Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żaden facet nie pokocha mnie ze względu na moją wadę...

Polecane posty

Gość gość
ja mam takie do rączki (65E) :) nie chodzę w staniku a mój luby kocha je dotykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe tylko mały biust jest piękny. Podkreślam mały a nie w zaniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, za to jeśli jakiś Cie pokocha, to będzie to najpiękniejsza miłość na świecie. Inwestuj w siebie, w swoje wykształcenie, zainteresowania, ciesz się życiem, podkreślaj to, co w Tobie piękne. Może oczy, może usta, może nogi? Nie skupiaj się na tych cyckach, to STRATA cennego czasu, który możesz przeżyć w jakiś fajny sposób. Znajdź plusy małego biustu: nie obciąża kręgosłupa, jest jędrny itp itd. A może masz ładne , sterczące sutki? :)Jest dużo facetów, którzy wola pupę, nogi od cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj z miłością. Gościu ma lecieć na ich cycki. Nie rozumiecie tego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tą szyderą, wszyscy szukają tak naprawdę miłości, tej bezwarunkowej, choć wielu się nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki nie są najważniejsze, dla mnie np idealne stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff, całe szczęście, że u mnie facet poleciał na małe cycki a nie na stopy, bo te mam fatalne (geny :P). Bo na co innego mógł polecieć? W końcu bab to cycki. I dupa. No i otwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietę się kocha zanim obejrzy jej ciało a więc prawdziwie zakochany facet powinien zaakceptować ją całą nawet jeśli ma nieduży biust. Czy on jest idealny i wszystko ma jak Apollo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akceptacja nie równa się temu, że się podoba. Co z tego jak facet będzie akceptował jak nie będzie go pociągał? Lipa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy o zakochanym facecie, który wczesniej poznał kobietę i zaakzeptował jej wygląd więc powinnien zaakceptować jej wygląd nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ść dziś mówimy o zakochanym facecie, który wczesniej poznał kobietę i zaakzeptował jej wygląd więc powinnien zaakceptować jej wygląd nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycuszki muszą mi się mieścić w dłoniach. Wtedy je miętoszę. Jeśli moje dłonie mają być tylko zasłaniaczami sutków, to czuję się jak jakiś krasnoludek, choćbym był od Niej wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×