Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tringol

A ja mieszkam w PL i smieje sie z was nieudacznikow za granica

Polecane posty

Gość gość
PODZIELAM POGLAD. Tak chyba jest ze wielu sobie nie radzi, uciula jakis grosz i uwaza ze cos osiagnelo, bo stac ich na wydanie troche kasy w POlsce normalni ludzie zyja w danym kraju z rodzinami, no i to ejst emigracja a nei ciulanie kasy by cos kupic w Polsce, to chore i dobija sie na kontaktach z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciulacze to tepe c***je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walić nieudolnych smieci, co zyja z dnia na dzien. Pieprzeni menele społeczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciulacze mysla, ze zabiora funciki do grobu :D a na fajna buty patrza z zazdroscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego sie smiejesz autorze ? Nie widze nic smiesznego w fakcie mieszkania poza Pl.. Skoro urodzilam sie w jednej wsi , to mam z niej nie wyjezdzac i cale zycie spedzic w tej samej dziurze ? Czemu , co cie tak ogranicza autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy, para malzonkow, oboje po studiach (technicznych) i wielu latach pracy, dobra znajomosc jezyka. Zarobki w sumie 5000 Euro (na reke, juz po odciagnieciu podatkow i obowiazkowych ubezpieczen. Mieszkanie wlasne w pieknej dzielnicy - splata 1000 Euro miesiecznie. Reszta oplat plus zarcie - nastepne 1500 Euro. To co zostaje, to do dyspozycji. Sprobujcie osiagnac w Polsce taki standart zycia bez kradziezy, oszustw albo kariery politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pecha urodzić się w zaścianku Europy zwanym PL. Ale naprawiłam ten błąd. Od czterdziestu lat jestem obywatelką szwedzką a do PL przyjeżdżam raz na dziesięć lat na krótkie wakacje. Po tygodniu mam dosyć. Tam się nic nie zmieniło od Mieszka I. Pod niektórymi względami jest gorzej niż było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytanie po co scierooo przyjeżdżasz do Polski skoro to taki zaścianek ? wypier...laj i się nie pokazuj w naszym pięknym i jeszcze nie zepsutym sodomą i gomorą jak cała reszta zachodu - kraju !! won podłe suczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niemcy, para malzonkow, oboje po studiach (technicznych) i wielu latach pracy, dobra znajomosc jezyka. Zarobki w sumie 5000 Euro (na reke, juz po odciagnieciu podatkow i obowiazkowych ubezpieczen. Mieszkanie wlasne w pieknej dzielnicy - splata 1000 Euro miesiecznie. Reszta oplat plus zarcie - nastepne 1500 Euro. To co zostaje, to do dyspozycji. Sprobujcie osiagnac w Polsce taki standart zycia bez kradziezy, oszustw albo kariery politycznej. xxx i co ? jak życie w DE :) cały dzień w pracuni :) potem zakupki i przed tv co nie :D raz albo dwa razy w roku urlopik wow a cała reszta roku kupa kupa i jeszcze raz kupa ...co ty myślisz że w tym syfie jakim są Niemcy sama żyjesz i nikt nie wie jak tu wygląda życie na co dzień ? :) chata wow kasa wow nowe auto wow i wiesz co......rzyg totalny !!! życie dla pieniędzy to życie degeneratów ludzi bez zainteresowań prócz podstawowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, czyli w Pl mozesz rozwijac zainteresowania inne niz przetrwanie :D ? To wymien je :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją p***bkien prxyjezdzam do Polski boam grob mamy a tobie gowno do tego.jak ktoś chce to przyjedzie .ty jesteś chody trpy c***u.miłego weekendu tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty w Polsce jak żyjesz,jeśli nie pracujesz to zapewne cały dzień przed TV i kafe co? A wakacje ? Chyba obchód miasta i wypicie piwa w parku.ją mam co weekend wyjazd w fajne strony a e Polsce pogoda c*****a i się siedzi w domu.mieszkam e Nicei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niesamowite, a jawyjeżdzam co roku na trzy miesiące i jakoś mnie nie posrało jak ciebie. A praca jest w pl wyspecjalizowana , ale tłumok jak ty nie mógł tego ogarnąć. Jakoś moi znajomi w różnych branżach zarabiaja od dwunastu tysięcy w górę. Jakie branże ? Własna firma z wyrobami ze skóry, zarządzanie centrami handlowymi, programowanie. Ale co ty wiesz w swoim dawnym ddr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty