Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

witam Gosciu ja tez kiedys bylam na tej diecie jakis rok temu tak tylko na probe bylam ciekawa a teraz jestem hmm na powaznie dokladnie 6 dzionek mialam w 4 dzien kryzys co do karkowki dzisiaj o 16 zjadlam dopiero 2 porcje nio praca udaje mi sie zjadac 3 porcje karczku wciagu dnia a na ostatni posilek tylko pomidor wiem ze to blad ale jakos mi juz karkoweczka nie moze wejscchwala bogu od poniedzialku 2 tydzien puki cio z weagi 84,10 zrobilo sie rano 79,90 mam nadzieje ze do jutra zejdzie jeszcze jakis kilogramek jak pisalam cwiczenia zwlaszcza jesli chodzi o nogi puki co nie wchodza w gre ze wzgledu na zastrzyki powiedzcie czy stosowalyscie molke i md w 2 tygodniu czy konieczne jest dopiero w 3 i bardzo bym prosila o jakis spis na 2 tydzien juz nie pamietam plissss i dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie pewnie zbilżają się święta i każda Pani domu ma pełne ręce roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dokładnie Aniula ma rację, zaraz święta i dużo obowiązków :) Lecz na forum trzeba tez znaleźć chwilkę i się zameldować. Cały czas do przodu, dietę trzymam, choć jakiś migdał lub orzeszek się zaplata jak już nie mogę wytrzymać z głodu. Niestety waga stoi jak wryta i to nie jest fajne. Lecz byłam uprzedzona,że tak może być. Dzisiaj pierwszy dzień wiosny , na zewnątrz tego nie widać ale zaraz będziemy się rozbierać z barchanów, więc trzymajmy się i dążmy do celu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jak jesteś nielegalnie to poszukaj w necie znajdziesz rozpiska jak wygląda dieta albo poszukaj w wątku na wcześniejszych stronach tez był wrzucanie plan. Dziś byłam w siłowni i trening taki pełny zaliczony razem z orbitrekim. Miałam swój pulsometr i porównywałem z tym na sprzęcie i musze przyznać, że się pokrywal. Z początku miałam parcie na dietę a teraz już na luzie do tego podchodzę i dobrze mi z tym. Za 2 dni miesiąc dietowowania☺ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem drugi tydzień na witaminowym raju.Wzmocniłam się bardzo i chyba chęci mi przybyło.Miałam po świętach wychodzić już z diety .Teraz inny plan pociągnę jeszcze miesiąc .Muszę zrobić tłuszczówkę i mocniej trzymać się zasad bo od jakiegoś czasu waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i tak jestem pełna podziwu dla Ciebie. Super wynik - gratuluje :) Ja też jestem już od 2 tygodni na witaminowym raju, też odżywiłam organizm. Minus,ze prawie nic nie schudłam. Ale czasem tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka74
Do aniula47. Ja kupiłam w sklepie dla sportowców kubek BiotechUSA 8 zl ma w środku membranę przez którą w miarę trzepania energicznego wszystko ładnie się rozpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Edytka- dziękuje jak będę gdzieś w pobliżu sportowego sklepu to pewnie zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie kupujecie musli takie bez cukru? Patrzę na składy to w każdym cukier. Może jest jakaś konkretna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka74
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i po Świętach wracamy do diety.....Sam p.Gaca w środę powiedział w PnŚ nie wolno mieć wyrzutów sumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Ciężko kupic muesli bez cukru. Nawet suszona żurawina zawiera 50% cukru. Zobacz w Selgrosie. Na stoisku z żywnością dla diabetyków. Tam widziałam. Brak wyrzutów sumienia, dobre! Trzeba byłoby wagę wyrzucić przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
No właśnie tak na przyszłość za żurawina tez się rozglądam to wszędzie cukier walą. Nawet w sklepie eko była żurawina z cukrem. Może zobaczę tam za musli. Niestety sklepu selgros u mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek google nie zawodzi znalazłam na necie musli Sante bez cukru musze je teraz tylko zlokalizować u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie produkty sante zupełnie nie leżą . Jak coś kupię to jestem rozczarowana. Chociaż u Gacy te produkty proponują. A jak święta? trzymacie dietę? czy dyspensa? U mnie na niedziele mala dyspensa ale reszte świąt już normalna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Kupiłam w eko sklepie musli bez cukru. Sama nie wiem co z dietą kusi mnie bardzo biała kiełbasa z chrzanem. Inne rzeczy już nie aż tak bardzo, choć te wszystkie zapachy i apetyczne wygląd nie jest moim sprzymierzeńcem w walce z kilogramami. Boje się ze jak coś spróbuję to będzie długi przestój ze spadkiem wagi. Narazie trzymam się mocno. Dziewczyny spokojnych radosnych Świąt . Mokrego dyngusa i bogatego zajączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Zdrowych Radosnych Świat Wielkanocnych, spędzonych w spokoju i odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Gacowiczki, z okazji Świąt życzę Wam samych radosnych chwil, uśmiechu i trwania w postanowieniach dietetycznych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Gacowiczki. Z okazji Świąt życzę Wam samych radosnych chwil, uśmiechu i trwania w dietetycznych postanowieniach. :-) Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula47 jeszcze wiele świąt będzie, wiele okazji, raz odpuścić można ;) pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych, wesołych, spokojnych świąt i dużej dawki wiosennego optymizmu :) trzymajcie się ciepło. dewi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Święta uniosły mnie w kulinarne i smakowe szaleństwo. Na wagę nie stanę chyba przez miesiąc, a w siłowni zanocuję :-) Ale te smaki...na ich punkcie moje kubki smakowe oszalały... Teraz będą dochodziły do siebie i do całkiem innych smaków... Święta u mamy, to szaleństwo dla całego ciała...nic dziwnego że zawsze miałam problemy ze swoją wagą... Dobrze, że święta trwają tak krótko.... Jutro 10 km na bieżni zapewnione...:-) Odkryłam bieżnię z pulsometrem. Trzymam się dzielnie mojego przedziału i przynosi mi to radość :-) Zatem bieżnia jutro jest pewniakiem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety dieta bez smaku przynosi takie skutki ze jak się już posmakuje to już nie można przestać i wszystko jest takie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna dla zdrowia skóry i ujedrnia jej jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nic nie smakuje. Pozwolilam sobie na chleb i troche ziemniakow, bo bardzo brakuje mi wegli. Od jutra miesko. Smieszne, nie? Na swieta ziemniaki i chleb, a na co dzien miecho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Jestem wytrwała i nie złamałam się nawet podczas Świat. Cały czas dietuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja natomiast wczoraj pozwoliłam sobie na małe odstępstwa ale odmówiłam sobie słodkości. Nawet mi to nie sprawiło problemu. Dzisiaj już grzecznie jestem na diecie i nic sobie nie rozdzielam, ani się nie rzucam na inne smaki. Wagowo po dniu z grzechami nic mi nie przybyło. Zobaczymy jak dalej. Także walczymy dziewczyny dalej ! Aniula jestem z Ciebie dumna, brawo :) Nadzieja a Ty już ile jesteś po za Gacą? i co jadłaś ja wyszłaś ? Szkoda by było stracić to co osiągnęłaś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez święta grzeszyłam aż strach.Waga +1.5kg :( Dzisiaj jestem grzeczna na siłowni ćwiczyłam a więc wracam na dobrą drogę :) Aniula brawo.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Do grzeszących w święta naleze tez ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×