Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki SmartWatch wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Cześć Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry smartwatch? Wejdzie się do sklepu i nie wiadomo co wybrać, np. http://do-telefonu.co/akcesoria/smart-watch/ pokazuje niby tylko 4 strony, ale dla laika z elektroniki to i tak dużo. Chciałabym aby monitorował sen, bo to podobno przydatny gadżet i wibrował przy połączeniach telefonicznych. Znacie jakiś fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska88
Mój mąż ma smartwatch marki Garett. Nie wiem dokładnie jaki model, ale wygląda naprawdę bardzo fajnie. Ma już go dłuższy czas, nosi praktycznie kilka godzin dziennie, więc wnioskuję, że jest solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randorek
Dużo zależy od tego, co wymagasz od smartwatcha. Możesz sobie wejść na stronę https://frago.pl i przejrzeć ich ofertę myślę, że coś ciekawego znajdziesz. I pamiętajcie - nie zawsze drogo = lepiej ;) Jesli czegos nie wiecie to doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się teraz udało dokupić do mojego smartwatcha folię ochronną -https://iscratch.pl/folie-smartwatch.html nie wiedziałem że w ogóle takie robia i przypadkowo na nie trafilem, nie drogie a chroni szkiełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smartwach? na electro.pl widziałam różne modele które mają fajne funcje. Myślę, że taki najbardziej spodoba się osobie w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę tradycyjne zegarki, ale na menshealth.pl widziałem kiedyś tekst o smartwatchach i jakbym miał już wybierać to tam bym właśnie szukał inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xiaomi Huami Amazfit, a dla czego? Bo ja taki mam i z własnego doświadczenia zachwalam, a te wszystkie wpisy powyżej od reklamujących się firm handlujących szajsem można trzecim palcem ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinsć
Ten z e-zegarek.pl bardzo mnie zaciekawił, elegancki i zarazem inteligentny zegarek, super :) muszę głębiej przejrzeć co tam mają w sklepie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_tonna
Ja swojej córce kupiłam pod choinke smartwatch Xblitz Kids Watch GPS-Find Me i muszę powiedzieć że jest z niego zadowolona, wygląda fajnie, ma nowoczesny wygląd. Do tego fajnie że ma moduł GSM i mogę do niej w każdej chwili zadzwonić, a cena adekwatna do jakości, warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujajsie
Jeśli dysponujesz troszkę większym budżetem, zajrzyj w zakładkę PROMOCJE na e-zegarek.pl. Czasami można ustrzelić fajnego smartwatcha za niewielkie pieniądze... a oferowany przez nich sprzęt jest markowy i wart swojej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla dzieciaka polecam ten z Xblitza https://xblitz.pl/product/xblitz-kids-watch-gps-love/. Kupiliśmy dla syna powiem szczerze przydatne urządzenie, nie dośc że normalnie połaczenia wykonuje i odbiera, godzina, stoper itd to mam cały czas pełen monitoring gdzie jest w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i spora kasa, ale to naprawdę fajny, jakościowy sprzęt - https://www.empik.com/smartwatch-samsung-galaxy-sm-r810-42-mm-samsung,p1213353552,elektronika-p Sami musicie go dopasować pod swoje oczekiwania. To idealna opcja dla faceta, porządnie wygląda, jest solidny. Wydaje mi się, że nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym wyborem byłby na przykład Amazfit od Xioami który świeci na przykład w sferisie. Idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, posada także pomiat jakości snu o którym wspominasz. Na plus pojemna bateria (ok.40 dni) oraz sama cena która obniżyła się w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utaros

Jeśli chcecie w nim biegać, uprawiać inne sporty, to najlepiej uderzać w takim kierunku - empik.com/smartwatch-mykronoz-zecircle2-mykronoz,p1143258363,elektronika-p Koszt niewielki, a kształt zegarka jest taki, że w niczym nie przeszkadza, a normalnie spełnia on swoje funkcje. Wiadomo - wiele zależy od danego przypadku, od budżetu, od oczekiwań, ale moim zdaniem te wymyślne zegarki nie są funkcjonalne. Ale to kwestia taka, jakie rozwiązanie wam bardziej odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Jak do biegania, to dla mnie JKactive dobrze się sprawdza. Cena też jest niska, jak na tę jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil29

A jaki smartwatch dla dziecka 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagaja

bardzo fajne, markowe smartwatche maja w bestcena, maz sobie u nich zamawiał właśnie. Taniej niż w sklepie stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12

Polecam zajrzeć do sklepu skynet.pl jest tam dość spory wybór smartwatchów. Sama niedawno kupił tam dla siebie teraz planuję zamówić również ten gadget dla męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci mogę polecić smartwatche Garett 🙂 one są spoko jakości, a cena jest przystępna. No i jest sporo różnych modeli do wyboru - i takiej bardziej klasyczne, jak i dla sportowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asi98

Garett jest OK. Bardzo ładne opaski szczególnie. Super się właśnie nadają do siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teolian
Dnia 25.09.2019 o 09:52, Gość Asi98 napisał:

Garett jest OK. Bardzo ładne opaski szczególnie. Super się właśnie nadają do siłowni

Jaki konkretnie masz model tej opaski? Bo chcę sobie kupić ale nie wiem który, sporo takich opasek jest różnych producentów, a słyszałam kilka pozytywnych opinii właśnie o Garett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asi98

Używam Garett FIT 15. Bardzo fajnie się nosi sie naprawdę wygodnie nawet przez cały dzień. Nie raz nie dwa zasypiam w niej, wstaję rano i ręki nie mam zmęczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harold

Gareciaki są w fajnych cenach w media expert. Sam akurat mam xiaomi, który jest trochę droższy i ma więcej funkcji, ale jak na pierwszego smartwatcha wydaje się być spoko też Garret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo
Dnia 1.11.2019 o 09:02, Gość harold napisał:

Gareciaki są w fajnych cenach w media expert. Sam akurat mam xiaomi, który jest trochę droższy i ma więcej funkcji, ale jak na pierwszego smartwatcha wydaje się być spoko też Garret

Jakiego masz tego xiaomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczi
Dnia 5.11.2019 o 11:59, Gość pablo napisał:

Jakiego masz tego xiaomi?

xiaomi amazfit GTR 42mm jest teraz w promocji w media expert, fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×