Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tringol

A ja mieszkam w PL i smieje sie z was nieudacznikow za granica

Polecane posty

Gość gość
Bylem brygadzista niemoty, zarabialem 2500f. Nigdy nie osiagniecie tyle co ja w uku. NIGDY wy glupie antypolskie szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw idealny buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli was prawda emigracyjne szczury, smierdzace ukowskimi dywanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją zarabiam w euro , bo w jukehu pdycholu nie mieszkam.nie mieszam k też z kolegiami tylko z mężem i dziećmi.nie jesteśmy nieudacznika i, tylko ludźmi którzy nie dają sobie w Polsce pomiarach za nedxna kasę.nie jest moim celem odkładanie kasy na cokolwiek w Polsce .tu mam nowe auto a nawet nim do Polski nie jeżdżenia bo szkoda czasu i nerwów .samolot wygodniejszy . a ty nie opowiadający bzdur o swoich zarobkach , bo na pewno od razu brygadzisto zostałes.trele morele .a z czego ty utrzymuje te wyimaginowany dom i auto. Chyba wszyscy wiemy ile trzeba zarobić .klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier...le Ukeje i inne zachodnie popie...lone kraje ! I tak nie długo będzie wojna wiec w tyłku z pracą kasą i dorabianiem się ! Wojnę biedę i wszelakie tragedie zawdzięczamy tym śmieciom zachodnim i ameryce - kraje które od zarania dziejów kolonizowały okupowały inne biedne narody !!! Należałoby się od tych pasożytów całkowicie odsunąć ! Niechby zdychali z głodu nieroby niedoje...ne ! My Polacy i inne kraje wschodnie byliśmy im tylko potrzebni do tego aby na nas się bogaciły te zepsute zdemoralizowane fałszywe narody !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj xxx brawoooooo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymuje moj dom z pracy. Jestem operatorem cnc, wiesz co to w ogole jest niemoto? Zarabiam około 4 tysiecy, czasami ponad. Zona przynosi 2 tysiace. Stac nas na wszystko niemoto. Nikt mną nie pomiata. Gnij w Jukeju, nieudacZniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty chory czlowieku potrafisz czytac ze zrozumieniem? Nie mieszkam w Jukeju pajacu!!! Operator CNC , o zesz k***a mac! Zwykly robol i nie chwal sie a 6 tysiecy na miesiac na utrzymanie rodziny, domu i samochodu to w Polsce gowno; Gdyby bylo choc troche prawdy w twoich opowiesciach to bys tu ciagle nie pisal, Dekiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno szkoda zdrowia na tego prymitywną.kto normalny wyjeżdża, mieszka e warunkach chorych , odkłada a potem zakłada ciągle nowe tematy jak to się mu powiodło ? Psychopatą albo osoba z zaburzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuussska, to taka suczka emigracyjna, potrafi tylko szczekac i sikac pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A vo ty wiesz p*****lo o ludziach.jesteś chorym człowiekiem i nie wsafzaj wszystkich emigrantów do jednego wora.to że ktoś wyjechał nie znaczy że równy jest z takim.zerem.jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robol, emigracyjna szmato, tylko wykwalifikowany pracownik tzw fachowiec dzifko. Ciekawe co ty w zyciu robisz na tej emigracji i co potrafisz w zyciu oprócz zmywania garów sciero. Poza tym mam studia i dorabiam jako sędzia piłkarski smieciu. 6 tysiecy to w PL pieniadze pozwalające na godniejsze zycie niz twoje, nieudolna kreaturo społeczeństwa. Wszystko mamuciątka tańsze suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś gluuuuupi.matko , przecież na bank klamiesz bo byś tu wkoło się nie udzielał że swoją xplcis.nawet jeśli coś prawdziwego na pisales to jedynie to że mieszkała z trzema kumplami jak śmieć w domach z dykty i nawet cię nie było stać na wczasy e Egipcie totalny debilu.sędzia piłkarski, o lala .rozumu ci od tego nie przybyło.a ją pracuje jako doradcą w pole emploi w Nicei fachuro od niczego.jesteś zerem, które dostało w dekiel i musi się do wartościowość na forum dla kobiet.wypier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robi yeoja dupodajla zoneczka że tylko dwa tysięcy zarabia,? Niech d******py to będziesz mógł awansować na brygadzisto fachowców kretyniie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wuefista wrócił ! :D Jeszcze wspominasz te lata na pokoju u ciapaka , te scisniecie z zonka i porzucenie córki u babci w Pl ? Bo skonczenie AWF pozwolilo jedynie na tyranie w magazynie ? Gdzie ten twój kontrakt w Pl na trenera ? Gdzie te ksztaltowanie młodej kadry ?:D Juz sie wódeczka wypila przez przyjaciól, co ? :P Faktycznie 6 tysiaków dla 3 osobowej rodziny w Trojmiescie to fura