Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość369

Co Wam pomogło zajść w ciąże po kilku nieudanych staraniach?

Polecane posty

Gość gość
Czy ktos tu jeszcze zagląda?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaglądam... zaczynam 12 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja świecy po stosunku i olej z wiesiołka przed staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej niestety nie pomogl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mi podawał strzykawką spermę prosto do macicy. To jest najlepszy sposób, zaszłam chyba po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmisiak

A słyszałyście o Ovarinie? znajomej się udało dzięki niemu zajśc w ciąże mimo PCOS. pomaga wyregulować gospodarkę hormonalna https://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Moja siostra po poronieniach (2) stosowała taki zestaw- komputer cyklu myway do śledzenia jajeczkowania i żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal, ten żel polecił jej ginekolog. Udało się po pół roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie pomaga zajśc w ciąże Ovarin. Ma w składzie witaminy, kwas foliowy no i inozytol. Reguluje gospodarkę hormonalną i łatwiej zajść w ciąże. Ale miałam tez odpowiednią dietę, żeby stracic troszkę kg i zajśc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2015 o 17:12, Gość gość napisał:

pierwsze dziecko wyszlo nam od razu z drugim nie wychodzilo prawdopodobnie mialam cykle bezowulacyjne Od lekarza dostalam Castagnus i bralam go w podwojnej dawce.Zaszlam w ciaze w 2 cyklu z casta

Mi też właśnie pomógł Ten castagnus lekarz mi go nie przepisał tylko wyczytałam w necie że to działa I rzeczywiście pomogło mi Zaszłam od razu po dwóch tygodniach od brania castagnusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja sis używałam komputera owulacyjnego, monitorował jej lh i wówczas wskazywał czy dobrze się jest starać czy nie ma co w danym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pcos, staraliśmy się rok. Najpierw ovarin, ale on nie ruszał moich jajników, robiłam mnóstwo badań + mąż badanie nasienia, miałam cykle bezowulacyjne, potem pojawił się COVID wiec przez 3 miesiące nie chodziłam do ginekologa. 
Kontynuowalam w maju, przepisano mi letrozole na wywołanie owulacji, potem był monitoring i faktycznie pęcherzyk urósł, następny monitoring za kilka dni aby sprawdzić czy pękł naturalnie (u mnie pecherzyki rosły a potem zamieniały się w torbiele). Okazało się, że wszystko poszło zgodnie z planem i właśnie w tym cyklu zaszłam w ciąże 🙂 wg bhcg jest to 5 tydz, za kilka dni pierwsza wizyta, mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Jedynie zaniepokoił mnie wynik tsh, nabawiłam się niedoczynnosci tarczycy mimo iż badam ją regularnie, ostatnie badanie było w lutym i było ok 😕 ale skonsultowałam to z moim ginekologiem i dostałam euthyrox50. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Ovarin, bardzo skuteczny suplement , wyregulował mi hormony i udało mi sie zajśc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×