palancie na trzy miechy wyjezdzasz.służbowo ? No i vo z tego że zarobusz tyle kasy .po pierwsze watpie a po drugie Mam nadzieję że oszczedzasz na szpital bo jak cię jakieś chorobami w tej Pokandi odpadnie to strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeżdzę służbowo, jeżdzę na wakacje. Czytaj ze zrozumieniem. Zabolało helgo od klausa? Ty lepeij pilnuj tyłka żeby ci na specjałach bawarskich nie urósł. Jak widać polak za granicą pozostaje imbecylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka o przetrwanie to proza życia w PL. Ten kraj to historia walk, nieszczęść i wszechobecnej biedy. Dla 5% (a może nawet mniej) złodziejaszków, kleru i polityków eldorado. Nie ma lepszego na świecie. Młodzi ludzie s********ją stąd że aż się kurzy. I gdybym był w ich wieku to zrobiłbym to samo. Każdy dzień życia w tym niby europejskim kraiku to dzień stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy dzień spędzony w syfie zachodnim to dno czarna rozpacz i marazm :) odwiedzać tę hołotę z zachodu to ja mogę jedynie przejazdem na urlop :) w Polsce jak ktoś ma dobry zarobek to żyje w pełni życiem nie to co matoły z zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ---- to siedz sobie w twojej smierdzacej muzułmanskiej szwecji blacharo i gnij w szariacie zakaz wjazdu do PL szmatom antypolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha racja powyżej - za 10 lat bez burki będzie sie bała na ulicę wyleźć juz dfzis Szwecja to njabardziej niebezpieczny dla kobiet kraj Europy . Gwalty masowe rozboje napady w tym kontekście plucie na Polskę to objaw debilizmu . A propos w ostatnich 20 latach zmieniło sie u nas coś na plus w Szwecji raczej na minus i to wielki minus . Goteborg to juz prawie Afryka nie Europa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto ja zg****** jak koza jest od niej ladniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty prymitywnie tylko o Jukeju piszesz a jak ktoś się odezwie to wszędzie byłeś a widać ten zj***e genetyczny że jesteś wybitnym znawca od islamu.ciekawe Hakim cudem kobieta która mieszka za granicą z mężem Polakiem, miałaby nosić Burke.dlaczego ludzie żyją obok siebie i nikt nikogo nie zmusza do innej religii? Bo to są ludzie cywilizowany ? A tacy jak ty Pokaczki to są tak dobrzy że ostatnio mówili w TV, że do jakiejś wiochy ma przyjechać 100 muzułmanów do ośrodka Caritas i Polacy już się boją.szkoda słów .a ty ciulaczu , trenerze vel sprzedawca skór spędzający długie miesiące bezrobocia na kafe bujaj się że swoimi teoriami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eebana jak jeszcze jest w temacie, widac ze cale dni na kafeterii spedza to i wszystkie watki przeczytane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wybieram sobie mebelki do sypialni za 20 pare tysi. A wy emigranciki mozecie sobie najwyzej po przecenkach polatac w Argosie. Ale nie martwcie sie moze kiedys w pokoju jedynce zamieszkacie, to i jakas szafe sobie kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie moja siostra mieszka w Londynie 10lat i kupiła mieszkanie za 270tyś funtów,w Polsce nierealne do zarobienia,a pracuje w sklepie z odzieżą dla dzieci,ja mieszkam w Polsce i nie zamierzam stad wyjeżdzać,ale nie wolno nikogo obrażać za to,że ma inne poglądy,to,że wyjechało tam dużo patoli to z korzyścią dla nas mamy spokojniej w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież polaczki są tam tym samym co u nas Ukraińscy. Oni też uważają, że w PL mają na chleb, jedzenie, czynsz, a na Ukrainie tylko głód i nędza. Tylko, że w PL są marginesem społecznym tak jak polaczki w uka. Pieprzone dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie moja siostra mieszka w Londynie 10lat i kupiła mieszkanie za 270tyś funtów xxx buahahahaha taaaaa jasnee :D wychodzi ze odkładała ponad 2200f co miesiac :D :D pracujac w sklepie z odzieżą , ale piepszyscie głupoty zmywaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bingol potrafi odkladac 2000f z minimalnej :D pier/dolony bajkopisarz na garnuszku u mamusi w polaczkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wynajmuje w UKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×