Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglądał sam początek waszego związku?

Polecane posty

Gość gość
Jeż Powiem CI tak NIE uprawiaj seksu z nią bo nie wiadome co możesz załapać od niej. Zostaw ją jak najszybciej bo ona Cię okłamuje i co gorsze kręci z każdym co się przytrafi To jeszcze tak bezczelnie bo przy Tobie A Ciebie to ma tak w rezerwie jak jej tam nie wypali z kimś No i jeszcze ten seks bo ona nie wiedziała ?...i była pijana. To nie tak wcale Ona wiedziała po co idzie i ze się będzie puszczać Tylko się zorientowała , że te chłopaki będą się chwalić i dużej lipy jej na stukają TO wymyśliła sobie usprawiedliwienie, że była pijana. NAPRAWDĘ JEST ona WREDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblesna, niewyzyta ta panna. ja bym sie brzydzil jej dotknac po czyms takim, takich rzeczy sie nie wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajcie, bo ja czegoś nie załapałam. Panna puściła się przy Tobie na imprezie a Ty dalej z nią jesteś? Chłopie, kopa w dupę jej zasadź, niech wypieprza na bambus. Jak Ty się w ogóle możesz zastanawiać nad czymś tak oczywistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze dać jej szanse, jest dorosła i powinna siezgdzic chociz n rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hane myslisz ze moze mi się z nią poukłac (ta pierwsza z wycieczki). W sumie jakby nie te problemy, to po ptostu uwielbiam ja w akzdym cm2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse? hahaha, mysle ze szanse juz niejedna miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Jeśli będziesz wystarczająco wytrwały, to kto wie. Ale musisz się przygotować na ciężką batalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz sama, gdyby tylko ona zostala chcociaz 1 dzien dłużej na wakacjach, moze by tego nie bylo. Na pewno nie łatwo jej jest zmienić teraz swojej życie, odstosowac się, a inni tylko na to liczą. Zwykły facet już dawno by sobie odpuścił, pewnie w koncu (w najgorszym wypadku) zostaje ujawnic slad te przeznaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna jest na prawdę nieziemska, najśmieszniejsze, że gdyby nie przypadek żadne nie zwróciłoby uwagi na drugiego.. życie jest porąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakbym mial rzeczywistą możliwość dłużej z nią przebywać niz max. kilka dni, ale to PL - kraj bez dojazdow po wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co jeż Ja to bym się z nią wcale nie spotkał tylko jej zadzwonił i powiedział "Na przyszłość wąskiej drogi i szerokich rowów aby czem prędzej znalazła się w którymś z nich " Bo tam jest jej miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ktoś kto ją odczaruje, zgarnie główną wygraną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek byl niesamowity,kazdy pocalunek kazdy dotyk ,rewelacja,teraz po roku........NIENAWIDZE GO CALEGO SERCA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrana to Posiądzie szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chcial zmienic moj sposob bycia,nawet ubierania czy malowania sie, okazal sie chorobliwie zazdrosny.stracilam przez niego prace i mieszkanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne, moze sa jakies pozytywne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×