Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orange22

odchudzanie od dzis, od teraz!

Polecane posty

U mnie na sniadanie owsianka z jablkiem ;-) na obiad udo z kurczaka(110g) warzywa dusZone na patelni,ryZ,surowka ze startej marchwii skropionej sokiem z cytryny(obiad byl bardzo kolorowy :-) ),na podwiecZorek jogurt 0% tluszcZu i 2 wafle ryzowe wieloziarniste,na kolacje jajko z tuncZykiem w sosie wlasnym i pomidor z posiekana cebulka. Bilans ok.1350 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) jakos nikt ostatnio nie pisze...Dziewczyny mam nadzieje ze sie nie poddalyscie,trzymam za Was kciuki ;-) u mnie wczoraj na sniadanie owsianka z jablkiem,na obiad pieczona piers z kurczaka z warzywami i ryzem a pozniej mialam gosci i zlamalam zasady diety tzn. Wypilam 4 kieliszki wodki smakowej szklanke soku z kartonu,zjadlam 2 delicje i kanapki z bialym pieczywem. Dzis jednak na sniadanie owsianka z jablkiem :-) na obiad planuje upiec rybe w piekarniku bez tluszczu i do tego gotowane warzywa(marchew,kalafior,brokul),takze widzicie mimo wczorajszych grzeszkow dzis wstalam z mysla ze to nie koniec mojego odchudzania i walcze dalej! :-) jezeli ktoras z Was tez "zgrzerzyla" w ten weekend w jakikolwiek sposob niech sie tym nie przejmuje i towarzyszy mi dalej w walce o wymarzona sylwetke. :-) Wszystkich ktorzy to czytaja pozdrawiam cieplutko ;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
hej ja tez sie nie zlamalam, tylko nie mialam jakos czasu na pisanie, dziecko dwa tygodnie choruje juz i myslalam ze juz bedzie ok a tu wczoraj znow to samo, zapchany nos, kaszel a wszystko sie zaczelo odkad poszedl do ptzedszkola, tak to chorowal sporadycznie, a od wrzesnia non stop chory pare dni w przedszkolu i tydzien w domu a teraz to juz masakra dwa tygodnie w domu i zapowiada sie ze kolejny tydzien tez bedzie i jutro z powrotem do lekarza.... To masz silna wole ze disisj juz dietkowo... ja bym chyba tak nie pitrafila sie zebrac na drugi dzien.... i jak na grzeszki to i tak w sumie tak duzo nie zjadlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też walczę dalej :) ja dziś na śniadanie owsianka z gruszką, orzechami i cynamonem. Na obiad będzie zupa szpinakowa z wczoraj. Na podwieczorek koktajl z maślanki i truskawek, może wrzucę coś jeszcze, zobaczymy co kupię, a na kolację jajecznica ze szczypiorkiem. Teraz duszę dynię, by sobie zamrozić. I wieczorem będę gotować obiadek na kolejne 2 dni, będzie to leczo z dynii z piersią kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co czekać i mowić "zacznę od poniedziałku" . Ja także długo sobie obiecywałam i nigdy ten poniedziałek nie nadszedł. Zawsze jakaś wymówka. Dla mnie najgorsze są wyrzeczenia, szczególnie rezygnacja z chleba mnie przerażała. Trafiłam na taką dietę opartą na blokowaniu cukru - dieta PFV http://islaverde.eu/dieta-pfv/ . Przyznam, że mnie to zaciekawiło bo można jesć pieczywo - z tym, że to specjalny chleb PFV - robię go sama z mieszanki, która kupuję w internecie. Jest to smaczne, niskokaloryczne, wysokobiałkowe pieczywo o niskim indeksie glikemicznym, stworzone bez użycia mąki zbożowej, ze zmielonych kriogenicznie naturalnych surowców roślinnych: fasoli mung i białej fasoli oraz otrąb owsianych i pszennych. Jest super bo nie chodzę głodna - długo daje uczucie sytości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obiad tak jak planowalam+ryz,na podwieczorek sucharki i jogurt,na kolacje wafle ryzowe wieloziarniste i tunczyk z jajkiem...a jutro wazenie i strasznie sie boje ale wkoncu kiedys trzeba na ta wage stanac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika87 bardzo mi przykro z powodu choroby twojego dziecka i ogolnie zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia :-* ciekawe jak to bedzie jak w przyszlym roku moj synek do przedszkola pojdzie,bo te chorobska sa okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda77
Ja odchudzam się z portalem http://www.suplenatak.pl/ . Przede wszystkim przerzuciłam się na dietę zgodną z moją grupą krwi, dużo się ruszam i staram się zawsze wysypiać. W przyszłym tygodniu też stanę na wadze po 20 tygodniach od rozpoczęcia walki z kg i zobaczymy, czy będzie sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) U mnie na sniadanie owsianka z jablkiem ;-) waga dzis pokazala 72,7 kg z czego bardzo sie ciesze- nareszcie waga spada a nie rosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
