Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Frenklin
Pomidory faszerowane rzodkiewką, twarogiem i jogurtem. Składniki: - średniej wielkości pomidor 2 szt. - ser biały chudy 120 g. - jogurt 40 g. - rzodkiew 50 g. Wykonanie: W pomidorach ścinamy kapelusze i delikatnie je drążymy. Jogurt, ser i startą na dużych oczkach rzodkiew łączymy i mieszamy do momentu uzyskania gładkiej konsystencji. Tak przygotowaną pastą faszerujemy pomidory i przykrywamy kapeluszem. Frenklin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremowy pasztet z kurczaka Składniki: - pierś z kurczaka 3 szt. - jajka 3 szt. - marchew 1 szt. - skórka z cytryny 0,5 łyżeczki - tymianek Wykonanie: Kurczaka i marchewkę gotujemy do miękkości i miksujemy do uzyskania konsystencji masy. Dodajemy tymianek, żółtko z 3 jajek, skórkę cytryny i dokładnie mieszamy. Z pozostałych białek ubijamy pianę i bardzo delikatnie mieszamy ją z masą. Wykładamy całość do keksówki i pieczemy w 180 st. przez około 40 minut Frenklin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awokado faszerowane łososiem i serem Składniki: - awokado 1 szt. - filet z łososia 80 g. - ser chudy biały 40 g. - jogurt naturalny 1 łyżka - cytryna do skropienia łososia - koperek i pieprz do smaku Wykonanie: Łososia skrapiamy cytryną i gotujemy na parze. Awokado (nie obieramy!) przecinamy na połowę i delikatnie usuwamy pestkę. Następnie wydrążamy miąższ. Szatkujemy miąższ i przekładamy do miski. Dodajemy ser, rozdrobniony filet z łososia, doprawiamy pieprzem i koperkiem, po czym dokładnie mieszamy. Tak przygotowanym farszem wypełniamy połówki awokado. Frenklin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinki i pulpety zrobię w pierwszej kolejności. Super przepisy....Mam nadzieję, że będzie pyszne jedzonko...Bardzo podoba mi się to połączenie składników.:-) Frenklin, mam jednak pytanie, czy w przepisie na pomidory faszerowane chodzi o rzodkiew, czy o rzodkiewkę? Bardzo dziękuję za przepisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi z serem i truskawkami Składniki: -mąka orkiszowa jasna 700 g. -gorąca woda 450 ml. -oliwa z oliwek 1 łyżka -jajko 1 szt. - ser biały chudy 200 g. - truskawki 100 g. - cukier brzozowy 1 łyżeczka Wykonanie: Ser i drobno pokrojone truskawki miksujemy do uzyskania kremowej konsystencji. Dodajemy cukier brzozowy i dokładnie mieszamy. Mąkę, wodę i jajko zagniatamy na ciasto i wyrabiamy przez około 15 minut. Gotowe ciasto dzielimy na mniejsze części i rozwałkowujemy. Szklanką wycinamy krążki w cieście, a na krążkach układamy farsz. Zwijamy ciasto formując pierogi. Do garnka z wodą dodajemy łyżkę oliwy z oliwek i doprowadzamy do wrzenia. Na wrzątek kładziemy pierogi i gotujemy przez około 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frenklin
Nadziejo,dasz co uważasz,...rzodkiew czy rzodkiewkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy zrobić te pyszności? Jak czytam to mam ślinotok Nie wiem jak podejść do nich ? Kiedy co zjeść i ile? No wiecie jak mam w rozpisce schab to ok ale np co z mufinkami czy rosolem? Na czas swiat zarzucacie dietę czy jak bo nie wiem? Te przepisy bazują na gacy ale nie jest to to samo co gotowe rozpiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia7878
Witam wszystkich serdecvznie startuje po raz drugi prosze o podpowiedz chce zaczac od karkoweczki jak ja teraz sie przyzadza/ przedtem byla smazona na smalcu prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Od tygodnia chodzę na siłownie. Wcześniej ćwiczyłam w domu. Pierwsze dwa razy siłowni to wielkie zakwasy. Już zdecydowanie lepiej. Ostatnia siłownia to z trenerem. Pokazywał i pilnował przez godzinę co i jak mam prawidłowo ćwiczyć, żeby przy spadkach wagi nie było zwisów skóry. Ca do diety to teraz mam pyszne jedzonko buraczki do obiadu są mniam. Trwamy dalej w swoich zmaganiach . Nie damy się będziemy laski na wiosnę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia7878
hmmm liczyłam na ja kas podpowiedz jak przygotowac ta karkoweczke chodzi o 1 tydzien tluszczowki a tu cisza szkoda a jak sobie radzicie z tak wielka iloscia plynow ja dojezdrzam do pracy ponad godzine i tu problem z wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smażyłam karkowe ma smalcu wytopionym z słoniny miałam problem żeby to zjeść nie smakowało mi próbowałam mielić karkówkę, żeby wychodziły takie kotlety mielone później robiłam ala zrazy z cebulką też strasznie się męczyłam jedząc to co do wody to z początku ciężko szło picie dużo tego było, ale teraz luz nie sprawia mi to problemu w pracy nie jestem ograniczona mogę jeść i pic do woli i o której chce toaleta też do potrzeb może ogranicz rochę picie jak nie dasz rady wytrzymać czasu dotarcia do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorcia7878 Proponuję abyś poczytała wcześniejsze wpisy na tym forum. Znajdziesz tam mnóstwo przepisów na karkówkę i wiele różnych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia7878
