Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośća

Gentelmeni Ero 2015

Polecane posty

Gość gość
ZImny jest wymieniony bo jest fajny 😘 Jacek nie jest na liście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zimny mogą być pralinki Frutti Di Mare. Byle słodko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowo, a czekasz na kogos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny zamiast pisać na forum to zajrzyj do słownika. Robisz takie błędy, że nie da się czytać :O I nie pisz, że mam cię nie czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny ty już masz mój głos, bo lubisz "zielone" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na podsumowanie ;) Cynik na okładkę ! Zdefiniowani publicznie do kalendarza a Jacus na zapowiedź 2017 roku bo ma być ciezki hehe . Jacus :)oczywiscie żartuje . I w kwestii technicznej jedynie informacja : zgodnie z ustaleniami komisji rekrutacyjnej prowadzącej nabór dżentelmenów przypominamy o obowiązkowym dostarczeniu fotografii przez kandydatów zatwierdzonych komisyjnie. Komisja przypomina również o obowiązkowej formie artystycznej fotografii jak również opublikowanej na niej treści. Zgodnie z ustaleniami norm komunikacji i publikacji PEGI, jak również z oświadczeniem wyrazajacym zgode na publikację. Moja fotografię juz przekazałem komisji dajac przykład innym uczestnikom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senor Toledo , Koke , Cynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacy Krasiewicz
w życiu nie spotkałem takiego gejostwa jak i przegrywizmu jak w dziale erotycznym (ksywka ERO jak z***biście) na kafeterii. Pewnie większość z was mogłaby ubiegać się o grupe inwalidzką po badaniach psychiatryczych. Banda żałosnych koniwalików - do tego to stare cepy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już przypadkowo znalazłeś się na Ero, to klęknij, i grzecznie zrób każdemu panu po lasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacy rozgosc sie i czuj sie jak u siebie ;) w koncu i Ty chciales zaistnieje jako ten bystry hehe! Twoja opinia jest tak ważna jak same nominacje bo nie wiedzieć czemu byle imbecyl składający poprawnie trzy wyrazy razem z impetem emanuje swoje samo uwielbienie wszedzie gdzie tylko jest jakas aktywność hehe. Więc prosze ! TeraZ Ignacy jeszcze nam coś napisze ! Czekamy na Twoje wypocinki ! Zapraszamy do cepow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro poniedzialek wiec Ignas Idz spakować tornister bo siedząc tu z nami tylko mamę rozwscieczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głos na Matu i Smofa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ignacy, ja mam tyłozgięcie macicy,zespól niespokojnych nóg i wrzody z nerwów. :( Czy to się kwalifikuje- choć z macicą gentlemanem to raczej nie jestem. Tylko jak widać damą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek dziś Jutro poniedzialek wiec Ignas Idz spakować tornister bo siedząc tu z nami tylko mamę rozwscieczysz oczko.gif :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Głosuje na Matu i Kredka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacy Krasiewicz
nie będe tu sie pocił tak jak wy onaniści ;D ja tu mimochodem, ale wiem że tu niedopieszczonych zboczów jak grzybów po deszczu :D piehrdolcie sie haha autofellatiusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na listę to wciaz brakuje nam kilku miesięcy hehe ! Wiem ze to precedens ale komisja będzie zmuszona poproscic nawet Ignasia by byl listopadowym wymoczkiem kalendarza :) tak wiec nie ma kłopotu bo Kazda kandydatura przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny dran dziś No cóż spod gościa się wkradam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu, Kredek i Psuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starych capów nominują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gentelmeni na forum trollowym dla kobiet hahahahahahahaha to jest żart jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×