no to super ze waga spadla, to motywuje do dalszej pracy, oby tak dalej, u mnie wazenie bedzie dopiero w czwartek , takze zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Orange gratuluję ładnego spadku wagi :) zazdroszczę Wam samozaparcia, że ważycie się co jakiś czas, ja niestety tak nie potrafię i ważę się codziennie, co nieraz bywa zniechęcające. Obecnie waga stoi od soboty, no ale pocieszam się tym, że choć nie rośnie :) Ja dziś na śniadanie standardowo owsianka i od dziś będzie w takiej formie: mleko sojowe pół na pół z wodą, z łyżki mieszanki owsianej (otręby, płatki i co tam suche mam), owoc, 1 suszona śliwka i morela, parę żurawin i nasion goi, trochę orzechów i łyżeczka mielonego siemienia lnianego. @ śniadanie, dziś wypas, kawałek ciasta, którego jedynymi skłądnikami są kasza jaglana, jabłka, cynamon i stewia. Do tego trochę rzodkiewki. Obiad: Leczo z dyni, pomidora, cebuli i papryki z dużą ilością pietruszki i trochę piersi z kurczaka, smażonej bez tłuszczu. Podwieczorek truskawki z kefirem. I teraz wcinam kolację: twarożek z rzodkiewką, ogórkiem, pietruszką i koperkiem. Do tego przed chwilą pobiegałam pół godziny na orbitreku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
ja na poczatku tez sie wazylam codziennie, ale ostatnio jakos mi przeszlo i postanowilam ze bede sie wazyc raz w tygodniu... fajny przepis na to leczo... bede musiala wyprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje ;-) u mnie wczoraj na obia ryba z kasza i gotowanymi warzywami,na podwieczorek sucharki i jogurt a na kolacje salatka z szynki,kukurydzy konserwowej,ogorkow konserwowych i jajka z jogurtem naturalnym plus 3 wafle ryzowe. wczorajszy bilans ok.1280 kalorii. Dzis na sniadanie owsianka z truskawkowa konfitura ;-) na obiad bedzie zupa pieczarkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Menu: Śniadanie: owsianka z owocem z jogurtem 2 Śniadanie: Jabłko z cynamonem i 1 kromka chrupkiego pieczywa żytniego Obiad: to co wczoraj czyli leczo z dyni z kurczakiem Podwieczorek: Koktajl z gruszki i kiwi z kefirem Kolacja: Pomidory w talarki z pastą twarogowo - czosnkową Aktywność: pół godziny na orbitreku Waga: 72kg (w końcu dziś spadek :D ) Do wymarzonej wagi równo 10 kg :D Mam nadzieję, że u Was też dobrze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad mialam peczarkowa i palusZki rybne a na kolacje 2 jaja na twardo,rzodkiewki i sucharki :-)To super Dorisska ze dazysz do swojego okreslonego i wymarzonego celu! Gratuluje z calego serduszka spadku wagi :-) widze ze i ja i ty jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie z waga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję orange :) też o tym dziś myślałam, że podobnie ważymy :) To dobrze, będziemy się nawzajem motywować :) U mnie pewnie w końcu będzie ciężko, bo po ponad 10 latach wiecznych diet i efektu jo jo metabolizm już nie ten niestety.. No ale teraz staram się zmienić podejście, staram się zdrowo jeść, by później to utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
czesc dziewczyny... dzisiaj sie zwazylam... i w ciagu tygodnia z 63,8 zeszlo do 62,6 wiec jestem zadowolona, tylko ze jestem niska bo mam tylko 160 wzrostu takze do mojej wymarzonej wagi zostalo jeszcze pare kg do zrzucenia. Juz po sniadanku, czyli byla owsianka i kawa, a na drugie bedzie pol grejfruta. a na obiad jeszcze nie wymyslilam... I moj synek w koncu zdrowieje... tylko po takiej dlugiej przerwie od przedszkoka on twierdzi ze juz nie musi chodzic he he.. takze bedzie wesolo w poniedzialek na pewno jak zobaczy ze jednak musi isc.. Trzymajcie sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje monika87 :-) swietny spadek wagi jak na tydzien :-) u mnie na sniadanie byla jajecznica z pomidorem i waflami ryzowymi wieloziarnistymi a na obiad kasza z gotowanymi miesnymi kuleczkami z posiekana natka pietruszki i sosem z przecieru pomidorowego + mizeria z jogurtem naturalnym :) na kolacje jeszcze nie wiem co bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratuluje spadku wagi :) dobrze, że mały już zdrowy :) Dzisiejsze menu: śniadanie: owsianka z gruszką 2 śniadanie: jabłko Obiad: sałatka ze świeżych warzyw z pietruszką i serkiem grani Podwieczorek: talarki suszonych jabłek Kolacja: jajecznica z cebulką Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange22
