Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnac

Polecane posty

Gość gość
Lepszych tabletek niż Slimunox chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks

Osobiście uważam, że najlepszym sposobem, aby szybko schudnąć jest bieganie. Zajrzyj na https://www.runners-world.pl

Mają tam bardzo dużo przydatnych porad dla początkujących biegaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka

Najlepiej dostosowac nasza diete do aktywności fizycznej. Caternig dietetyczny Łodzkie Pudełko ma fajną opcje do wyboru - dieta zbilansowana. Posilki są bardzo smaczne a przyjmowane regularnie + ćwiczenia to gwarantowany sukces 🙂 z tego co pamietam jest jeszcze dieta odchudzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu obencie na skuteczne odchudzanie jak zastosowanie odpowiedniego suplementu. Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja się na temat Slimunox nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Slimunox jest spadek wagi o 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaSz

Jak potrzebujesz do ślubu stracić to polecam ci dietę cambridge ona mnie uratowała i zmieściłam się w ...enke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Tabletki na odchudzanie działają, schudłam na Slimunox 15 kg i całkowicie odmieniłam swoje życie. Czy ufałam tabletkom? Nie, absolutnie nie, ale próbowałam chudnąć na samych dietach przez 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na samych tabletkach się nie schudnie. Zawsze polecam dorzucenie ruchu do swojej diety. Portal rowerowy multibike pozwala bardzo fajnie dopasować sobie rower idealnie do swoich potrzeb. Tak jest zdecydowanie łatwiej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

W walce z otyłością postawiłam na Foreverslim. Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaKalinowska

Żadnych slimunoxow tylko zdrowe odżywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia

Ja też się wspomagam, i chudne. Efekty super. Kupiłam tabletki od koleżanki, rewelacja. Ona schudła przed swoim ślubem w 3 miesiące 16kilo więc i ja próbuje. Biorę jiz 10dzien 6kilo zeszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwe5k

Ruch i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

dokładnie! Ruch i dobra dieta to najlepszy sposób i przede wszystkim bezpieczny. Sama zamawiam Wygodnądietę, do tego dużo ćwiczę i efekty są znakomite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggga888

Taka opcja z cateringiem dietetycznym jest świetną opcją, u mnie sie rewelacyjnie sprawdziła, chudne i jest mega wygodnie, a nawet zamawiam ten sam co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

 

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Ja w 2 miesiące schudłam 1okg, bo do swojej diety dodałam tabletki Slimunox, i nawet nie mam efektu jojo o który się tak bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a nie myślałaś, żeby przejść na kilka miesięcy na jakiś catering dietetyczny? wygodnadieta dostosowana do Twoich potrzeb pod względem kalorycznym, często bardzo zdrowa i pełna wartości odżywczych, których często nam brakuje gdy sami gotujemy
myślę, że z taką pomocą łatwiej by było schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Moim zdaniem Slimunox jest jak najlepszym środkiem wspomagającym odchudzanie. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnmac, po zastosowaniu tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
Dnia 27.06.2019 o 18:34, Gość Joasia napisał:

Moim zdaniem Slimunox jest jak najlepszym środkiem wspomagającym odchudzanie. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnmac, po zastosowaniu tych tabletek

Ja też zdecydowałam sie na Slimunox i moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie od tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Łoś

OD Slimunox schudł mi portfel :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę, że jakbyś zaczęła zamawiać jakiś catering dietetyczny z dostosowaną do siebie dietą to byś schudła na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzzaWwa

Zerknij sobie na Wygodną Dietę, mają różne opcje diet i dostarczają w różnych miastach w Polsce. Warto bo ja zamawiam od nich juz kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA554

Za drogie na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kalinowka

Ja schudłam 5 kg na białkach ale mało to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta79

Duzo ruchu to podstawa 🙂 ALE...
Drogie panie, znalazłam fajny konkurs, do wygrania konsultacja z dietetykiem oraz dieta na 30 dni o wartosci 1500 zł 🙂 zachęcam, bo konkurs jest darmowy 🙂 mowa o stronie wygraj-nagrode.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka44

Ja nie mogę zgubić choć 5 kg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła trzpiotka

A próbowałyście metody z balonikiem? Natknęłam się właśnie na pewien artykuł i jestem ciekawa wrażeń osób, ktore próbowały

https://spaandmore.pl/wellness/medycyna-estetyczna-otylosc-niszczy-balonem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaS

Zacznij jeść grejpfruty. Według ostatnich badań, znacznie wspomagają one zrzucenie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×