Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Taci a masz musli z owocami? Bo ja miałam zwykłe, bez dodatków. Kupiłam z sante biało niebieskie opakowanie, chrupiące musli. Dla mnie bardzo dobre, ale zastanawiam się jakie jeszcze można kupić, bo tu jest trochę cukru. Muszę przeglądnąć ten blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Odnosnie musli to z firmy Sante Musli owocowe jest bez cukru. Bialo czerwone opakowanie. I to musli tez polecal mi konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się znad pokrzywy :D Po omlecie z miodem gryczanym człowiek zupełnie inaczej patrzy na świat :D :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewi moje koleżanki bardzo sobie chwalą musli z Lidla takie z orzechami laskowymi one są chyba bez cukru.U mnie trzeci dzień na diecie jak ja wytrwam jeszcze te dwa i pół tygodnia.Już mi się robi niedobrze ja myślę o karczku.Jutro idę do pracy na 12 godzin i nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Gosia dasz radę nie myśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz poszukam tych musli co piszecie bo w następnym tygodniu będę jadła. A rozpiskę na witaminowy raj z makaronem posiadacie to wklejcie jak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że w lidlu są, muszę zobaczyć. Dziewczyny, ja pytałam o to musli i ma być bez rodzynek i orzechów (chyba, że ktoś ma w rozpisce np. z owocami), do tej pory udało mi się znaleźć sante, ale zobaczę w lidlu dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia na diecie
Dewi moje dzieci świetnie sobie z tym radzą wybierają orzechy a ja je wtedy zjadałam teraz nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
No ja jeszcze trochę i spadam do domku. Te ostatnie dni tak wracam późno czuje się zmęczona. Jadę jeszcze po zakupy bo od jutra już inne jedzenie muszę sobie przygotowac i potem relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia na diecie haha dobre, muszę kogoś zatrudnić ;) Zobaczę jeszcze na te biało czerwone. illusjon na słodko? Dostałam ostatnio słoik pysznego miodu i stoi i pewnie postoi długo. Ale co tam, mam za to pyszną zupkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Dewi to gacowa zupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Moje podsumowanie po 4 tygodniach. Waga -10kg. Ogólnie -32 cm. W tym piersi -6 , pas-11, biodra -8, udo-4, łydka -3 cm. No, i oby tak dalej. Jutro konsultacja. dziś już wybrałam menu :-) Pozdrawiam i życzę spadeczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
A ja kładę się już spać przygotowałam sobie na jutro jedzenie na cały dzień jednak jak wszystko przygotowane to łatwiej się przechodzi w diecie. Cieszę się że trochę zmieni mi się menu mimo że mam też rybę /szczerze to już mam dosyć ryb/ ale teraz tylko na jeden posiłek i reszta też się zmienia więc dam radę. Ale na konsultacji za tydzień powiem że już z rybami nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Dorusia super gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorusia gratulacje:-) Ja teraz chyba nic nie schudne mimo że w 100% trzymam się diety,jestem teraz na witaminowym raju jedzenia jest dużo:-) I jeszcze przeziębienie mnie bierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LusiaAnusia tak, kilka warzyw ugotowanych na filecie i zmiksowanych :) Wiesz jak chciałam trafić na rybę, to akurat był karczek albo filet, raz miałam łososia mniam, nie zdążył mi się znudzić ;) Dorisska72 będzie dobrze :) kuruj się. Dorusia77 świetnie, gratulacje : ) pozdrawiam wszystkich p.s. Trystat odezwij się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Dorusia piękne wyniki gratuluję. Jak patrzę na wasze stopki to jestem pełna podziwu, macie zaparcie i siłę w dietowaniu. U mnie też pojemniczki przygotowane wieczorem na dziś, wczoraj na siłowni trochę ciężko było, ale jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej pisały też panie, które robiły II podejście do diety, ale