Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośća

Gentelmeni Ero 2015

Polecane posty

Gość gość
Jacek 81 dziś (...) eve jesteś tak fajna jak kupa ma którą spuszczamxPlacuś, powinieneś mieć nick "piękny umysł", jesteś wirtualnym marzeniem każdej kobiety 😴xGłosów chyba nikt nie podlicza i dobrze, nie w tym rzecz :) Mój jak mówiłam oddaję na Toledo (pisze tu, czy nie pisze, bez znaczenia dla mnie, głos jest :) ), reszta wspaniałych Panów w dowolnej kolejności (oprócz oczywiście placków tego świata i światka wirtualnego ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak twoje konie Sokole? panie R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Och Sokole, dresy z czterema paskami mogą być, ale staram się używać dla publiki "najki" dla ubogich. W Lidlu mają dobre bułeczki i ciepłe lody-pianki w mlecznej, czarnej i białej czekoladzie. Chcę być cool, dlatego jutro specjalnie kupię polski produkt doustny... I pozwolę komuś z elity odprowadzić swój "wózek" z uwagą: proszę nie zarysować. Ten krajowy trunek to rozumiem, że cydr- nawet przez chwilę był polityczny. Więcej cydru Sokole, a będzie z nami dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Bledny jest ok. Ło Jezisicku, tak ślicnie twozy. Bledny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentelmenem jest Kredek I Matu. Inteligentni, wygadani, nie obrażaja. Błędny? Bez przesady .. Jak wypije to widać jego inteligencję. Samansara słaby masz gust tak samo jak Wachlarz lubiaca Zwidmoka :-D Dramat godny desek teatru. Reszta danych facetów odeszła. Zostały niedobitki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Czwarteimperium.... tak bardzo chciałem Cię polubić a w odległej przyszłości do końca tygodnia nawet uwielbiać ale niestety okazałaś się zakamuflowaną opcją niemiecką:O LIdl? wszyscy moi przyjaciele robią zakupy w portugalskiej Biedronce...w końcu graniczymy z Portugalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole oko to Kojot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodać poruszenie w bokserkach.? No napewno coś mu drga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Bożeszzzz, Sokole. Przekonałeś mnie do francuskiego. Zrobię zakupy w Intermarche. W końcu od wschodu z Francją graniczymy. Mam nadzieję,że Ci to pasuję, bo nigdy nie rozmawiałam z kimś kto ma swój pomnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj inaczej pisze. Ten wali elaboraty z jajem.To nie jest Naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie . Sokole_oko.to Kojot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole to nie Naj tylko ktoś inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Wybacz Czwarteimperum ale ja do najbliższego sklepu mam prawie 1,5 kilometra....uwielbiam też być wieśniakiem a nie gwiazdą forum:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sokole chciałabym Cię przed snem uzmysłowić: żeby być gwiazdą forum musisz za miejsce parkingowe brać dychę, a za wózek piątaka. Teraz jesteś tylko celebryta. :P Ale jakbyś chciał do Rolnik szuka żony mam nadzieję, że mam szansę, bo ja też mieszkam na "przedmieściach"- tak teraz na to mówimy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
CzwarteImperium dziś Skąd pomysł, że chcę być gwiazdą forum?...ten przywilej pozostawiam Tobie maleństwo:O Nigdy nie pozwolę by stać się gwiazdą forum....wiesz, że mnie nawet tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sokole, skarbie- skoro już sobie tak pieścimy... gwiazda forum to brzmi jak potańcówka w Pcimie, więc sobie odpuszczę. Bywam tutaj tylko duchem, a ciałem to już w łóżku leżę. Udawajmy oboje, że nas tu nie ma, dla zachowania psychicznej równowagi. Chociaż... muszę wstać jeszcze żeby umyć zęby... :O Dobranoc, muszę przeanalizować przed snem jeszcze jak geograficznie leżymy, bo mi namieszałeś w głowie, a ja mentalnie jestem "bląd". Gentlemen tak nie robi, nie miesza kobietom w głowach. :O Przez Ciebie nie usnę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qzwa.. chcialam to samo powiedziec :O w takim razie gdzie nalezy od teraz robic zakupy, skoro nie widzialam nigdzie gumu ani cumu? przynajmniej ta granica wydaje mi sie od lat w miare stabilna. moze dlatego, ze nie nalezy do unii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentelmeni to tylko w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIROSŁAW FALLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×