Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tringol

A ja mieszkam w PL i smieje sie z was nieudacznikow za granica

Polecane posty

Gość gość
Gnij w swojej codziennej niezmiennej rutynie do konca swojej wegetacja a ja bede korzystala z zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystać z zycia na brytyjskim zmywaku, to dopiero trzeba mieć fantazje hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłam z UK i już nigdy tam nie pojadę no chyba że w odwiedziny do znajomych ! tam jest okropnie !! to życie nudne byle jakie rutyna rutyna rutyna ! i ci ludzie wciąż gadający o pieniądzach pracy , obłudna uprzejmość zero spontaniczności !!! to kraj zdecydowanie nie dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jasnowidz wie co robie haha z ta roznica ze to ja na zmywak wysylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jest tyle rozrywek najwyzszej jakosci ze leb peka, trzeba byc totalnym przyglupem i ciulac kazdego funcika zeby sie tu nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uK sa rozrywki ale was polaczki na nie nie stac aby wydac 20f na royal theather of london bo wynajmujecie pokoj , w PL nas stac na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bany debilu pokoj 200f :D tu kazdego stac na wszystko pezyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie stac cie na nic smierdzielu na montowni w jukeju, gnij w jukeju do konca swoich zassranych dni szmato emigracyjna nie chcemy was w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO pozostaje tylko wylanie gowna w necie bo w realu nikogo to nie obchodzi :D je/bany przyglup ciesz sie ze ci odpowiedzialam i zawies wydruk na scianie i wal konia do tego bo nikt nigdy ci wiecej uwagi nie poswieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no wlasnie nikogo twoje pomyje nie obchodza smierdzielu gnij sobie w jukeju zdrajco polski i nie wracaj bo w ryj tu dostaniesz od patriotow tworzy sie grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy, ktorzy sie tu kloca to przyglupy i poyeby. Ci co nadaja na anglie to ex-zmywaki a ci co na polske to jakas biedna cyganska swolocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj grupa je/banych bingolowych pedalow bueheheh w ryj lubia brac siusiory kumpli :D wstetne cweluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu ty kretynie uwazasz ze korzystasz z zycia w POlsce? To ze nie korzystales w jukeju bo ciulales kazdy grosz to twoj problem, inni korzystaja a w Polsce to ty mozesz np latem pojechac na chwile nad baltyk, ktory jest zimna, smierdzaca brudna breja, a zima moze w Zakopcu ci sie uda snieg zlapac jak ci rpacodawca akurat da wolne nie widziales niic ladnego parszywcy a swoja droga z dwoma kolesiami mieszkales? zonka wie ze ty lubisz ba ra bara z chlopacami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat pociulal i teraz zyje jak pan u siebie, a nie tak jak ty nieudaczniku, cale marne zycie na wygnaniu, co masz caly dobytek w reklamowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha , ty naprawde downo widziales ja mieszkam od roku!!!! od roku!! nie w Jukeju, mam mieszkanie wynajete, ale duze, meble, sprzety za wlasna kase , oboje z mezem pracujemy i zyjemy jak w Polsce; Co ja mowie, lepiej niz w Polsce; jesres idioto, bo to nie wygnanie, to moj wybor;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupowac meble nie do swojego mieszkania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie żyć na kantonach albo z reklamówkach .no to dopiero myślenie .mieszkam tu, dzieci w szkole to i meblebi reszta musi byc? W Polsce na wynajętym nie masz mebli ? Zresztą w Polsce dużo ludzi wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten prymitywne tylko właśnie reklamówki potrzebował bo on uważa coulanie kasy za normalne.nie przyszło mu do głowy że komuś się może idąc i że potrafi się a symulować ze społeczeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpuszczac ye banych zdrajcow do polski niech gnija w swoim jukeju z grzybem w lazience i dwukurkiem xD cebulaki hahahahaha, prawdziwy Polak zawsze mieszka w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki-zmywaczki i asymilacja hahahahaha dowcip roku. Przeciez was tam nienawidzą, jestescie współczesnymi Cyganami Europy, bez kraju, bez korzeni. Zwykle dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha , ty naprawde downo widziales ja mieszkam od roku!!!! od roku!! X X IIerdolisz juz od roku jestes na emigracji? Wow ale kozaczyna z ciebie kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką różnica dla ciebie debilu że jestem od roku na emigracji ? Zakladasz tyle debilnych tematów polmozfu że sam już nie nadazasz że szczekanie.napisałam od roku bo pisales gowniarzu że ludzie są na wygnaniu latami.a teraz się ustosunkuj do tego że napisałes że prawdziwi Polacy nie wyjeżdżają.to ty kim jesteś.zerem .a o tym co kto robi i czy jest prawdziwym Polakiem nie ty będziesz decydował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwo, ja do ciebie nie pisalem. Przeczysc sobie lacza w necie, bo masz jakis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty złamany kutafonie przeczytać sobie zwoje w moozdzku .nievchlej tych hujowych szczynowatych piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez bo cie zaraz wyroocham pod ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko stac cie przyglupie powiadzasz? To czemu wynajmujesz pokoj? xD Hahahahaha tepy wiochmenie, gnij sobie w tym deszczowym jukeju z dwukurkami w lazience, ja w PL mam piekny domek dobra prace a jak sie guzik umie to sie ucieka do uk heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tylko narzekać umieszci dzielić się swoimizonkami.to w jukehu zostales operatorem ? P********z zlsmasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śmiejesz sie, a walisz piescia w sciane z zazdrosci,bo jestes nieudacznikiem i sobie w UK nie poradziles, bez jezyka,bez wyksztalcenia,bez pracy. Najsilniejsi przetrwaja. C***y jak ty wracaja do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×