Dzis na sniadanie owsianka z rodzynkami i jablkiem, na obiad miesne kuleczki z ryzem,sosem z przecieru pomidorowego i gotowanymi warzywami, na podwieczorek jogurt naturalny, a na kolacje jajecznica z pomidorem i cebulka + wafle ryzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
u mnie dzis na pierwsze sniadanie owsianka i kawa, na drugie sniadanie jablko, obiad warzywa plus udko gotowane a na kolacje serek tutti.. a jutro na sniadanie bedzie bulka z ziarnami z szynka pomidorem i ogorkiem bo juz w sumie dawno nie jadlam takiej buleczki a teraz uciekam spac bo strasznie glodna sie zrobilam myslac o tej bulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
hej.. ale cisza sie tu zrobila... na sniadaniw bulka z ziarnami z wedlina, pomidorem i ogorkiem, na drugie sn. pol grejfruta, obiad jakos nie mialam czasu na przygotowanie i byl tylko serek wiejski a na kolacje szklanka kefiru... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mnie złapało koszmarne choróbsko, więc niestety nie do końca na diecie byłam i dziś na wadze kg więcej :/ No ale dziś już mniej więcej wróciłam do diety: Śniadanie: owsianka z truskawkami i orzechami Obiad: łosoś z piekarnika i pomidory z olejem lnianym i ziołami Kolacja: chyba (bo jeszcze dumam) będzie koktajl z brokułów, tylko nie wiem czy na słodko z kiwi czy na słono z czosnkiem.. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
witam... to wracaj Dorisska do zdrowia jak najszybciej... u mnie dziecko dopadla jelitowka wiec mam obawy ze tez moze mnie to samo dopasc... dietowo jak na razie ok.. nawet malo dzis zjadlam na sniadanie owsianke, na drugie jablko, na obiad salatka warzywna, a na kolacje nie bylo czasu bo przy dziecku musialam siedziec, a staram sie po 18 juz nie jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange22
Czesc dziewczyny :-) przepraszam ze nie pisalam ale przez ostatnie dni naprawde mialam duzo zajec i spraw do zalatwienia i w dzien nie bylo kiedy napisac a wieczorami bylam taka padnieta ze zasypialam jak dziecko...caly czas probuje jesc dietetycznie chociaz wprowadZilam tez slodkie rzeczy do jadlospisu takie jak kisiel i budyn a dzis wieczorem upieklam ciasteczka owsiane ktore mialam sprobowac dopiero jutro ale nie wytrzymalam i zjadlam jedno-bylo pyszne ;-) Synkowi chyba tez smakowaly bo zjadl odrazu 3 i nie narzekal :-) dzis na sniadanie mialam serek ziarnisty z piatnicy z takim musem jagodowym i wafle zbozowo ryzowe,na obiad zupa ryzanka i zestaw 3 surowek, ciasteczko owsiane na kolacje plus jajecznica z szynka i cebulka i wafle ryzowe wieloziarniste :-) jutro na sniadanie planuje owsianke z gruszka, na obiad makaron razowy z sosem z piersia z kurczaka, na podwiecZorek jogurt 0 % tluszczu Tutti i sucharki a na kolacje moze wafle ryzowe z twarozkiem i pomidorem :-) TrZymajcie sie dziewczyny! Pozdrawiam cieplutko! ;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie masz za mało zielonych warzyw w jadłospisie. Powinny być one codziennie. Dieta to nie tylko kalorie ale o wiele bardziej złożony proces. Każda zjedzona rzecz pociąga za sobą reakcję hormonalną. W skrócie mówiąc to co jesz w zależności od poziomu hormonów jest albo magazynowane jako tłuszcz albo spalane. U 97 % kobiet zaburzony jest poziom hormonów i dlatego nie możemy schudnąć. Nawet jak trzymamy dietę, to nasze ciało zamiast pozbywać tłuszczu magazynuje go ;/ Dopiero pozbycie się złych hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu i wyprodukowanie nowych odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu pozwala schudnąć automatycznie. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę. Więcej możesz się dowiedzieć na http://skutecznadieta.com.pl ale w wielki skrócie Ci powiem żebyś jadła więcej zielonych warzyw – sałaty, ogórka, kalafioru, jarmużu i innych. Najlepiej do minimum 2 posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×