Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tringol

A ja mieszkam w PL i smieje sie z was nieudacznikow za granica

Polecane posty

Gość gość
Dostałem podwyżkę pisdeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracke mial niby zalatwiona, juz na niego czekala w PL, wodeczka tez i znajomi odliczali sekundy do jego powrotu :D a tu pisze ze znalazl w 2 dni, kolejne bingolowe klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfff:D Mój dom jest z cegły, kran mam normalny:) Spłacam kredyt hipoteczny, ale daję radę z palcem w nosie. Nie mam porządnego ogrodu, fakt. Kawał trawnika, na który okna mają sąsiedzi. ALe mieszkam w centrum dużego miasta. Poza tym dwa razy w roku latam na wakacje. Nie nazwałabym siebie nieudacznikiem, ale Ty pewnie wiesz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę boli was dopka, ze po powrocie znakomicie radzę sobie w PL. Nieudacznicy pieprzeni. W UKa radziłem sobie lepiej niz wy smiecie, praca team leadera za ponad 2 tys funtow, to dla was abstrakcja, a dla mnie śmieszne pieniadze i stanowisko. Ja wole mieszkac w PL. Sram na wasz jukej, nie mylić z UK z ktorym nie macie nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieram z bolu doooopki :D tez mi filozofia, radzic sobie za granica a tym bardziej w swoim kraju :D no powiedzmy gdybys wszystko ogarnal zupelnie sam bez niczyjej pomocy, czy rodziny czy znajomych to wtedy moglbym sie zgodzic ze to jakis tam wyczyn ale przeciez tak nie jest np sam, zupelnie w ciemno na pewno bys za granice nie wyjechal wiec nie chojrakuj tak na jakis nieznaczacym forum, wiekszosc w tym ja, wchodzi tu czasami tylko dla beki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co wriciles tyrsjac na dom z kredytem i już des razy do roku latasz na wakacje? O zesz k***a , aleasz tępo! A tysiaka ci w przeciągu tygodnia fali e tobocie 0 bajera jak chuj! I jeszcze hipotekę plscisz, ją też mam we Francji kran normalny, ale się tym nie szpanuje.a latanie to teraz chyba luksus Nie jest.byłam niedawno w Barcelonie za 44 euro , a we wakacje w Palermo za 70 euro i w Polsce za 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwy, spokojny i spełniony człowiek nie trzepie się na babskiej stronie zakładając 10 tematów dziennie. Jesteś małym, zalosnym nieudacznikiem, któremu nie powiodło się z życiu i taka jest prawda. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Polsce robolem emigracyjna szmato,ale zarabiam wiencej ot ciebie dzifko. Na emigracji w Jukeju potrafilem najlepiej zmyac gary scieroDlatego tak szybko mnie awansowali na brygadziste . Poza tym mam studia i dorabiam jako sędzia piłkarski smieciu. 6 tysiecy to w PL pieniadze pozwalające na godniejsze zycie niz twoje, nieudolna kreaturo społeczeństwa. Wszystko mamuciątka tańsze suko. Dzieki jadaniu trzech posilkow zlozonych z fasoli w puszce i piciu wody z prawego kranu, tzn zimnej jestem zduf jak ryba i oszczedzilem kaske, Moglismy z zonom kupic kilka mebli uzywanych do naszego mieszkanka, a mieszkano nie z dykty o nie sciery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego sie smiejesz lemingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem w Polsce robolem emigracyjna szmato,ale zarabiam wiencej ot ciebie dzifko. Na emigracji w Jukeju potrafilem najlepiej zmyac gary scieroDlatego tak szybko mnie awansowali na brygadziste . xxx no i jesteś spoko gość ! szkoda nerwa tracić na dziffke co żyje z benefitów w dodatku na utrzymaniu męża :) daruj sobie z tej pustaczki człowieka już nigdy nie zrobisz ale wiesz co i kto z niej zrobi ? życie ;) już nie długo dostanie tak w pisssde i na gaz ...że jej się odechce wychwalać UKejski syf :) Już nie długoo....ci co nawięcej warczeli na Polskę dostaną za swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zezarles juz dzisiejsza dawke kalu? Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ukejski syf to tylko widza ci co im tam nie wyszlo pier/dolony przyglupie i zyli jak menele czyli trolle z kafe, w pokoiku w 4ch? Wtf? :D Za to ci ktorym wyszlo to sa w ch/uj szczesliwi, jak nigdy w Polsce... i nigdy by nic zlego na UK nie napisali, to inny swiat niz Polska (nie sr/am na Pl tylko takie sa fakty), nawet z tymi "czarnuchami i ciapakami" nawet oni w wiekszosci przypadkow qrwa sa lepsi od tych nienawidzacych wszystkich je/banych rasistow polaczkow ktorzy obruszaja sie na widok innego koloru skory. Zobacz reakcje polaczkow na czarnego w Pl na ulicy buahahaha co za prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32,5 tysiaca bedzie sprowadzonych a nie tak jak wam pisza I mowia kilka tysiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak ty szanujesz swoją żonę? Nie każda kobieta żyje na socjalu.szowinisto i totalny jedynie idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze robolkowi sie nie podobalo w uk.... nawet rumunki nie chcialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiarzu z dziś ty sie o moja Polske nie martw. Patrz co sie u ciebie dzieje w tym kolchozie. Niedlugo tylko kozy bedzies mogl doopczyc :D albo czarne worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju sa plusy i minusy... Jak ktos widzi same minusy to wiadomo, ze byl na zmywaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w Polsce plusy zostały przysłonięte przez minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na was nieudacznicy z Jukeju. Nic tam nie osiągnęliście, bo to nie sztuka gary zmywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, jak ktos mam mozg i mysli to znajdzie dobra prace w PL i nie musi wyjezdzac do zagrzybionego uk z dziwnymi dwukurkami w lazience i bez gniazdka hahaha, dzisiaj polska ma super perspektywy i tu bedzie rosla penska a uk sie cofa znajoma wrocila ostatnio bo jej firme przeniesli do pl i musi szukac nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze cholota wyjezdza z mojego kraju :) jeszcze, zeby ta cyganska swolocz siedziala w rumunii to byloby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyjezdzam z PL bo mam tu ładne mieszkanko i domek i normalny zlew i lazienke bez grzyba i fajna pogode w przecieiwnstwie do uk gdzie ciagle pada i nie ma pieknej jesieni jak w polsce, uk to syf tysiace pakoli i ciapatych i polaczkow niszczy ten kraj gnijcie tam polaczki za 1500f przy wynajmnie 700f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce fajna pogoda? To pojechalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kranem to jest tak, ze nie wszyscy mieszkaja w starym mieszkaniu socjalnym bejbe :D to dla single mothers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, ja nigdy takich zlewach nie slyszalem, ale zes sie tam wyrobil jak gowno w przereblu, ja p*****le dzisiaj podawali ze co roku coraz wiecej ludzi emigruje z Polski, a ci co wracaja zaluja; Dobrze ze wrociles, neidlugo ci dokoptuja Syryjczykow itp bo masz nadmetraz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracam i nie zaluje, i nie znam takich co by zalowali po powrocie. Zostaja wlasnie taki tepe dzidy ktore nie maja z czym wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha wrocilem i noe żałuje, wiec pisz za siebie tępa dzifko z brytyjskiego zmywaka. W UKa zostają sami nieudacznicy i przegrancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×