin miałam 2 tyg temu, teraz ona jest na urlopie. Mam takie pytanie ale czy ja mogę po prostu podjechać do szpitala aby położa badz lekarz sprawdziła jak sytuacja u mnie wygląda? anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczelysmy z córcia 40tydzien ☺️ Nie mogę uwierzyć, że tyle wytrzymalam :-P Oby tylko nie chciala tam siedzieć za dlugo bo brzuch już mam taki ogromny, że ledwo go dzwigam. Mimi jesli chodzi o wagę z usg to fakt 4200g to sporo jak na dziewczynkę jednak dopuszczam myśl, że usg mogło się pomylić. Oby już corcia wieksza nie rosla :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Wanilia oby bylo wszystko ok:)bedziesz miec wiecej do kochania:)ja sie tez nastawiam na to ze mala bedzie miala ponad 4kg ale wazne zeby byla zdrowa i zebysmy mogly szybko wyjsc ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula możliwe ale podobno pierwsze USG jest wiarygodne zobaczymy jak to będzie mały i tak będzie kiedy mu się zechce. A ja położyłam się zdr,emnac po śniadaniu i spalam 3godziny bym spała jeszcze ale chłopak zadzwonił bo się martwił że coś się stało zawsze spalam godz Maks jak już się udało a dzisiaj aż 3. Nadal się chce ale poczekam do wieczora na sen . Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że trzeba utworzyć "Mamy na LIPIEC 2016" cz.2 strasznie zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Yanka oczywiście, że możesz podjechać do szpitala i poprosić o ktg. Na tym etapie ciąży nie mogą Ci odmówić, a jakby starali się wymyślić powód do odmowy wystarczy powiedzieć że miałaś skurcze i chcesz to sprawdzić czy aby się coś nie zaczęło dziać. Ja zaczynam 37 tc a w szpitalu mam się zgłaszać 2 razy w tygodniu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×