Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 mama

sama z dzieckiem, czy jest szansa na nowy związek?

Polecane posty

Gość 30 mama
Ehhh dyskusja trochę nie na temat, chyba.... Tak zostałam sama z córką. Mąż odszedł do młodszej. Nie byłam bluszczem. Dałam o siebie i o niego. Pracowałam i zajmowałam się domem. Na imprezy nie broniłam chodzić nie raz sama go zawozilam. Różnie bywało raz lepiej raz gorzej jak w każdym związku. Myślałam że skoro tak bardzo nalegał na dziecko to znaczy że jest świadomy odpowiedzialności za rodzinę. Teraz on układa sobie nowe życie a ja muszę poskładać swoje dla mojej kochanej córeczki. Najgorsze jest to że miał 10 lat żeby odejść a zrobił to jak urodziłam mu upragnione dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie od k***w, obciągajcie sobie wzajemni. Już nie poniesiecie żadnych kosztów. Z życia wiem ,że tak każdą złotówkę wyliczają biedacy. Więc was zwyczajnie nie stać na rodzinę. Na k***e pół roku zbieracie i to wasz jedyny bonus w życiu. No a jakie wspomnienia, skoro w kółko o tym piszecie. Ale tu nie siedzą ludzie, których są powyżej , a raczej od 15 k , to co wy wiecie o życiu z pasją i luksusem. Zostaje wam k****, albo stwórzcie klub wiecznego onanisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety za to nie liczą żadnej złotówki. No, chyba że te zarobione przez nie same. Wszystkie inne rozp ..lekką ręką w myśl zasady "łatwo przyszło, łatwo poszło". I nie, nie trafiłaś, tak się dziwnie składa w przyrodzie że pracujący samiec bez baby ma forsy aż nadto na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprawdę powiadam wam, wolałbym to końca życia trzepać gruchę niż związać się z typową lalą 21 wieku której jedynym celem w życiu jest szybko złapać frajera, jeszcze szybciej zaciążyć i doić frajera do usranej śmierci ew. kopnąć go w d u p ę jak tylko dziecko odchowa a w nagrodę za to że wypruwa sobie dla "rodziny" flaki dać mu d u p y raz w miesiącu zgrzytając przy tym zębami i myśląc o trenerze fitnessu (za który notabene również płaci frajer). Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mając dopy na głowie, takiej co się żoną zowie :D, zarabiając okolice średniej krajowej, można bez zbytniej spinki: - utrzymać i wykształcić dziecko na magistra - zbudować dom - kupić chopera - wypić co dzień czteropaka... I niech mi kto powie że jest to możliwe z dopą na głowie (taką co sie żoną zowie):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkichświętych
Zasada jest prosta, masz żonę jesteś gołodopcem. Nie masz żony, masz hajs i za-je.biste koleżanki. Odwrotnie to nigdy nie działa. Wylać się na mamuśki z bękartami. Niech same sobie radzą a nie na sponsoring liczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnemleko
AMEEEEEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sznansa na zwiazek ale muszisz odrazu zaznaczyc nie nie liczysz na jego wsparcie finasowe w sprwie dziecka. Faceci nie chca placic na wlasne dziec-i chodzi o alimenty a co dopiero na obcego beda wydawac swoje pieniadze ciezko zarobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I co Ci po tym domu. bedziesz w nim sam jak palec. Chyba ze jestes zrytym mamisynkiem, ktory mamusie sprowadzi zeby mu prala skarpeki i gotowala. A zeby reka Ci nie odpadala od walenia konia to raz w miesiacu pojdziesz na d****** No Ty gosciu jestesc aspoleczny i nie unieszczesliwoiaja zadnej kobiety jesli bedziesz chcial z jakas byc. Odrazu odpusc jestes egoista i nie nadajesz sie do zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu32
