Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja chyba z Wami będę musiała jednak się pożegnać :(,bo chyba jutro jub pojutrze się zacznie... już takie milimetrowe plamki :( więc już się nie chcę łudzić :((( Trzymajcie się ciepło, wszystkiego dobrego dla Was :((Papa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agatka1406, Olala25, trzymamy kciuki :) Gość321, wiem, co czujesz, bo miesiąc temu dokładnie tak ze mną było :/ ale nie poddawajcie się! Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka1406 mamy córcie w tym samym wieku :) moja tez 3,5 :) dokladnie z 01.03.2012 i też teraz czekamy na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna,ale ja juz 4cykl;-( i znowu nieudany:-(:-(:-(b.mi przykro i testy owu,i nic:-(10ide do gina.Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321, przeciętnie w ciągu pół roku udaje się 85% par, więc naprawdę dajcie sobie czas. I kochajcie się 'ile wlezie' od 9 dnia do końca cyklu. Nie patrz w międzyczasie w kalendarz, nie obserwuj swojego organizmu, po prostu się kochajcie :) ja dziś zrobiłam test, akurat dziś w taki dzień 2 krechy mocne i wyraźne. Życie jednak zaskakuje czasami, pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość321 Buziaki dla Ciebie :* Ja trzymam mocno za Ciebie kciuki Kochana :* B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marianna gratuluje w koncu upragnione 2 kreseczki...nam chyba jednak znów sie nie udało bo cały czas czuje ze za chwile dostane@ bóle głowy brzucha pleców wyzsza temp chyba bede musiała odpuscic.Wanilia86 moja ma dokładnie 3 latka 4mce bo z czerwca ..mamy urodziny w jednym dniu taki prezent dostałam na 22 urodziny;)) a w tym roku równiez w urodziny staciłam 2 dziecko i to był najgorszy dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Wanilia86 dziękuję :) Agatka1406, u mnie dolegliwości okresowe to właśnie były ciążowe, jak się okazało :) i teraz i w poprzedniej ciąży, więc może i u Was być podobnie :)) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim zobaczyłam dwie kreski miałam wszystkie objawy zbliżającego sie okresu więc nigdy nic nie wiadomo. Dwa dni po spodziewanym terminie test już był pozytywny. Trzymam kciuki by @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniia86 robiłam dzisiaj test i niby jest taka baaaaardzo słabiutenka kreseczka wiec nie wiem czy sobie wmawiam ze ja widze powtorze pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agatka1406, w środę, na 5 dni przed okresem też zobaczyłam cień kreseczki i się zastanawiałam, czy nie mam zwidów :) jak powtórzysz pojutrze, bedzie mocniejsza! Trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też była za pierwszym razem taka bladziutka ,że aż nie wiedzieliśmy z mężem czy nie świrujemy :) od razu zrobiłam kolejny test i znowu takaaa blaaaadaa. Nastepnego dnia juz nie bylo watpliwosci :) życzę by ta druga kreseczka zwiastowała tylko to co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała zeby sie udało...Jamarianna a masz moze ten swoj test by wrzucic tu zdj porownalabym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agatka1406, postaram się jutro wrzucić Ci Zdj. Ale kreska to kreska, nawet jeśli to tylko cień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @ wiec jeśli w kolejnym cyklu się uda to może będzie na sierpień...aż chce mi się płakać że znów nie wyszło. ale wpatrywałam się w ten mój test i naprawdę widziałam słabiutka kreseczke;(chyba cos ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna dziekuje za mile slowo..kurcze poki co nie ma nic..tzn lekko bola piersi i podbrzusze jakby..tak dziwnie..hmm moze jednak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Takie objawy jakby okres byl ,ale poki co nie ma nic..troszk ale minimalnie śluzu ciagnacego widziałam jak płodny..i tyle..jutro ewentualnie we wtorek miałaby byc @...Miłego wieczorku:-*:-*papa:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agatka1406, szkoda :( ale się nie poddawajcie :* w końcu zaskoczycie :) Gość321, cały czas trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agatka1406 jamarianna dziekuje za kciuki:-*powinnam dostac dzis tzn.2go lub jutro..poki co nic nie ma..a zawsze zaczynalo sie plamieniem na brązowo dzień przed..wiec sama nie wiem..a tak czuje podbrzusze jakbym miała @ ide do wc,a tu nic..hmm sama nie wiem ,czekam dalej..milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj mój 17 dc okres powinnam dostać 15 zobaczymy czy coś będzie. Boli mnie podbrzusze czasami kłuje jakiś tam śluz jest ale pewnie jeszcze płodny.... 3mam kciuki dla wszystkich Pań starających się aby ujrzały swoje dwie kreseczki wymarzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 trzymam kciuki, żeby ci się udało :-) ja czekam na @, powinnam dostać jutro. Przez jakiś czas mnie nie było, ale powoli wracam do żywych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dziewczyny, to trzymam kciuki :) Wy za mnie też, proszę, idę zaraz na Betę, od razu wieczorem odbiorę wyniki i jutro wieczorem mam wizytę u gin. Mam nadzieję, że potwierdzi ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - nic się nie martw i nie stresuj :) trzymam za ciebie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przez 3 dni zamiast okresu śluz czysty i lepki a po 3 dniach spóźnienia niestety przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×