Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośća

Gentelmeni Ero 2015

Polecane posty

Gość gość
Może na styczeń damy Cynika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie ! Nominujemy wylogowanych hejterów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grudzień dajemy Matuzalema przebranego za mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Ja w piątek poznałem prawdziwego gentlemana oraz " Damę" na jednym ze śródmiejskich parkingów. Dzięki Im udało mi się zaparkować po 10 minutach krążenia dlatego byłem tak wdzięczny, że dałem im wszystkie drobne, jakieś 7 zł. Zanim się rozpakowałem ów gentlemen poszedł do sklepu na przeciwko i kupił wino i plastikowy kubek. Jakież było moje zdziwienie kiedy On walił z głównego zbiornika a Jej polewał w kubek. Tak mnie to wzruszyło, że w tym samym sklepie kupiłem sobie Colę w puszce i plastikowy kubek, pijąc przy nich Colę w kubku czułem się częścią tego elitarnego środowiska gentlemanów...jakim wstydem dla mnie było zapalenie papierosa zamiast cygara nie wspominając już o stroju odległym od stylu ulicznego casual . Oni na szczęście szybko wyczuli moje skrepowanie i dysonans nas dzielący bo ów gentleman zwrócił się do mnie słowami " szefie" a owa "Dama" nazwała mnie królewiczem...to był tak niewielki gest ale dzięki niemu poczułem się jednym z Nich, choć przez chwilę poczułem się, że jestem elitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty Sokole choc raz mozesz byc powazny? a przy okazji czy mozesz odpisywac na wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ta dama to pewnie była przedstawicielka marki Gillette (czytaj Żuliette). Wino było francuskie, a ciuchy od "Szanel". Tylko 7 zł za powiew wielkiego świata plus miejsce parkingowe. Ero gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepłaciłes sokole :D:D ja tym chlorom daję zazwyczaj zeta i pilnują mi bryki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole było w kempingu czy w hotelu? :D:D:D:D:D Tu mamy mężatki, które wolą w hotelu lub przy lustrze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Nie uwierzycie ale te 7 zł to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu...nigdy dotąd za 7 zeta nie czułem się tak bliski elity:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole w jakim miesiącu chcesz pozować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
CzwarteImperium dziś Owa " Dama" nie miała nic wspólnego z marką Gillette gdyż posiadała zarost na większości twarzy:O Na początku myślałem, że to kolejny odcinek " Mamy Cię" ale po chwili sobie przypomniałem, że nie jestem celebrytą i nie byłem statystą w serialu "Na Wspólnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Widzisz Sokole...chciałabym Cię przyszłościowo ostrzec, że tak działa na kobiety francuskie wino. Później trzeba poddawać się depilacji, albo pozwalać pić z gwinta partnerowi żeby zamroczony był już zawsze. Jest szansa, że nie zauważy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
gość dziś Jestem w większości śmiertelnie poważny...na dowód mojej powagi zrobiono pomnik mnie i ustawiono go na placu zabaw dla dzieci by ku przestrodze dzieci za szybko nie kręciły się na karuzeli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Przyjaciel In Spe.. Kredek.... Zimny Drań.... Błędny Gość.... czterech mężczyzn, cztery pory roku... Przyjaciel kojarzy mi się z długimi zimowymi wieczorami.. Ogień w kominku i takie tam ..bzdety romantico.. Kredek z wiosną żywy, wesół..Co mocne się budzi do życia, co słabe obumiera.. Kredek jest mocny...:) Zimny Drań... Jesień. Piękne liście, turlanie się w nich, mimo chłodu i wiatru i deszczu czuć ciepłe "zimno dłoni"...a gorącz słońca na twarzy, kiedy tak leżysz w tych liściach i gapisz się w ten bezkres nieba nad sobą.... No i Błędny, ten nasz Błędny.. Lato, ..zastanawiam się dlaczego lato.. Uśmiech? wieczory i noce przy ognisku z pieśnią na ustach, z seksem w kukurydzy i w przydrożnych krzakach.. Tak, takie błądzenie w lecie przy księżycu po ciele.. Cztery nominacje na czterech królów pór roku:) Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Czwarteimperium, nie mieszajmy w Naszą dyskusję win z innej strefy klimatycznej oraz kobiet z innej klasy społecznej:O Staram się zrozumieć Twoje zachowanie...być może wynika ono z tego, że nie doświadczyłaś nigdy picia z plastikowego kubka, ciągłe picie z kryształu bywa depresyjne:O Być może awangardowy styl ubierania elity ze śródmieścia i luz podejścia do życia i parcia na modę uliczną sprawia, ze czujesz się gorsza....podobnie jak ja...ja chociaż w piątek zaznałem namiastki bycia elitą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczakowa
Tylko Kredek górą.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sokole, dzięki za uświadomienie. Jutro jadę do Lidla. Kupię Colę i napiję się jej z plastikowego kubka. Bo zakładając, że będzie to ok 8 rano, mój plebejski żołądek nie przyjmie wina. Szczególnie francuskiego. Poczułam się gorsza, także dlatego, ze będę ubrana w sieciówkowy basic. :O Cześć Sam. ;) Jestem prawie więcej niż pewna, ze ten drań In spe siedzi przed kominkiem teraz. O tak. Ale ja sobie go wyobrażam tylko na motorze w kolorze słońca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Skarbie😘 Widzisz, czuję jakoś, że ogień to Jego żywioł, motor szybki jak wiatr.. wiatr podsyca ogień i ten wiatr we włosach i te muchy w twarz lecące jak "ćmy" do ognia.....sentymentalizm mnie wziął nagle.....;) edytowałam literówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sam, martwię się czy przyniósł drew do kominka póki nie zapadły ciemność. :( In na motorze na miesiąc sierpień do kalendarza na 2016 r. Na grudzień Sokole z plastikowym kubkiem i szampanem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra Psuj wygra zapewne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokole oko na okładkę.. Duże oko..Czarno białe oko... Czerwony napis Big Brother... I see you...I feel You...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara dziś Uff... Przyjaciel In Spe.. Kredek.... Zimny Drań.... Błędny Gość.... X Jak taki kiep trafił na temat o gentelmenach i to jeszcze Ty go wymieniasz? Przecież to tlumok jest , nieco lepsza odmiana Jacusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2156 A kogo masz na myśli, dokładnie wskazać proszę? Podsumuję. Dżentelmen..klasa, elokwencja, uśmiech, wygadanie, rada, porada, słowo dobre nie chamskie, wiara, radość, nadzieja. Moja Droga. Dżentelmen to nie jest fura, skóra i komóra i złota karta kredytowa...ojca...... To jest szacunek...do ludzi, do siebie, bak szacunku dla tych, co go nie okazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędnego oczywiście , jak można go nazwać gentelmenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_oko_
Czwarteimperium... chyba nie do końca moda Basic pasuje do elitarnego bycia cool:O Lidl też nie pasuje bo to korporacyjna sieć bazująca na szarych ludziach a Ty jesteś zbyt kolorowa i nieprzewidywalna wbrew ich przewidywalnych promocjach na wędliny Pikok i dresy do biegania, dres sportowy z 4 paskami mi się podoba w połączeniu z Tobą ale pasztetowa z Pikok nie pasuje mi do wizerunku chyba, że z niemieckim winem musującym Berliner Spatlese:O Tak czy inaczej oboje musimy więcej pic krajowych trunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiejski głupek to owszem ale gentelmen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×