Ja się ochajtałem ledwie 2 lata temu a moja żonkajuż się ogląda za przystojniakami w marketach i na ulicy co mnie troche irytuje i zaczynam żałować że sie ożeniłem bo pewnie prędzej czy później pójdzie do łóżka z przystojniejszym ode mnie gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Ci wmówi że to twoja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> pewnie liczysz na to że ciebie do niego wpuszczę? ..to za rok będę nie tylko sam jak palec, ale i goły jak święty turecki. A ty pewnie zza Buga niedawno zjechała i nie wie że skarpetki to awtomaticzeskaja pralnica pierze, a? Wrzucasz, wciskasz guzik, siadasz i pijesz piwo. A za dwie godziny czyste i suche wyciągasz :D No i nie przeceniaj tak tej swojej szpary - bo do niczego nie jest potrzebna i nowoczesny mężczyzna używa jej sporadycznie i nie pozwala jej sie zagnieździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnemleko
Co was ku/r/wy tak boli, że faceci nie chcą was utrzymywać? Jeszcze jakie żale i pie/rd/ol/enie o braku rodziny i że tak być nie powinno. To może sobie gołodu/pca weźcie i tyrajcie na jego wody toaletowe i zachcianki. Będziecie miały rodzinę jak złoto. Ciekawe kiedy się znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latekz3miasta
Co za myslenie co za pajace. Latwo innych oceniac wogle ich nie znajac, to swiadczy o waszej inteligencji. Macie duze szanse na szczescie u boku faceta ktory was i wasze dziecko pokocha. Ja chetnie popisze w przyszlosci moze poznam. Tomaso84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie trzeba kogoś znać żeby można o nim coś powiedzieć. N.p. jeśli 30 latek z pięknego 3miasta, próbuje na kafe wyhaczyć ... cokolwiek - to musi z nim być coś mocno niehalo! Bardzo mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latekz3miasta
To jest twoja teoria. Moze zamiast o innych mow o sobie. A moze lepiej nie. Mysl co chcesz opinia kogos takiego jak ty nie ma pewnie dla nikogo znaczenia. Bynajmiej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już widać pewne objawy skrzywienia - agresja. Jesteś agresywny! Bijesz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że człowiek nie stał nawet koło średniej krajowej, skoro wydaje mu się, że może utrzymać samodzielnie dziecko do końca studiów i dorobić się własnej nieruchomości za tę kwotę. Jeśli masz własne tj. od rodziców czy babci mieszkanie to owszem, dasz radę. Jeśli nie to pozostanie ci zbieranie pół roku na *****nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie przeraża to, co Wy mówicie. Jest jeszcze cos takiego jak miłość, a nie czysta, zimna kalkulacja.... Ja zakochałam się w swoim obecnym facecie po ok. 2 miesiacach od wyprowadzenia sie od teraz już byłego męża, nie wiem co w tym złego. Mamy śliczną córeczkę i normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłaś od męża? Po 2 miesiącach zakochałaś się? I wpuściłaś na brzuch jakiegoś cieniasa (mężczyźni nie włażą na brzuchy mężatek).? I on ci zrobił ślicznego bękarcika? I rozwiodłaś się z mężem? I ty uważasz to za NORMALNE??? Przerażasz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty uwazasz ,że wszystkie małżeństwa są szczęśliwe?????dorosnij w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mnie przerazasz poziomem swojej wypowiedzi. Na pewno jestes katolikiem ,prawda? Od razu widać "miłosierdzie" fanatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że trzeba być katolikiem żeby łajdactwo mierziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie samotna
Jest.Sama wychowywałam syna przez 6 lat sama.Dwa lata temu poznałam super,odpowiedzialnego faceta.Zaakceptował syna,mają super kontakt,traktuje go jak swojego.Nie liczyłam że kogoś poznam,nawet już nie chciałam..no i zmiana firmy zmieniła moje podejście ;) Głowa do góry..trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post brzmi raczej jak pobożne życzenia - a nie rzeczywistość. Facet zaakceptował syna! Łał! (a syn zaakceptował faceta? Za co? za drobne i cukierki?) Traktuje go jak swojego? Musiał dłuuugo męczyć ptaka własną ręką, zanim ciebie spotkał :D A ojciec tego s..syna nie był kiedyś "super, odpowiedzialnym facetem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×