Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość Marta
Ten wpis jest sciagniety z internetu. Wystarczy w google wpisać "Ketoza" i wyskoczy dokladnie ten artykul. W rozpisce z tluszczowkami jest blad w wersji z lososiem- do bialego sera 150g jogutru a nie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
A ja dopiero zladowalam do domu zjadłam właśnie ostatni posiłek powinnam jeszcze na rower wskoczyć ale muszę przygotowac jedzenie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_EwaEwa
melduje sié. Jutro wielkie zmaganie z wagá..dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Domi
Witam... to ja się też dołączam. Jutro co prawda ide dopiero po karkówkę ale najpóźniej pojutrze zacznę. Niestety nie zdązyłam przejrzec tamtego forum i mam wiele niejasności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Ewa Ewa ...A to ważenie to przed konsultacja :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.... czy moze mi ktoś przesłac rozkładówkę diety na 5 i kolejne tygodnie, bo niestety nie zdążyłam skopiowac z poprzedniego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi to pisz. To co potrafimy, wyjaśnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Domi
Witajcie... gdybyście mi pomogly byłoby super... Nie wiem na przykład, czy gdy jest ten pierwszy tydzień z karkowką to tego pomidora moge sobie np zrobic na ciepło. Chodzi mi o to, czy tej karkówki np nie moge ugotowac w tym pomidorze, tak zeby była w takim niby koncentracie pomidorowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobić pulpety i gotować jak piszesz, aby gramatury się zgadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Domi
No własnie tak sobie pomyslałam, żeby zemlec tą karkówę i zrobic sobie takie mielone w pomidorach z łyżką oleju. Myslicie, ze przejdzie w tym pierwszym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość455
Dziewczyny jak to teraz jest z tłuszczem? Można smalec? Za moich czasów Gaca bardzo polecał na tłuszczowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Domi
Z tego, co zdązyłam się zorientowac to w najnowszych przepisach pierwszego tygodnia jest zamiast smalcu łyżka oleju rzepakowego. Pojawiło się wczesniej już to pytanie od kogoś ale go powiele... czy moze macie rozpiske diety na 5 i następne tygodnie, bo też mam tylko na pierwszy miesiąc i szczerze powiedziawszy nie wiem, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Domi
Dorisska72.... wielkie dzięki, tak wlasnie zrobie :) Mam nadzieję, że wytrwam. Dobiegam 100 kg przy 175 cm i juz czuję taki dyskomfort, że historia. Muszę coś zmienic bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja mam 178 cm i chciałabym ważyć 80 kg mam nadzieje że mi się uda:-) narazie jade na 100% nawet imprezki zaliczam ze swoimi pudełkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_EwaEwa
jutro wazenie przed konsultacjá w srodé. Co do witaminowego raju-ja mialam witaminowy na metabolicznej i ok.2kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikka ja aż się boje pomyśleć o wadze:-) konsultanka powiedziała że mam się nie ważyć przez dwa tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia na diecie
Pierwszy dzień diety za mną:) Bałam się że nie przełknę takiej karkówki bez soli ale w formie kotlecików mielonych całkiem zjadliwa.Zrobiłam tylko jeden błąd nie zdążyłam zjeść ostatniego posiłku.Nadal nie umiem zrobić stopki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka123
