Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orange22

odchudzanie od dzis, od teraz!

Polecane posty

Hej Wszystkim :-) u mnie na sniadanie owsianka z jablkiem ,na obiad beda pierogi z serem,na podwieczorek pewnie bedzie jogurt z sucharkami a na kolacje moze salatka z chuda szynka,jajkiem,kukurydza konserwowa,pomidorem i ogorkiem swiezym + jogurt naturalny. U mnie synek chyba cos zlapal bo kicha i ma katar(chociaz u niego to czeste bo ma alergie i astme) ,podejrzewam ze go przewialo jak chodzilismy ostatnio po cmentarzach.W nocy mial goraczke,ale podalam mu lek i narazie jest Ok.Dzis go jeszcze poobserwuje a jesli znow bedzie gorzej to jutro nie mam wyjscia i prawdopodobnie czeka nas wizyta u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaP
Hej dziewczyny, muszę Wam się pochwalić, że moja walka trwa już 5 miesiąc i uwaga - udaje mi się w tym trwać. Mało tego, tak przyzwyczaiłam się do zdrowego jedzenia, że nie traktuję już tego jako dietę, tylko chyba zmieniły mi się nawyki żywieniowe. Ale samo zdrowe jedzenie to nie wszystko. Zaczęłam ćwiczyć crossfit ( właśnie tam na Naramowicach, o czym jedna z Was wyżej pisała) i dopiero od czasu jak ćwicze widać efekty! Trochę ciężko na początku, ale jest tam taka fajna atmosfera, że aż chce się przychodzić na treningi. Polecam wszystkim, którzy chcą widzieć efekty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ze 70 kg zrobiło się 59 kg. Ważę sporo kg mniej. Oczyściłam swój organizm z toksyn i waga zaczęła automatycznie spadać. Zdrowo 1kg tygodniowo ,bez efektu jo-jo. W końcu mam ciało o jakim zawsze marzyłam! <3 Polecam wam poradnik,dzieki niemu jestem szczesliwa - www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka44
Też dziś zaczełam ! już jestem po pierwszym śniadaniu , na drugie mam jabłko z bananem . No a po pracy lece do apteki po therm line fast , moja koleżanka cm straciła przy tym suplemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
witam.. u mnie synek tez znowu chory, ma zapchany nos a na dodatek w nocy tez byla temperatura, i mnie chyba tez cos bierze bo gardlo mnie boli, wiec nawet sie jesc tak za bardzo nie chce, na sniadanie byla kawa i dwa jablka, obiad zupa dyniowa plus pestki slonecznika a na kolacje bedzie serek tutti 0% ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika87 okazalo sie ze synek ma zapalenie oskrzeli i bierze antybiotyk,mnie teZ wzielo od wcZoraj kaszle,kicham,katar,bol gardla-wsZystko naraz...dzis na sniadanie owsianka z jablkiem,na obiad zupa jarzynowa,na podwiecZorek jogurt i sucharki a na kolacje moze jajecZnica(jeszcze zobacze). Trzymajcie sie dziewczyny! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motywacja, to połowa sukcesu, tylko w moim przypadku nie bardzo wiedziałam od czego zacząć. Udałam się do specjalistów z poradni coio i tam dowiedziałam się sporo o zdrowym żywieniu i o ćwiczeniach. Trzymam się mojego celu i już zeszłam z 9 kilogramów, jeszcze troche mi zostało, ale już bliżej niż dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
oj to dosyc powaznie zachorowal jak ma zapalenie oskrzeli... ja tez bylam z malym w ponoedzialek i niby nic powaznego ale katar nic nie przechodzi, kaszel rowniez a do tego juz druga nocka z rzedu jak budzi sie w nocy bo temperatura jak dzisiaj bedzie to samo to jutro znowu wizyta u lekarza..u mnie na sniadanie kawa dwa jablka, na obiad tak jak wczoraj zupa dyniowa a pozniej jeszcze nie wiem co bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 87
hej... u mnie na sniadanie byla kawa, dwa jablka, na obiad udko wedzone plus buraczki, a na kolacje bedzie jogurt naturalny z pestkami slonecznika. u mnie dzis waga pokazala 60,5 ... juz nie moge sie doczekac az zobacze 5 z przodu... tylko dla mnie najgorsze jest wychodzenie z diety i utrzymanie wagi... pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_w
A myślałyście, żeby do diety dołączyć zabiegi? Mam na myśli np. Redustim czyli zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej. Siostra robiła serię dwunastu takich zabiegów w Vici Clinic w Krakowie i efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Czy mozna sie do Was przylaczyc? :) Ja w zasadzie zaczelam juz dawno, bo w kwietniu, ale ostatnio waga stoi w miejscu, a ja mam gigantyczny apetyt, potrzebuje, zeby mi ktos motywacyjnie nakopal do tylka :D Jak sie zgodzicie mnie przyjac, to zaraz lece nadrabiac czytanie forum od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na diecie 1000kcal, którą znalazłam tu: http://beactive.pl/diety/dieta-1000-kcal no i muszę powiedzieć, że waga leci szybko ;) do tego jakieś ćwiczenia, no i myślę, że nie bedzie jojo po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumeka
