Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnac

Polecane posty

Gość marika41
dzięki za info Marzena:) sporo czytałam o iqgreen i zdecydowałam, że je zamówię. mam nadzieję że pomogą w utracie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam ketoaktiv, przy wadze 64 kg, a mam 172... niby nie ma nadwagi, ale to już nie to co kiedyś :[ Ale schudłam 7 kg, czyli 57 kg przy mojej budowie wydaje mi się bardzo dobre, tym bardziej, że jestem umięśniona. No i tylko 3 tygodnie mi to zajęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMazak
Ze względu na pracę jaką wykonuję i na częste przebywanie po za domem,zależało mi na znalezieniu preparatu który pomoże mi pozbyć się paru kilo nadwagi.Wiadomo siłownia odpada, z dietą bywa różnie.W ubiegłym miesiącu kupiłam Foreverslim,oprócz tego że łyka się go dwa razy dziennie praktycznie nic więcej robić nie muszę,a waga pomału spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Co to znaczy szybko schudnąć? Nie da się po prostu schudnąć szybko. Jeśli chcecie schudnąć, to musicie odchudzać się mądrze. Zdecydowanie powinno się na początku oczyścić organizm, na przykład dzięki http://neera.pl/oczyszczanie-organizmu-cytryna/ Poczytajcie więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocalunek023
No nie ma szybko,niestety nie ma nic tak ooo.... Ja przyjmuję suplement który wspomaga moje odchudzanie African Mango http://szczupla-kobieta.pl ale musiałam dać coś od siebie żeby coś poszło;) zaczęłam jeść regularnie 5 posiłków;) plus trochę ruchu i już po tygodniu było 2kg oczywiście miej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina12
dobry trener to podstawa : ) zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko to się nie da :))) Zawsze trzeba się trochę pomęczyć, istotny jest szczególnie wysiłek fizyczny (min.3x w tygodniu). Ale możesz też spróbować habaicyny. Działa świetnie, ale na pewno nie sprawi że magicznie schudniesz w trzy dni bez wysiłku. Habaicyna na pewno przyspieszy Ci spalanie tłuszczyku podczas ćwiczeń i będziesz mieć dzięki temu szybsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, aby faktycznie pozbyć się nadwagi,. najlepszym wyjściem jest zastosowanie jakiegoś dobrego środka wspomagającego odchudzanie. Sama stosowałam Slimunox i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
Mi najbardziej pomogło to, że zaczęłam jadać regularnie, mniej a więcej:) Nie jest łatwo, ale mi sprawę ułatwia fakt że zamawiam sobie WygodnaDieta i dzięki temu mam więcej czasu na sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslimu bardzo zadowolona, W końcu trafiłam na środke, który faktycznie pomógł mi pozbyć mi się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony mogę polecić http://fittspray.com , mam formułę pro stosuję od miesiąca. Dzięki niemu bez problemu jadam o stałych porach nie podjadam co wcześniej było niemożliwe i jak na razie schudłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Próbowałam Xenical przez kilka miesięcy i chciałbym pokazać ci moje doświadczenie. Miałem 15 dodatkowych kilogramów. Przeszedłam wszystki możliwy diety, ale z niewielkimi wynikami. Kiedy spróbowałem pierwszy raz Xenical, zacząłem naprawdę tracić na wadze. Straciłam 11 kilogramów przez 3 miesiące i nie nie dodałam nic. To było świetne. Bardzo mi pomógł Xenical. Xenical to lek stosowany w leczeniu otyłości i utrzymaniu zdrowej wagi. Uważam, że należy go połączyć z ćwiczeniami fizycznymi, aby uzyskać więcej wyników. Znalazłam go w internetowej aptece, jest to strona "www.all-generic-meds.com".Kupuję bezpiecznie, ponieważ otrzymałem paczkę po 6 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż stosował IQman i tak jak początkowo uważałam to za fanaberię, tak teraz z efektów, które wymiernie odczuwam jestem jak najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ,mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Slimunox.Żadne koktajle herbatki ani kawy nie są tak skuteczne jak właśnie Slimunox.Dobrze dobrany skład tych tabletek pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaPoleca
Ja mogę polecić co mi pomogło rok temu a był to suplement African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl ale ten oryginalny od tego czasu narobiło się podróbek tylko nazwy podobne!!! Do dziś nie mam efektu jo-jo i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu pozbyułam się nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudnąć odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta.Dieta i do tego dobry suplement.Ja wybrałam Slimunox i według mnie jest to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Schudłam bez żadnych przykrych przygód.Teraz jestem w końcu szczupłą i szczęśliwą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wspomagania diety u mnie najlepiej się sprawdziło african mango od producenta Vital progres, po dwóch opakowaniach schudłam 7 kg mam jeszcze jedno i liczę, że dobiję do dyszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ciężko. Ważyłam ponad 100kg do tego miałam pracę na trzy zmiany i męża, który mi nie pomagał bo jadł "śmieci". Doszedł do tego stres, bo wtedy mocno staraliśmy się o dziecko :D Próbowałam wtedy wszystkiego dosłownie. Były tabletki, były soczki i inne rzeczy. Waga trochę ruszyła ale potem przytyłam podwójnie...wstydziłam się wyjść z chaty ale kumpela dała mi namiary na dietetyczkę, która działa też online więc nawet nie musiałam świecić przed nią oczami tylko napisałam do niej maila. Teraz jestem mega szczęśliwa, że podjęłam taki krok bo nie wiem ile bym teraz ważyła. Z dietetyczką poszło mi łatwo, bo dała mi o d***** mega smaczną i prostą dietę, bez jakiś wymyślnych dań. Do tego byłyśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym, bardzo mnie wspierała, super babeczka. Jak chcecie sobie obczaić to dam wam jej stronę tam ma wszystkie informacje www.dietetyknawalizkach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się z tabletkami Foreverslim. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×