kasy , he he he :D Nie rozsmieszaj mnie, tez jestem z Trójmiasta. Cóz ty mozesz wiedziec o zyciu w Uk, skoro cale 5 lat przezyles w polskim getcie ? Pracując z Polakami, mieszkajac z Polakami i obracając sie w polskim srodowisku ( skoro tak dobrze znasz jak to inni mieszkaja i sobie poradzili ), ciułajac kazdego funciaka i siedzac w domu na tylku ogladajac polska tv ? Nie poznales wcale kraju , w którym przewegetowałes 5 lat.. A siedz sobie na tych pokojach w Pl, jezdzij sobie czym tam chcesz:) Nie mam ci czego zazdroscic , tez mam nowe mieszkanie w Pl, bez kredytu :P Auta z salonu nie potrzebuje w tych korkach :P Chce , to sobie przylece i pomieszkam w Pl, cóz to za problem :) Mam za to poczucie wolnosci i mozliwosci, których w Pl nigdy juz niedoswiadczysz, tego poczucia , ze swiat stoi przede mna otworem .. Jesli tego nie czules w Uk, czy tam gdzie indziej, to tak naprawde nie zyles i nie potrafisz zyc nigdzie indziej poza wlasnym podwórkiem, ograniczony przez swoje fobie.. A po Baltyku chodzic nie mozna, no chyba ze jestes drugim Jezusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ A co zazdroscisz mu qrwo? Masz zazdroscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten deps teraz jest wybitnym fachowcem ha ha.a na pewno nie ma przyjaciół bo to debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest dobrez gdzie nasz nie ma. Swiat to nie tylko UK sa tez inne panstwa. Ja emerytka mam 10 000 zl przeliczenie nazloty na reke. Mam tu dobrze i do Pl nie wroce. Nie wszystko mierzy sie posiadaniem domu i ogrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w przeliczeniu na ruble bialoruskie czy kubanskie peso to ile masz? Goopia IIzdo, twoja kasa ma taka sile nabywcza i tyle jest warta, ile za nia mozesz kupic czyli tam gdzie mieszkasz, a nie przeliczajac na walute w innym panstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj " masz rację gościu ! i jeee...bać tych wszystkich co tyle tracą w życiu dla kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie ból dopki smiecie, ze zyje w PL na poziomie, a wy jak szczury na emigracji. Gnijcie w UKa smiecie emigracyjne. Ja mieszkam w pięknej, pachnącej Polsce. Na wszystko mnie stac smiecie, a wy musicie całować brytyjskie doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz wolność w UK. Weź mnie nie ośmieszaj śmieszna dziewczynko. Polaczki i wolność w UK hahahahahahaha. Przeciez wy tam jestescie jak Cyganie. Zwykle dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tringol
UK smierdzi starymi dywanami a ja zyje w PL za niezla pensje lepiej niz wy nieudaczniki w UK na tostowym chlebie i fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smiej sie nie smiej, bo kopacz w lipcu zgodzila sie na 32,5 tys uchodzcow, policz sobie to razy 10, bo rodziny sprowadza, za 2 lata ich potem bedzie 2 razy tyle i nastepnych sprowadza, bedziecie mieli ciemniej niz w UK. A ty posrancu bedziesz polskich ciapakow trenowal :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty peerdolisz taborecie. W tym waszym obsranym uk juz dawno macie Islamabad. Patrz bo ci niedlugo tylko roochanie koz zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe tylko czemu Polacy tak uciekaja z tej miodem i mlekiem plynacej Pl, a zaden imigrant nie chce sie w niej osiedlic :D Wracaja jedynie ci , ktorzy nie potrafia sie odnalezc poza wlasnym ogródkiem, dla których Pl jest jedynym krajem gdzie moga byc " kims ', gdzie bezpiecznie schowani w tlumie takich samych ludzi , " u siebie ", potrafia jedynie egzystowac. I to jest bardzo smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaja bo w Pl nic nie umieja śmierdziele, gnijcie w tym uk du/pomyjce. Mi dobrze w PL jest praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy odnaleźć sie w UK. Przeciez tam mieszka najwieksza patologia z PL. Wielkie mi halo w UKa pracować hahahahaha. Wstyd sie przyznawać w ogole, a co dopiero chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale klamiesz wuefisto, tu piszesz ze ty masz powyzej czworki, zoneczka dwojke a tu wklejam co napisales na innym temacie "Cała prawda o UK. Tam juz siedzą prawdziwe życiowe niemoty. Ja juz trzy miechy w PL. Prace znalazłem po dwóch dniach, zona po tygodniu. Mamy na trzyosobowa rodzine 5 tys. To sa porządne pieniadze w PL, bo ceny sa trzykrotnie niższe. Dobrze ze to bydło tam siedzi. W PL ich nie potrzebujemy. " porzadne ceny w POlsce, zal mi ciebie, paliwo drozsze niz w innych krajach, zarcie drogie, o reszcie nei wspomne wegetujesz i pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×