Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośća

Gentelmeni Ero 2015

Polecane posty

Gość jaśminowa841
Chcę się podzielić wspaniałym odkryciem które zmieniło moje życie i mnie samą na lepsze, nie uwierzycie ale chodzi o czytanie biblii, czytajcie biblię ludzie, to wszystko co tak jest jest prawdą, nie dacie umrzeć z głodu swojej duszy, karmcie ją Słowem Boga, może przeżyliście bez tego całe życie u uważacie że świetni sobie radzicie ale powiem Ci 1: nie będziesz mógł ani chciał tego kończyć, to się stanie Twoim regularnym, przynoszącym Ci spokój, równowagę i radość nawykiem, daj sobie szansę, obiecuję że się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też nie rozumiem o co w tym chodzi. To to ciągle obrażanie kogoś? Aż sprawdzę w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam. Rzeczywiście niektóre akcje można podciągnąć pod hejt, więc w myśl tego podtrzymuję że trzeba mieć słabą psychikę żeby tylko z tego powodu odejść i dać chamowi satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco pisala sobie na swoich tematach ale nie pasowalao to ciotkom wiec zaczely ja hejtowac i zakladac o niej tematy pozniej przerzuciły sie na hajabuze i inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one maja hejt od Widmo ale wolą oskarżać i niszczyć innych. Nie trawię tych bab:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja jako Uległa też hejtuje i na pomarańczowo też ale od dziś to sie zmieni. Inne nie mogą sobie pisać to Ona też nie popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Mucha Śmierdziucha, zaczniesz jej srać? nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) daleko mi do dzentelmena wiec tym bardziej chcialem podziekowac za nominacje ! Nie bylo by mnie wsrod tak zacnych kolegow gdyby nie ten cudowny klimat, ludzie, i tematy ktore nas polaczyly. Hehe chcialbym rowniez podziekowac pracownikom administracji, obslugi technicznej I recenzentom! Na wielkie dziekuje zasluguja Ci wybrani jak tez Ci stojacy w cieniu jako bezimmienni . Kazdy z nich zasługuje na oddzielne słowo wsparcia jednak ze wzgledu na ramy czasowe pominę 29763 anonimowych wpisow z wulgaryzmami i oszczerstwami na moj temat hehe . Dzięki nim Marczakowa i inne postacie pomidorowe dbaly bym pamietal o tym jak kruchy jest ludzki umysł i jak latwo można go uszkodzić. Po tym krotkim wstępie chciałbym takze wspomnieć o idei promowania postaw natury męskiej . W świecie kiedy kobiety nosza spodnie, równie dobrze jak nie lepiej prowadzą pojazdy, sprawdzają sie w polityce i ekonomii warto jest pamiętać ze męskość nie musi być kojarzona jedynie z pluciem na chodnik, ziewaniem bez zasloniecia dlonia ust, czy drapaniem sie po tylku czy obscenicznym dlubaniuw nosie i przechwalaniu sie własnymi możliwościami. Właśnie w takim momencie milo jest miec tez opinie ze facet umie być czasami dzentelmenem ktory robi zupełnie to samo ale z taktem i usmiechem zyskując nominowanie do tytułu dżentelmena czyli zjawiska prawie paranormalnego ;) I pewnie za to wszystko chciałbym powiedzieć krótkie dziękuję ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) ten robotny to chyba nieodzowny przymiotnik hehe ! To mi pachnie lista kobiecych oczekiwań bardziej niz znamionami dżentelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kredku, pomarzyć zawsze można:) Nie ma nic seksowniejszego w mechaniku umazianym smarami, a jak widzi jakąś kobietę to rączki w bielutką chusteczkę wyciera aby drzwi otworzyć przed damą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindersztuba i tradycje rodzinne gdzie kobiecość byla szanowana a matka czczona ? Zdrowa rodzina w ktorej Kazdy sie czuł potrzebny i ważny? Dzis wzorce w rozbitych rodzinach pokiereszowanych codziennym bojem o margarynę i napędzane gonitwą pieniądza sprowadzają kobiecość bardziej ku recyklingowi ;) ot dla większości oblakancow to jedynie automat gospodarczy z małym zbiornikiem na DNA przekazywane jej co jakis czas ;) zgrozo ! Az mnie dreszcz przeszedł na mysl ze sa ludzie stawiający kobiete na szali z autem czy nowym iPhonem :( nie dziwię sie ze dzentelment zaczyna być stabilnym marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!! Jakież masz przyziemno- realistyczne spojrzenie na świat.. A gdzie są prawdziwe damy? Tak niewinne w swej niewinności.. Teraz damy są takimi kopciuszkami uwięzionymi przez dżentelmenów z własnego wyboru, czasami z jego.. Wracając do dżentelmenów.. Na początku.. Uważaj złotko bo błotko, kładąc marynarkę na kałuży.. Po latach, Och uważaj koteczku, zmoczysz buciki w błoteczku... Po latach XX "nie widzisz ślepoto, że błoto".. Dżentelmeni umierają za młodu, tak jak i damy...