Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnac

Polecane posty

Gość gość
Ja zaczęłam od wyeliminowania cukru ( słodyczy, napojów itd) i przekąsek. Ruch dwa razy w tygodniu i dodałam do tego fitt spray pro aby jakoś poradzić sobie z brakiem słodkości. Już w pierwszym miesiącu schudłam 5 kg dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki osiągnęłam po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące straciłam 13 kilogramów. Wiem, że to nie jest może rekord, ale dla mnie to naprawdę wielkie osiągnięcie z którego jestem dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądziłam, że tak ciężko znaleźć skuteczny suplement. Na całe szczęście w końcu się udało ;) od półtorej miesiąca stosuję mango afrykańskie z największym stężeniem jakie jest dostępne, zakupy zrobione prosto od producenta i od razu efekty są. W połowie kuracji -6 kg i to bez większych wyrzeczeń omijam tylko rzeczy które mogą powodować tycie czyli tłuste potrawy słodycze przekąski. Zachęcam do przeczytania artykułu dotyczącego działania tego produktu https://pieknojestwtobie.com/odchudzanie-z-african-mango/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Slimunox za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała Foreverslim Kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję to mango z artykułu który wrzuciłaś, potwierdzam jest bardzo dobry chudnę ok 1 kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę osobą z dużą nadwagą polecić Slimunox.Jeżeli u mnie poradziły sobie z 17 kg nadwagi a to jest bardzo dużo,to poradzą sobie z każdą wagą.Po raz pierwszy od wielu lat ze spokojem patrze w lustro i nie wstydzę się siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę potwierdzić skuteczność Slimunox.Schudłam nawet więcej niż założyłam na początku.Polecam wszystkim którzy chcą schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problemy z nadwagą? Nie lubisz swojego ciała? To polecam ci trenera Igora Mańkowskiego, który pomógł mi schudnąć i teraz z wielką chęcią mogę się przyglądać w lustrze i podziwiać moje ciało, także mogę się pokazać znajomym. Jest to certyfikowany trener, a to jego strona: https://www.igortreneronline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem to że udało mi się pozbyć nadwagi spowodowały właśnie one, bo wcześniejsze moje próby pozbycia się nadwagi kończyły się marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super efekty uzyskałam po kuracji z african mango, które utrzymują się do dziś a to chyba największa obawa podczas stosowania jakiegoś tam suplementu. W trzy miesiące schudłam 12 kg, oczywiście zamówiłam od producenta z obawy, że zamówię nieskuteczną podróbkę https://africanmangosklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i przekonałaś mnie zamówiłam african mango jutro powinny dojść dam znać jak ze skutecznością Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało mi się odnaleźć wątek ;) nie było to proste, a więc tak zamówiłam https://africanmangosklep.pl ponad miesiąc temu kurację na dwa miesiące. Na początku nie działo się zupełnie nic, myślałam że będzie klapa ale po półtorej tygodnia pojawił się pierwszy spadek wagi teraz jest już 7 kg . Jedyne co zmieniłam to wyeliminowałam całkowicie cukier, zamówię jeszcze jedno opakowanie chcę dojść do 10 kg generalnie jestem bardzo zadowolona. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna anorektyczka !!! Przy wzroście 175 wazy 59 kg i jeszcze sie odchudza !!! Normalna waga u Ciebie to jest 65-70 kg !!! Puknij sie w łeb pusty.Taka waga 59 to moze byc ale u kobiety ze wzrostem 165 cm.No chyba ze Ty nie jestes kobieta tylko dziewczynka 15 letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście, ja to bym nawet nie myślała o odchudzaniu. No ale niestety, ja przy wzroście 165 cm ważę 70 także wiecie trochę tego się nazbierało :) i też przymierzam się do zakupu, a to african mango prezentuje się dobrze. Czytałam różne opinie na jego temat w dużej większości pozytywne np tu http://healthypharm.pl/afrykanskie-mango-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Slimunox i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia Fil
Dziewczyny, polecam tą stronę: https://www.igortreneronline.pl - tam kupiłam pakiet "dla kobiet", który zawiera w sobie plan treningowy, dietę i listę suplementów. W 3 miesiące schudłam o 15 kilo. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże jaknajwiększej ilości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi waga pokazuje 8 z przodu, w sumie to pokazywała bo gdy rozpoczęłam kurację z https://africanmangosklep.pl już jest 7 :) dokładnie schudłam 8 kg, chciałabym jeszcze drugie tyle więc dalej ją kontynuuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj oglądałam zdjęcia z przed odchudzania i teraźniejsze.Różnica jest ogromna wyglądam jak nie ta sama osoba.I pomyśleć że to wszystko zasługa Foreverslimu.Gdyby nie te tabletki to pewnie do dzisiaj nie akceptowałabym sama siebie.Teraz jest zupełne inaczej w lustro patrzę bez obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo jestem zadowolona z efektów po african mango, na początku myślałam że to kolejny bubel, jednak się myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na treningi ems do InTime, super opcja, trening trwa 20 minut, a zapewnia doskonały trening całemu ciału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące i w tym czasie udało mi się pozbyć cąłej nadwagi, czyli krótko pisząc na wadze było mniej o 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie szybko schudnąć a suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? Polecam zadzwoń do Natalii (kom.733 566 390), to właśnie u niej i dzięki niej znalazłam rozwiązanie mojego problemu jakim była nadwaga. Zaczęłam stosować Biphasic Slim i problem dodatkowych kilogramów zaniknął. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje "kopa" energii. Teraz do każdego zamówienia jest Gratis w postaci Sibutramin 20mg !!! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka stosuje takze Slimunox oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez Slimunox bylo by pewnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×