Zastanawiam się nad pójściem do dietetyka... ale nie wiem czy mi to coś da... podoba mi się oferta http://www.szczuplabyc.net i chyba o wiele lepiej jest zaufać osobie, która się na tym zna niż tak na oko smamemu jakieś diety stosować? Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarina
Stosując Foreverslim mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Kurczę chciałabym schudnąć 15 kg ale z motywajcą u mnie bardzo źle. Co schudnę 1-2 kg to zaraz waga idzie w górę i wszystko od nowa. Odkryłam wczoraj Programy odchudzające - http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/ i nie wiem czy się nie zapiszę. 8 dni to nie dużo a może akurat uda mi sie zdobyć jakąś dodatkową wiedzę i motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga55
Wiesz może poszukaj kogoś kto zechce się odchudzać z Tobą ? Wraz z mężem gdy trenowaliśmy osobno nie było to samo , brak nam było motywacji. Teraz jest o wiele lepiej. Mąż bierze suplement therm line man by szybciej zrzucić wagę a ja tylko się zdrowo odżywiam ponieważ już doszłam do wymarzonej wagi. Tobie też polecam taki system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onedreamer21
osobiście nie używałam, ale używałam owoce acai, które u mnie sprawiły cuda!! zrzuciłam 12 kg! oczywiście do tego dieta, nie jakaś stricte, oraz staralam się ćwiczyć.. mimo wszystko dla mnie efekt jest niesamowity i na długo zostanę przy tym .. http://nplink.net/6gDB0pT5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shogella
tak jak tu zostało opisane, kontrolować co się je i w jakich ilościach oraz dużo ruchu !! Ja mogę polecić z autopsji że Zumba dostarcza dużo ruchu, każda partia ciała jest zaangażowana . Ja już zrzuciła ok. 5 kg a chodzę na nią 3 miesiące. Ale suplement też biorę, iqgreen, jakoś tak ta zielona kawa mnie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzam się od marca w Poradni Dietalia i powiem wam, że efekty są niesamowite odchudzanie daje niezłego kopa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata567
Ja odchudzałam się dłuższy czas ponieważ od dziecka miałam dużą wagę i tak zostało mi ;/ ale z wiekiem przeszkadzało mi to bardzo i tak zaczęłam kurację z African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że działa bo schudłam w 2 miesiące 16kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana901
Dzięki Honorata! Dzięki twojemu wpisowi zamówiłam sobie również Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i moje zadowolenie jest ogromne;) czuję się fantastycznie bo widzę rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklereka27
Hej dziewczyny. Ja mam 27 lat i parę kilo nadwagi. Mój facet sporo młodszy bo ma 22 lata wyjechał właśnie za granicę na 2 miesiące. I dlatego postanowiłam się troszkę odchudzić bo przy nim się nie da! Ciągle tylko czekoladki mi przynosi i ciastka od swojej mamy ehh. A sam codziennie na siłowni karolyfer na brzuchu i biceps jak Pudzian :-) źle się z tym czuje ze on jest taki atrakcyjny a ja mam parę kilo za dużo. Chciałabym przez te dwa miesiące zrzucić jakieś 5- 6 kilo i zmieścić się w stare ciuchy. Nie będę się ważyć tyljo zmierze po.miesiacu ciuchy i po dwóch.bede na diecie 1300 - 1500 kalorii plus ******le od połowy następnego tygodnia bo teraz jesyem na antybiotyku mam zapalenie jajnika :( czy mogę się dołączyć do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklereka27
Miało być ze wysiłek od połowy przyszłego tygodnia. A na diecie jesyem of wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklereka27
Moje dzisiejsze menu Śniadanie 1 1 kromka różowa z serem żółtym i pomidorem 200 kalorii Śniadanie 2 jogurt mały aktivia plus 6 śliwek suszonych i winogron 300 kalorii Obiad barszcz ukrainski z jajem 150 kalorii flaki 150 kalorii Podwieczorek jedno ciasteczko 3 śliwki mała brzoskwinia 200 kalorii Kolacja będzie tortille graham z kurczakiem sałata i pomidorem 300 kalorii Razem 1300 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odchudzanie zaczęłam dziś z dietific w Krakowie, mam nadzieję, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie warto uwagę zwrócić na skład suplementu, który jest naprawdę świetny, nie wywołuje zadnych negatywnych następstw. W moim wypadku udało się zrzucić aż 8 kilogramów, a to w zaledwie 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×