Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sasiad zlal

Polecane posty

Gość gość

Pelnoletnia corke , pasem , Zanim to zrobil to przywiozla ja policja do domu , siedzieli z pol godziny u nich i rozmawiali, a jak wyszli to ojciec jej wlal Wiem ze troche przegina ta dziewczyna wiecznie jakies wybryki robila Widac ojciec nie wytrzymal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden mądry, co leczy córkę z toksyczności rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze pelnoletnia to nic nie znaczy zeby nie dac w dupsko , skoro policja przywiozla ja do domu to niezle namieszala moze te lansko ja nauczy czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze ja zlal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam okno kuchenne na ich salon, a ze zaluzje byly u nich odsloniete , to wszystko widac bylo, Zlapal ja i pare razy jej przytrabil pasem, ale sie wyrwala i uciekla , jej ojciec jeszcze krzyczal cos , i strasznie zdenerwowany gdzies pojechal, Ale juz wrocil i robil cos na placu a jej nie widzialam , siedzi chyba w domu bo caly czas swiatlo swieci sie w jej pokoju , moze teraz bedzie grzeczna, bo ciagle cos rozrabiala od dziecka pamietam taka byla zlosnica :p i chyba pierwszy raz jej dop********i w domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niektórych tylko pas działa, więc lepiej późno niż wcale. Może coś w głowie się panience przestawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×