Forum usunęli ale opinie się nie skończą.bo ludzie zawsze znajda sposób aby napisać prawdę.jesli o mnie chodzi moi drodzy to jestem już 5 miesięcy.schudlam 20kg idę wolniej bo nie moge za dużo karczku.jestem zadowolona ale.... Niestety z tymi włosami to prawda wypadają na potęgę w ilości bardzo dużej.zazywam witaminy i te minerały ale coś jest nie tak.zdziwilo mnie ze forum wykasowane w momencie kiedy ludzie zaczęli pisać o skutkach ubocznych.uwazam ze to jest ważne i sam Gaca powinien o tym mówić gdyż ludzie chcą wiedzieć co się dzieje i dlaczego.niestety ja jestem slaba i coraz słabsza.wpiszcie sobie bloga anianadiecie super dziewczyna świadomie zrezygnowała bo też pojawił się u niej problem.panie Gaco forum i opinie zawsze bede i tego pan się nie pozbędzie...no chyba ze u siebie na online.pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka A
O jej, sumiennie dwa razy w tygodniu przysiadałam i czytałam to forum, czasami też coś napisałam. Mam duże doświadczenie trzy lata temu odchudzałam się na dziko (-15) ale nie zrobiłam wyprowadzenia i jojo, że aż ho. Teraz odchudzam się w legalu już dosyć długo i właściwie kończę. Jeszcze -4 kg i wyprowadzenia. Nigdy nie miałam problemów z włosami ale z paznokciami ale łykam stale witaminy i skrzyp (różne preparaty jakie są w promocji w aptece). Karczek po zamarnowaniu piekę w szklanym naczyniu bez tłuszczu. Potem odkrawam mały kawałek około 58-60g i jem razem z warzywami całość polewam olejem. Tak mi najbardziej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Ja na witaminowym raju mialam minus 2.5 kg ale nie zjadalam pelnych porcji bo byly za duze. @Kadarka zgadzam sie z Toba w 100%. Poprzednie forum bylo niewygodne dla p. Gacy. Ale taka prawda. Napisze to i na tym forum : jestem na tej diecie 2 albo i 3 raz. Poprzednie moje dietowanie skończyło się w szpitalu. Nie dalej jak wczoraj bylam u lekarza. (Trafił sie taki znający temat bo sam przyznał że jego siostra też się tak odchudza). I dowiedziałam sie ze na tej diecie człowiek jest osłabiony i może łapać infekcje jak leci. (Moj przyklad: zapalenie spojowek za 3 tyg zapalenie oskrzeli w ciagu miesisca 2 razy L4). Poza ty polecil robić morfologie co jakiś czas gdyż może wystąpić niedokrwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Tak czytam to co wszyscy tu piszą i jakiś niesmak czuje. Ja jestem w 6 dniu diety obserwuje siebie i swój organizm przecież po to sa konsultacje żeby na bieżąco mówić co się dzieje zresztą zalecają robić częściej badania krwi itd. Więc jeśli ktoś odchudza się jak powinien to wszystko może sobie na bieżąco wyjaśnić takie jest moje zdanie. Ale każdy robi jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jeśli chodzi o raj to chyba od 1,5-2,5 podają, ale nie pamiętam, ja miałam więcej, ale to też odstępstwo. Popieram, róbcie badanie kontrolne i raz chociaż usg brzucha, a już na pewno jak coś gdzieś czujecie. Każdemu na każdej diecie jest to zalecane. Stopka: w prawym górnym rogu klikamy zarejestruj, wpisujemy dane i gotowe. Następnie klikamy w nasz login w pr. górnym rogu i obok nicka klikamy ''edytuj profil'', wypełniamy pole ''aktualna stopka'' i poniżej ''zapisz zmiany'', po wpisaniu nowego posta na kafe wyświetli się stopka. pozdrawiam wszystkich : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie :D Ja dzisiaj zaczynam Witaminowy Raj, więc wyjątkowo zważyłam się po tygodniu a nie po 2 jak zawsze. Startuję "w Witaminowy Raj" z wagą 66,7 kg i ciekawa jestem jak na nim będzie zachowywał się mój organizm. Wszystkim, życzę miłego dnia i spadków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka 1985
Jak już sie katujecie takimi dietami to kupcie sobie jakiś odżywczy suplement żeby się nie wykończyć ja polecam http://go-slim.pl/ jakiś czas temu stosowałam taką drakońską dietę żeby szybko schudnąć ale niechciałam się osłabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucynko u gacy są inne suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×