Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Oddział zamknięty

Polecane posty

Gość gość
Wawo❤️ Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe 👄👄👄 WAWO Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe x2 Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAWO👄👄 Gdzie jesteś??? Jestem bawidamek i damy zabawiam Wierność przesada Teraz takie czasy nastały Jedna lubi sex druga robi p.. To ja bawidamek i damy zabawiam Z reguły kobiecie nie odmawiam Niby jak można odmówić pieszczoty Kiedy kochanie na wszystko lek złoty Ja kuszę i namawiam uderzam i spadam Bo ja na zmysłach gram Jedna chwila i pod sobą Cię mam Ja wiem Ty tego chcesz Wiem że lubisz mnie na sobie mieć Juz dziś spełnię twe sny Bądź gorąca i nie mów nic. Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zapinam Nieważne jaka ruda blondyna Dwadzieścia więcej może latek miały Co mi do tego one same tego chciały To ja bawidamek co lubi grzeszyć Czy masz doła, mogę Cię pocieszyć Jestem jaki jestem i nie chcę zmiany Masz ochotę zaraz pogadamy. Ja kuszę i namawiam uderzam i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo, jeżeli tu zajrzysz, to pamiętaj że tęsknię ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo❤️ Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tęsknię za GosciemWawa. Gdzie on się podziewa? Gdzie jest? Wróć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa odszedł z forum????nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawy tu nie ma :-( odczep się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnapalona
Przerobilam Wawe i dal sie wkrecic na spotkanie:-) jest niezły:-) blondyn:-) niebieskooki:-) udaje spokojnego i niesmialego ale w oczach blysk szalenstwa:-) zawsze sie usmiecha:-) jest slodki:-) zawsze mily:-) ciacho:-) mniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa, WAWA jest mniam, mniam 👄 Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym świecie Mężczyzna musi podobać się kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradzę babe Musi mieć władzę bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na próżno nawijanie Chcesz słyszeć z moich ust babe babe czekasz już Czułe słowa lukrowanie i to Cię kręci o je kochanie Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie mów Chcę być Twoim babe Babe babe chcę słyszeć znów Ciepłe słowo babe babe Tu tubi dubi dua chcę być Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wróci Wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×