Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orange22

odchudzanie od dzis, od teraz!

Polecane posty

Gość gość
Stosowałam Slimunox przez 3 miesiace, w tym czasie oczywiście była też i dieta jak i ćwiczenia. Efekt po tych trzech miesiącach to 12 kilo mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożę Ci dietę, pomogę dojść do wymarzonego celu, razem z Tobą będę cieszyła się efektami. Nie będzie łatwo - ale będzie warto. Dostaniesz: plan, listę produktów na dany dzień, zalecenia. Zostaniesz ze mną jak długo bedziesz chciał. Cena ulega zmianie już przy drugim miesiącu kontynuacji. Do lata coraz bliżej. Porozmawiajmy :) Tydzień - 30zl 2 tygodnie - 50zl Miesiąc - 70zl Dodatkowo polecę Ci ćwiczenia, które pomogą z zdobyciu efektów. Odezwij sie na meila 24 godziny na dobę : diet.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to dieta i aktywność fizyczna .Mi w utracie kilogramów bardzo pomogła ta dieta http://dieta-lux.pl/44535 już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni9999
W AmlaSlimMax masz synefrynę, czyli jeden z najmocniejszych naturalnych termogeników spotykanych na rynku w dużym stężeniu. Jak chcesz większe osiągi na treningu bez skutków ubocznych to idealna sprawa. No i przy okazji w tym suplemencie jest amla na regulowanie poziomu cukru we krwi. Moim zdaniem teraz najlepsze połączenie, czyli amla i gorzka pomarańcza. Chodzę po tych tabletkach naładowany do wieczora. Lepiej się wysypiam. Ekstrakt z pomarańczy dopiero wchodzi na rynek polski. Pobudza średnio – intensywnie. Jak jesteś endomorfikiem to idealne rozwiązanie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się niedawno zmobilizowałam do działania. Chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu i zamawiam catering dietetyczny 2000 kcal od firmy www.dietaeco.pl. Nie chodzę już na Fast foody, nie jestem głodna w pracy i schudłam ponad 7 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - dieta i ćwiczenia to idealne rozwiązanie. ja wlasnie tak robiłam, wprowadziłam sporo soków i najbardziej mi odpowiadają soki sportfood. mega smak, bardzo fajny skład. dla mnie to dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby zajmujące sie produkcja żywności opracowują nowe drożdże Yarrowia Lapolityca - słyszeliście o tym?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×