dawno ich nie było na forum. Tylko teraz nowe forum, ciekawe czy nas odnajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Hej dziewczyny :) ja już po śniadaniu :) no po tygodniu w końcu coś nowego :) i mega smakowało:) czuje się cała luzniejsza. Zaczęłam wierzyć w gace i Zaczęłam wierzyć w siebie. Od roku próbowałam wszystkiego mój zapał kończył się zanim w ogóle się rozpalil. Teraz czuje się fantastycznie bo widzę efekty i fajnie czuje się z Tym ze robię w końcu coś dla siebie każdy dzień który wykonuje na 100% nakręca bardziej. Codzien wieczorem kładę się z satysfakcją ze się nie zlamalam i wytrwalam a budzę każdego ranka chudsza :) może moje wyniki za tydzień nie będę spektakularne ale podoba mi się taka zmiana sposobu jedzenia życia funkcjonowania. Kiedyś w pracy nie jadłam nic a po pracy w domu dużo a teraz zorganizowalam sobie tak że3 posiłki zjadłam będąc w pracy a na wieczór zostawiam tylko jeden. Nie kładę się obzarta z wyrzutami sumienia itd. Dziewczyny walczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaStańczyk
Ja też nie mogłam schudnąć, ale nigdy bym nie przeszła na tego typu koszmarną dietę. Ja muszę mieć siłę, nie być głodna i dobrze się czuć - tylko wtedy jestem w stanie wytrwać na jakiejkolwiek diecie. I szybko zrzuciłam 6 kilo w 3 tygodnie na jedzeniu ketoaktiv, więc powiem tyle: dieta ketogeniczna naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taci ja jestem jedna z tych, co kolejne podejście robię do tej diety. W tej chwili mam zastój, znów drugi tydzień bez spadków, ale trwam. Znalazłam Was...kurcze jakie chamstwo, że usunęli tamten wątek. Jednak wielka jest siła pieniądza. Ale melduję się, jestem, trwam..... I witam nowe osoby pełne zapału, trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
W tym tyg mam już 3 razy i to dłużej na rowerku jeździć a przy tym pulsie to wcale nielatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czytam Was od dawna to jak i to poprzednie forum. Dziś się zmobilizowałam i założyłam sobie konto na kafeterii aby móc z Wami pisać. Zatem, czy można się dołączyć do tego zacnego grona? Jestem już jakiś czas na diecie i zrobiłam sobie od razu stopkę patrząc, że prawie wszystkie ją tu posiadacie i uaktualniacie - ale moja trochę skrócona, nie pamiętam dokładnie ile kiedy poszło. Chyba najważniejsze, że jest aktualna? ;) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Un Angel - witaj, fajnie że dołaczyłaś do piszących. Zaczęłaś w podobnym momencia jak ja, tempo spadków też podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Aga fajnie że jesteś. Witam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba właśnie tak miały wyglądać ACTA w praktyce :( Szkoda tamtego wątku, bo było bardzo dużo cennych informacji, wątek miał 3 lata więc na prawdę tego się uzbierało. Nie udało mi się przeczytać go w całości, nie zdążyłam :( Niestety nie do uniknięcia w internecie są informacje, które nie wszystkim się podobają, to jest po prostu niemożliwe, więc i tu takie się pojawią i co? Znowu do kasacji? Bez sensu i niewiarygodnie. Pozdrawiam wszystkie "gacowiczki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Witam ja również Odnalazłam, podczytuję. Ja tez jestem II raz na diecie. Nie ze względu na jojo, tylko przez swój apetyt i słodycze. Idzie dobrze. To 5 tydzień. Dzięki za tłuszczówki inne, pyszne niż karczek. Te z łososiem są wyborne! Żołądek mi się tak skurczył, że nie jestem w stanie dojeść porcji obiadowej i całej kolacji. Minus - na tłuszczowce zawroty głowy i osłabienie. Mózg potrzebuje węglowodanów do pracy i nie da się tego oszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Ja już w domku :) został mi ostatni posiłek :) jak dobrze ze jutro piateczek bo padam po tym tygodniu. Zrobiłam obiad dla chłopaków na jutro dla mnie wszystko gotowe. Muszę jutro wejść ma wagę się okaże wszystko bo czuję się luzniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×