Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Oddział zamknięty

Polecane posty

Gość gość
Syzyf jak zwykle dał radę 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
I ja też trochę pomogłam Midi :) Cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, Muszka 🌻 Uścisnę, zanim zginiemy w pierzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia, CiZia co dopiero założyła ten ;) Licznik postów zawsze będzie nam się psuł, bo przyczyna nie zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaintrygowany_Ciekawską
To ja też chętnie napiszę podanie. a co powinno być na zdjęciach które mam dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Zaintrygowany :) hmm co powinno być na zdjęciach? na pewno coś, co mnie zaciekawi :) :classic_cool:. Zaskocz mnie :D dziewczynki 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodkich, Musia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaintrygowany_Ciekawską
To w takim razie wstrzymam się do jutra. I może uda mi się coś zaskakującego narychtować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spać dziewczynki, bo gasiora zawołam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie się coś działo? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym gąsiorem to zartowałem :-( .Ktos tu jest chory psychicznie...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie moje wspólne wino i wspólne łóżko? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie normalni w nienormalnym otoczeniu rozróżnijcie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻[kwiat Wawo Wawo Wawo Gdzie jesteś? Bliska moim myślom Chciałbym ci powiedzieć Wszystko w życiu miałem już Wszystko oprócz ciebie Bliska moim myślom A dłoniom daleka Chyba nawet nie wiesz, że Że na ciebie czekam ❤️❤️ Daj mi dzień, jeden dzień Jedną noc, jeden sen To powinno znów wystarczyć Mi do jutra Daj mi dzień, jeden dzień Jedną noc, jeden sen Chociaż wiem, że chyba noc Będzie za krótka Bliska moim myślom Marzeniom daleka Może nawet nie wiesz, że Że na ciebie czekam Bliska moim myślom Pragnę ci powiedzieć Że do prawdy wszystko mam Wszystko oprócz ciebie ❤️❤️ Daj mi dzień, jeden dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo mam nadzieję że odwiedzasz forum 😭 ❤️❤️❤️ Jestem bawidamek i damy zabawiam Wierność przesada Teraz takie czasy nastały Jedna lubi sex druga robi p.. To ja bawidamek i damy zabawiam Z reguły kobiecie nie odmawiam Niby jak można odmówić pieszczoty Kiedy kochanie na wszystko lek złoty Ja kuszę i namawiam uderzam i spadam Bo ja na zmysłach gram Jedna chwila i pod sobą Cię mam Ja wiem Ty tego chcesz Wiem że lubisz mnie na sobie mieć Juz dziś spełnię twe sny Bądź gorąca i nie mów nic. Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zapinam Nieważne jaka ruda blondyna Dwadzieścia więcej może latek miały Co mi do tego one same tego chciały To ja bawidamek co lubi grzeszyć Czy masz doła, mogę Cię pocieszyć Jestem jaki jestem i nie chcę zmiany Masz ochotę zaraz pogadamy. Ja kuszę i namawiam uderzam i spadam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfomanka z Wawy
gość dziś / spiepszaj leszczu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo 🌻 Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×