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako socjolog z zamiłowania staram sie trzymać wyobraźnię na wodzy za to zdrowy rozsadek stale podpowiada cos mniej lub bardziej przyziemnego co nie oznacza ze takie mam postrzeganie swiata. Gdyby wczytac sie w ten moj belkot I paplanine mozna by dostrzec troche inne widmo swiatla rzucane na cala sprawe ;) ale o tym to juz z kims rownie kopnietym moglbym pogawedzic. Szanuje w ludziach myslenie linearne i korzystanie z tego ze nie do konca sie zrozumielismy ;) pozdrowie wiec cieplo I zmykam dalej cieszyc sie szansa istnienia. Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziękuję, że nie jestem "kopnięta" tak jak Ty:D Zrozumiałam, że wziąłeś sprawę na wesoło i za to Cię szanuję. Miłego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu ktos nie bez kozery mnie nominowal ;) hehe a poza tym to dla mnie przyjemnosc moc wymienic kilka zdan z kims kto nie udaje kogos kim chce jedynie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jestem tak z******ta, że bycie kimś innym jest dla mnie zbyt nudne:D I ja dziękuję za rozmowę, może i w rytmie szalonych kroków, ale i to daje do myślenia:) trzymaj się:) Głos na Kredka!!, który nawet jak drapie się po tyłku, roztacza moc, siłę, uśmiech i seksapil jak to na gentelmenta przystało:) Asz się podlizałam:D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość radny  z olsz
Kredek jesteś słaby żeby z ciebie wzór brać,? Nawet gazety piszą o radnych bezradnych.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosowałabym na Kredka, gdyby nie to, że chcę obowiązkowo głosować na Senorka :( Czy można na dwóch? A można na więcej? Bo jeszcze przecież na Krawaciarza chcę. I na Cynika. I na... Czy można głosować na wszystkich?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 12 miesięcy do wykorzystania przecież :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12? A to kalendarz? Myślałam, że kalendarz jest po sąsiedzku, a tu są nominacje na okładkę? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na okładkę Cynik! Andro to przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia 40
Na okładke tylko i wyłącznie Jacek.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trosce o zaufanie jak tez o elektorat ktory mnie nominowal ;). Hihi kierując sie niepisanym kodeksem dżentelmena muszę odmówić dalszego uczestnictwa . Jakis wewnętrzny głos podpowiada mi ze nie powinienem stac na szali z Jackiem pod szyldem dżentelmen Ero 2015 . Wolę juz być zwykłym mamejem niz uchodzić za dżentelmena ktory zdradza personalne szczegóły w aktach zemsty czy tanich zagrywek :) z przyjemnością rywalizowal bym z Piotrami , Michalami czy nawet Pawlami ale jakos Jacek nie zyskał w moich oczach jako dżentelmen w 2015 ;) chyba zejestem tylko tanim zazdrosnikiem i sie mylę co do wizerunku dzentelmena. Pewnie nowe oblicze dżentelmena to wlasnie Jacek ? Zycze wiec mu zwycięstwa i sam nabede kalendarz by to zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredku, myślę, że o nominacji Jacka nikt tu nawet nie pomyślał ;) Chociaż biorąc pod uwagę ogrom forumowego poklasku dla jego słynnej akcji, to kto wie, kto wie... 😴 Wszystkich postów nie czytałam, więc może ktoś się wychynął z Jackiem :) Nie rezygnuj z tego powodu z tytułu, który Ci się należy jak pieskowi kość :( Ale Twoja wypowiedź nasunęła mi, że może zostawię 😘 dla wszystkich dżentelmenów z którymi mi się przyszło zejść ;) , którzy nie okazali się być nigdy Jacusiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszył bym sie nawet z ostatniej strony kiedy to grudniowe ciepłe wieczory sa kojarzone z choinką ;) Dla mnie Cynik lub Nowy powinni wiesc prym ;) a Matu gdzieś na letnie misiace gdzie noce sa ciepłe i długie . Ale kto wie co ustala jurorzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej seksowny mózg na Ero ma Cynik, Kredek oraz Matu i Senor z racji doświadczenia i dojrzałości. Panowie dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×