bardzo dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz od jutra startuje kiedys probowalam tak aby sie przekonac i spadlam w ciagu 2 tygodni cos ok 9 kilo a teraz na dobre chce sie wziasc za siebie startuje z waga cos 83 kilo przy wzroscie 170 jeszcze pol roku temu wazylam jakies 10 kilo mniej nazbieralo sie kilogramkow przez zmiane pracy na siedzzaca niestety teraz trzeba zadbac o siebie kwestia samozaparcia w moim przypadku cos o tym wiem wazac kiedys 112 kilo nie zebym sie chwalila ale moj cel to 60-65 kg goraco pozdrawiam i bede wpadac bardzo czesto a czy mozna stosowac jakies witaminy z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia7878
a propo tych suwaczkow z postepami jak to mozna wstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od Gacy ze sklepu ale gdzies czytałam ze podobne są witaminy dla sportowców z olimpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasimat jakiego pulsometru nie wybierzesz pamiętaj o jednym, najwygodniejsze jest i na siłowni i w biegach, ustawienie min. i maks. pulsu. Nie musisz co 5 min patrzeć czy przekroczyłaś już górną granicę i "się spalasz" ;) czy nie. Wiadomo, patrzysz czy jest środek utrzymany czy nie, ale mnie się często zdarza, że jak dostanę sportowego ''nerwa'' albo zacięcia haha, jak zwał tak zwał... to słyszę od razu pikanie (ważne!), jak przekraczam 140 i to jest bardzo wygodne, wiem że muszę zwolnić, pozostałe funkcje to bajery, bardziej lub mniej przydatne. Ważne, żeby można było ustawić manual i program dopasowany do Ciebie wagowo, chociaż ja z tego drugiego nie korzystam. Pasek na klatę jest na prawdę bezproblemowy, nie raz idąc z aerobów na sprzęty zapominam go ściągnąć w międzyczasie. Guma jest rozciągliwa, nie spada, nie ciśnie :) a na prawdę jest dokładniejszy z paskiem, niż bez. Jaki design wybierzesz, to już kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia7878 na stronie 48 pisałam jak przygotowywałam karkówkę, jak jeszcze byłam skłonna stosować tłuszczówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili1916 jeżeli czytasz kafe, odpisałam Ci na maila, wybacz nie miałam czasu, dłuższy czas nie zaglądałam :) * * dorcia7878 - musisz się zarejestrować (u góry, prawa strona), potem wchodzisz na zarejestrowany nick i edytujesz konto. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frenklin
Wrzuciłam przepisy świąteczne Gacy....nikt wam jesc ich nie każe....najlepiej trzymać się rozpiski,ale jeżeli ktoś czuje,że nie da rady można z nich spokojnie skorzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam pewnie z pasztetu pomidorów faszerowanych zastanawiałam się nad rosolem ale chyba odpuszczę Jasne ze nie karzesz ich jeść tylko myślałam że można je podpiąć pod dietę. Tak czy siak bardzo dziękuję za przepisy są cudne nie tylko te świąteczne, ale także wcześniej w wątku znalazłam inne na wątrobę z cynamonem czy kurka. Podziwiam Franklin Twoja wyobraźnię kulinarną ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frenklin
To nie moja wyobrażnia,,,,po prostu byłam na Gacy i sobie parę przepisow skopiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci na maila dietę bo pisałaś, że Gosia nie dołączyła załącznika. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula47 to co wcześniej napisałam adresowane było do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Czy mozecie mi pomoc z pulsem? Mam bardzo wysoki puls spoczynkowy: kiedy siedze i sie nie ruszam wynosi ok. 100/min. Wystarczy, ze stoje i powoli ruszam rekami , to osiagam poziom zaliczany do "spalania tluszczu". Gdy spokojnie ide, tak jak zawsze - juz przekraczam spalanie tluszczu. Nie mecze sie, nie sapie, ide. Na rowerku poziomym moge pedalowac... powoli. Na orbitreku sprzet caly czas piszczy, bo uwaza ze to przerwa, a nie cwiczenia. Help! Jak zjesc te zabe?????! Cwicze miesiac ruszajac sie jak mucha w smole i wielkich zmian nie widac. Mieszcze sie w BMI 28-29, czyli to "nadwaga" jeszcze nie otylosc. Gdy ruszam sie żwawo, ewidentnie pale miesnie, bo mam zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen00000
aniula47 - zestaoow cwiczen masz na tony w necie kazdy organizm na wysilek reaguje inaczej w zaleznosci od kondycji. co do ulsometrow - Polar FT 60 polecam gość gość wczoraj -wysoki puls spoczynkowy swiadczy o bardzo slabej kondycji fizycznej, zakwasy nie swiadcza o aleniu miesni... nalezy postawic na kondycje fizyczna ale na Gacy ciezko wyrobic obie rzeczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis pierwszy dzionek gacowania jest ok choc 3 posilek nie zaliczylam do konca ale mysle pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×