Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

Gardze wami wy ludzkie scierwa

Polecane posty

Gość gość
cala lsniaca ktora mi zajepali X Lśniąca bluza? :o czyli to była walka z pedalstwem,dobrze zrobili,mam nadzieję ,że ostentacyjnie spalili ją za sala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niąca bluza? pechowiec.gif czyli to była walka z pedalstwem,dobrze zrobili,mam nadzieję ,że ostentacyjnie spalili ją za sala Odezwal sie pies,ktory dla pieniedzy okradlby i sprzedalby wlasna rodzine. Nigdy nie widziales bluzy z innego materialu niz bawelna, bo w koncu nie dla psa kielbasa ty smieciu piertolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka synku jak ktoś ma głowę a nie syf zamiast mózgu to nie jest jebany przez szefa co najwyżej może jebać innych, ale to już dla ciebie za ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrażaj się czubie do kobiety normalny facet nie ubiera lśniących ciuchow ,chyba że jest gwiazda disco polo albo występuje w cyrku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 1# jakbys mial mozg to bys nie pracowal dla kogos kto cie cofzirnnie j***e :D Gosc 2# kobietybw wolnym kraju glosu nie maja, do garow suko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie krytykujcie normalni inaczej mogą się tak ubierać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc, nie ubieralem sie bo mi ja z***bal ktos kto nie ma co jesc, a za moja bluze mogl eyzywic cala rodzine ty pisto co nigdy nic wartosciowego w rekach nie miala szmato polska i zlodziejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma do czynienia tylko z kobietami z monitora hahaha więc wybaczcie mu i uprawia z nimi sex kilka razy dziennie aż ręka boli hahaha i jak nie sikac ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suka to na ciebie w szkole wolali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,bo wiedzac ze chodza po tym swiecie takie k***y podlaskie jak ty, cala uwage skupiam na sobie, bo na takich jak ty to szkoda nawet sliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten debil kiedyś się pytał jak sobie samemu loda zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajny chloptas jest jak się rozpaczliwie broni a inni przynajmniej ja mam taką zwałe lepszą od najlepszej komedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwieństwie do Ciebie nie dawalam nikomu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na takich jak ty nie zwracam uwagi bo śmieci nie zbieram i nie zwracam na nie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet się nie wypiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też jestem tobą zafascynowany Atkinsona przybijasz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do Ciebie nie dawalam nikomu jezyk.gif No tqk teraz juz wiem dlaczego, zawsze o tym marzylas ale kogos z morda koczkodana nawet nie warto otykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na takich jak ty nie zwracam uwagi bo śmieci nie zbieram i nie zwracam na nie uwagi Smiec to to co ciagle wkladasz do swojej geby i polykasz ty biedna k***o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nikt cię nie dotyka koczkodanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz chłopcze jakie leki bierzesz i czy jesteś pod opieką jakiegoś ośrodka dla ubogich i mądrych inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze takie ludzkie s****wa jak ty, to zdecydowanie lwpiej sie czuje gdy sam sie dotykam, moje cialo i dusza nie sa wtedy narazone na bakterie waszego umyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny środek w jaki Filip zaopatruje się w aptece to wazelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz chłopcze jakie leki bierzesz i czy jesteś pod opieką jakiegoś ośrodka dla ubogich i mądrych inaczej Leki dla ciebie to mieso i pyry bo gdybys zyl bez tych lekow to plakalbys codziennie za swoja stara ktora zeby cie utrzymac przy zyciu musiala daeac sobie srac do japy przez ludzi waszego pokroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się z Twoim umysłem już gorzej być nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownictwo też masz ubogie, serio masz na imię filip ja p*****le to nawet starzy po urodzeniu cię nie kochali skoro Filipek cię nazwali hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×